Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma 5 eurós fogadásbiztosítás van náluk.

Aug. 22-25-ig ajándék 1-20 EUR bónusz (be nem fizetetteknek Money) a szezonkezdésre "kaparós sorsjegyen" választható ki.
Forgatási követelmény a szokásos.


Ezt érti valaki?

Su solicitud de cobro a través de tarjeta de crédito ha sido enviada correctamente.

En un plazo aproximado de 3 a 5 días laborables el importe estará disponible en su tarjeta o cuenta asociada a la misma.

Para cualquier consulta, puede contactar con nosotros enviando un mensaje desde este apartado de Contacto.

Atentamente,
Centro de Contacto - LCBet.com

Köszi!

Idézetet írta: kosaga Dátum augusztus 27, 2014, 16:08:15
Ezt érti valaki?

Su solicitud de cobro a través de tarjeta de crédito ha sido enviada correctamente.

En un plazo aproximado de 3 a 5 días laborables el importe estará disponible en su tarjeta o cuenta asociada a la misma.

Para cualquier consulta, puede contactar con nosotros enviando un mensaje desde este apartado de Contacto.

Atentamente,
Centro de Contacto - LCBet.com

Köszi!

Bankkártyára kértél kifizetést?

Akár magyarra, akár angolra webfordítózom, azt írja, hogy sikeres a bankkártyás kifizetési kérelem, 3-5 munkanapon belül lesz a kártyához tartozó számlán a pénz.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 27, 2014, 16:19:01
Bankkártyára kértél kifizetést?

Akár magyarra, akár angolra webfordítózom, azt írja, hogy sikeres a bankkártyás kifizetési kérelem, 3-5 munkanapon belül lesz a kártyához tartozó számlán a pénz.

Igen. Köszönöm a gyors választ. Akkor megnyugodtam, hogy minden rendben.
Mégegyszer köszi!

Szeretném megemelni a kalapom a Yogano előtt. Megkaptam a pénzem. Velem eddig minden szempontból korrektek voltak. Pedig ezt a mostani is moneys-ból konvertált ingyen pénzből csináltam.
Szóval le a kalappal...

#1462 szeptember 01, 2014, 17:38:45, Knapp
Kevés olyan szutyok felület van, mint a yogano élő fogadás részlege...

Az, hogy tízből egyszer sikerül egyáltalán kiválasztani a tétlapra egy eseményt, aztán a késleltetés alatt még akkor sem fogadja el a fogadást, ha a szorzó láthatóan nem is változott...

Az előbb 7,3-as szorzóval adták, hogy Irán nyeri a 4. negyedet Szerbia ellen. Mire sikerült megfogadnom, lement 3,83-ra.
Aztán tovább zuhant (Irán átvette a vezetést a negyedben), persze még véletlenül sem engedett visszafogadni sem 1,53-ért, sem 1,89 (!!)-ért.


(közben Irán ha nehezen is, de behúzta, így nem kerül át ez az üzenet a Gumiszobába  :)  )

Tetszik ez a új yoganós játék:
SúperMarcador
A pontos eredményt kell eltalálni és annyi Eurót kapsz amennyi az odds lenne erre a fogadásra.. :ok:
Tegnap 18,19 € jött a Brasil-Columbia 1-0 ért :ok: :ok: :ok:

Nekem szintén. Ez már a harmadik jó tippem volt szeptemberben 4 tippből, 6. helyen vagyok, úgyhogy most kellene a játékot lezárni erre a hónapra. ;D

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 06, 2014, 22:53:15
Nekem szintén. Ez már a harmadik jó tippem volt szeptemberben 4 tippből, 6. helyen vagyok, úgyhogy most kellene a játékot lezárni erre a hónapra. ;D
akinek nincs fent pénze az az ennek megfelelő értékű money-t kapja?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 06, 2014, 23:03:08
akinek nincs fent pénze az az ennek megfelelő értékű money-t kapja?

Gondolom igen.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 06, 2014, 23:03:08
akinek nincs fent pénze az az ennek megfelelő értékű money-t kapja?

Valószínűleg azt is nézik, hogy mikor fizettél be legutóbb,  az kevés, ha van bent pénzed sajnos.

Mi a ényege a check in bag játéknak?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum szeptember 10, 2014, 18:43:27
Mi a ényege a check in bag játéknak?

Sorsjegyeket kapsz minden nap, mikor odaklikkelsz, aztán hetente sorsolnak.
Legközelebb holnap lesz húzás.

Ha a kihúzott szám utolsó 5 számjegye egyezik a sorsjegyeid valamelyikével, akkor tiéd a heti díj (vagy választhatsz helyette pénzdíjat is), ha 4 szám egyezik, akkor 1000 moneyt kapsz.