Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 10, 2014, 19:19:21
Sorsjegyeket kapsz minden nap, mikor odaklikkelsz, aztán hetente sorsolnak.
Legközelebb holnap lesz húzás.

Ha a kihúzott szám utolsó 5 számjegye egyezik a sorsjegyeid valamelyikével, akkor tiéd a heti díj (vagy választhatsz helyette pénzdíjat is), ha 4 szám egyezik, akkor 1000 moneyt kapsz.

Amúgy erről értesítenek, vagy automatikusan megjelenik a számlán? Én még soha nem néztem utána  ???

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 10, 2014, 19:27:16
Amúgy erről értesítenek, vagy automatikusan megjelenik a számlán? Én még soha nem néztem utána  ???

Nekem egyszer csak megjelent a számlán 1000 money. Lehet hogy üzenetben is értesítettek.

Mától 1,3,5 vagy 20 Euro /Money ha még nem fizettél be-  bono a Real-Athletico derbire. Ki ne hagyjátok!

Hogy kell kitolteni a profilt h megkapjam az 50 moneyt?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum szeptember 11, 2014, 09:49:00
Hogy kell kitolteni a profilt h megkapjam az 50 moneyt?

A legutóbbi módosításnál nem is kellett semmit változtatni, ha beléptél és "jóváhagytad", akkor egyből adta is a moneyt.
Ha még egyáltalán nem csináltál profilt, akkor meg jelölj be 3 kedvenc sportágat/csapatot/sportolót (amit kínál) és válassz egy avatart.

Megcsinaltam de semmi

Idézetet írta: borsod1984 Dátum szeptember 12, 2014, 10:14:38
Megcsinaltam de semmi

Vigyázz, hogy ne válassz háromnál többet.

A mai kvízkérdés mire vonatkozik? Hány gól esik a két madridi csapat BL-meccsén, vagy pedig ők ketten hány gólt szereznek? Google fordító nem egyértelmű angol szöveget dobott.  :help:

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 16, 2014, 13:50:07
A mai kvízkérdés mire vonatkozik? Hány gól esik a két madridi csapat BL-meccsén, vagy pedig ők ketten hány gólt szereznek? Google fordító nem egyértelmű angol szöveget dobott.  :help:

Alapból úgy értelmeztem, hogy a két spanyol csapatra vonatkozik a kérdés, de most elgondolkodtam rajta...  :)

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 16, 2014, 13:50:07
A mai kvízkérdés mire vonatkozik? Hány gól esik a két madridi csapat BL-meccsén, vagy pedig ők ketten hány gólt szereznek? Google fordító nem egyértelmű angol szöveget dobott.  :help:

Szerintem a két madridi csapatra. Én legalábbis ennek megfelelően tippeltem  :D

Én azt tippeltem hogy 5-nél többet lő a két madridi csapat.Csakhogy mindösszesen 1 eurós nyereményt húztam  :'(
És az az érdekes hogy amikor 5 vagy 10 eurós nyereményt húztam akkor egy-két kivételtől eltekintve mindig meg is nyertem!Amikor kisebbet akkor meg mindig el is vesztettem ("ha kicsi a tét a kedvem sötét").Szóval ezt vegye figyelembe mindenki a tippelésnél  ;)

#1481 szeptember 16, 2014, 14:26:31, Nezzenekoda
Valaki hivjon meg ha kerhetem :D igaz 5 mondatnal tobbet nem tudok spanyolul de majd megtanulok:) ha lehet akk ref linkre szeretnek kattintani

benson nyert! :D a regisztrációval nehézségeim akadtak de egy-két év és sikerülni fog :D

Másnál sem jön be az oldal?

Most már megy. Volt egy kis black-out.  ;D