Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: kimppa Dátum október 09, 2014, 09:39:03
köszönöm szépen a segítséget!
még annyi, h van vmi forgatási követelménye a visszatérített 5 eurónak, ha esetleg nem jön be a szelvény?

7x

Ma kiirt valamit amibol annyit ertettem 50 euro 23:59 es az ingresar gomb van valakinek tippje hogy mi lehet?

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 09, 2014, 06:04:39
Ma dupla öröm yoganon. A szokásos eredmény tippelésnél ha eltaláljuk a spanyol meccs végeredményét, akkor a money mellett annak megfelelő eurót is kapunk, illetve van a jól megszokott max 5 euró fogadásbiztosítás.  :ok:

szerintem ez a mai ajánlat, a Szlovák-Spanyol focit kell eltalálni

A Google fordító szerint be is kell fizetni (a végeredmény eltalálása mellett persze) ahhoz, hogy eurót kapjunk. Viszont ezt 23:59-ig megtehetjük, vagyis a végeredmény ismeretében. Jól fordított google barátunk? Ez így túl potya lenne, hiszen így nem kellene "feleslegesen" befizetni.

Idézetet írta: benson Dátum október 09, 2014, 10:43:28
A Google fordító szerint be is kell fizetni (a végeredmény eltalálása mellett persze) ahhoz, hogy eurót kapjunk. Viszont ezt 23:59-ig megtehetjük, vagyis a végeredmény ismeretében. Jól fordított google barátunk? Ez így túl potya lenne, hiszen így nem kellene "feleslegesen" befizetni.

Szerintem is így van.
Nekem a BL akció alatt írt ki ilyesmit és miután aznap nem fizettem be, végül csak moneyt írt jóvá a helyes tippért másnap.

Ma gólt lőttem megint.300 moneyt kaptam.A héten még nem fogadtam és a múlt héten is csak 60-70 euróval összesen (sikertelen átbukási kísérletek).

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 09, 2014, 14:14:05
Ma gólt lőttem megint.300 moneyt kaptam.A héten még nem fogadtam és a múlt héten is csak 60-70 euróval összesen (sikertelen átbukási kísérletek).

Ezek a kategóriák és az elérhető maximális díjak:

Nivel 1   Por logarte en Yogano durante la semana anterior   
Nivel 2   Por apostar de 20€ a 100€ durante la semana anterior   Gana hasta 300 Moneys
Nivel 3   Por apostar de 100€ a 500€ durante la semana anterior   Gana hasta 1.000 Moneys
Nivel 4   Por apostar de 500€ a 2000€ durante la semana anterior   Gana hasta 2.000 Moneys
Nivel 5   Por apostar más de 2000€ durante la semana anterior   Gana hasta 5.000 Moneys


Te a múlt héten 20 és 100 euró közötti tétért játszottál, így a "Nivel 2" kategóriában 300 moneyt szerezhettél egy góllal.
Arra akár oda is lehet figyelni, hogy legalább 20 euróig eljussunk a héten és ne az "alapkategóriában" játsszunk legközelebb.

Mindig van 5 euro biztosítás ha játszik a spanyol válogatott? :D

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum október 12, 2014, 09:11:19
Mindig van 5 euro biztosítás ha játszik a spanyol válogatott? :D

Most már érted, miért voltam olyan szomorú a vb alatt, mikor kiestek a spanyolok?   ;D

Kár hogy nem volt befizetésem a héten,
Most 50€ lenne... :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum október 12, 2014, 11:08:16
Kár hogy nem volt befizetésem a héten,
Most 50€ lenne... :bash: :bash: :bash:

Most is volt ilyen akció?
Szerintem az egyszeri dolog volt, hogy euróban is beírták a pontszámnak megfelelő összeget múltkor...

Idézetet írta: Knapp Dátum október 12, 2014, 13:08:10
Most is volt ilyen akció?
Szerintem az egyszeri dolog volt, hogy euróban is beírták a pontszámnak megfelelő összeget múltkor...

Most nem volt  akció,
Azt hittem ez mindig jár :D

Tegnap 2:1-es izlandi győzelmet tippeltem, kár érte...

Idézetet írta: Knapp Dátum október 14, 2014, 09:37:04
Tegnap 2:1-es izlandi győzelmet tippeltem, kár érte...

Akárcsak én. De a nagyobb méreg nekem a múlt heti szlovák-spanyol volt, amikor 50€ volt az "extra". 1-0-át tippeltem, a 70. perc környékén kerültem géphez, ekkor még ennyi is volt az állás. Éppen készültem a levédésre, amikor a spanyolok egyenlítettek. Pár percen múlt. Fortuna kerülget.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 14, 2014, 09:37:04
Tegnap 2:1-es izlandi győzelmet tippeltem, kár érte...

Hehhe, én is 2:1 tippeltem az Izlanidik javára :cya:
Úgy látszik néptipp lett  :ok: :ok: :ok: