Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma ismét bajnokok ligája kvizkérdés :

Nueva jornada de Champions. 2 nuevos Champions kvíz

Consigue hasta 10 € Cada dia de partido con el Champions Kvíz de Yogano. Es muy sencillo: acierta la pregunta del día y gana el Premio que Hayas seleccionado.

sziasztok!
vki elmagyarázná nekem, h működik itt a kifizetés? rendesen bankkártyára ki lehet fizetni?
azért spanyolul nem nagyon vágom. el is kellene addig navigálni. :)

és még annyi, h nem fizettem be, csak gyűjtött moneykat váltottam be és abból fogadtam.

Idézetet írta: kimppa Dátum október 02, 2014, 23:59:00
sziasztok!
vki elmagyarázná nekem, h működik itt a kifizetés? rendesen bankkártyára ki lehet fizetni?
azért spanyolul nem nagyon vágom. el is kellene addig navigálni. :)

és még annyi, h nem fizettem be, csak gyűjtött moneykat váltottam be és abból fogadtam.
Először verifikálni kell magad,és befizetni.Anélkül nem fizetnek ki.Kell személyi,lakcímkártya,közüzemi számla,plusz banki vagy skrill dokumentum amiről befizettél.

koszonom szepen a gyors valaszt.
ezekrol a dokumentumokrol szkennelt kep kell igazolas gyanant?

kozuzemi szamla? kotelezo?

illetve meg 1 kerdes. mennyi a minimum befizetes?

Sikerült már valakinek gólt szereznie a csocsós játékban?

Igen,már kétszer is.Egyszer 500 pont volt a jutalmam,a másikra nem emlékszem.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 03, 2014, 12:10:43
Igen,már kétszer is.Egyszer 500 pont volt a jutalmam,a másikra nem emlékszem.

Attól függ, milyen szinten állsz. Ha sokat költöttél a héten akkor akár 50 eurónak megfelelő moneyt lehet nyerni egy góllal. Nekem eddig level 4-en volt egyszer gólom, az 20 eurónal megfelelő money.

Nekem eddig csak a középpályásokig sikerült eltalálnom, azt hittem, a gólszerzés csak mese.

Idézetet írta: iLogic Dátum október 03, 2014, 13:29:53
Nekem eddig csak a középpályásokig sikerült eltalálnom, azt hittem, a gólszerzés csak mese.

Nem kell, hogy mese legyen, mert az "alap szinten" a gól sem ér sokat, ha meg sokat játszottál, akkor már két jó passzal is érzékelhető összeget nyerhetsz.

Lehetne statisztikázni, de az első passzt nálam "alapszinten" lényegében mindig engedi, tehát valószínűleg nem 1:3 az esély, mint ahogy a "felállásból" következne.
Inkább azt gyanítom, hogy minden passzhoz egy bizonyos százalék van párosítva (pl. a konkrét kapuralövésnél lehet, hogy ez csak 10% esélyt jelent), de az is előfordulhat, hogy már a játék megkezdésének pillanatában generálja neked a nyereményed, a többi meg csak bohóckodás ("képi megvalósítás).  :)

már egy hete beküldtem az igazolványt szkenelve ,semmi válasz.mikor szoktak válaszolni,ill mi az lcbet email címe már ha létezik nekik ilyen

Idézetet írta: flopapa78 Dátum október 07, 2014, 11:02:49
már egy hete beküldtem az igazolványt szkenelve ,semmi válasz.mikor szoktak válaszolni,ill mi az lcbet email címe már ha létezik nekik ilyen

Ne félj,kb 1 hét múlva kapod majd az üzenetet hogy még ezt kérik,meg azt kérik ;D

Ma dupla öröm yoganon. A szokásos eredmény tippelésnél ha eltaláljuk a spanyol meccs végeredményét, akkor a money mellett annak megfelelő eurót is kapunk, illetve van a jól megszokott max 5 euró fogadásbiztosítás.  :ok:

ezt az 5 eurós fogadásbiztosítást valaki kifejtené hogy működik?

ott a középső mezőben kell megadni a tétet? pl beírom, h : "5" ? mármint euró.

aztán akármit játszok meg (akárhány meccset, oddsot) 5 euró tétes szelvényen és nem jön be akkor azt másnap visszakapom?

Idézetet írta: kimppa Dátum október 09, 2014, 09:18:20
ezt az 5 eurós fogadásbiztosítást valaki kifejtené hogy működik?

ott a középső mezőben kell megadni a tétet? pl beírom, h : "5" ? mármint euró.

aztán akármit játszok meg (akárhány meccset, oddsot) 5 euró tétes szelvényen és nem jön be akkor azt másnap visszakapom?

Abba  a mezőbe mást kell írni. Külön ablakban is megnyitod a yoganot, ott teszel valamit, gyorsan history, és ott van a fogadásod ID-je. Azt írod a mezőbe.

köszönöm szépen a segítséget!
még annyi, h van vmi forgatási követelménye a visszatérített 5 eurónak, ha esetleg nem jön be a szelvény?