Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Yogano-nál tenisznél feladás esetén hogyan értékelik ki a tippet?

Észrevettem egy tendenciát a yogano-n. Ha a 10 eurós kupát találom el, akkor jó a tippem, ha az 1-et, akkor rossz. Szóval ne tippeljetek arra ma, amire én. :D


A Yogano-nál indul egy újabb sorozat.

Rasca de Aniversario


Consigue hasta 20€ con el Rasca de Yogano. Hoy empieza nuestra semana de celebración de Aniversario, ¡Ven cada día a por una nueva sorpresa!




Rasca de Aniversario


Además: Moneys extra toda la semana, sorteos y otros regalos ¡No te lo pierdas!

Az eredmény tippelős játékon kb.mennyi szokott lenni a min. ami elég a Top10-hez?

Erre a tippelősre gondolsz?
Marcador del Día
Pronostica el Marcador del Dia y gana Moneys según la dificultad de tu acierto.

Hát ezt nehéz megmondani. Változó, ki mennyi pontos eredményt ér el, illetve mennyi moneyt kap egy-egy jó tippért. Itt ha jól tudom max 50 money egy jó tipp, de ez csak inkább akkor van ha meglepetés eredmény van, ha papírforma akkor kevesebb moneyt ad.
Jelenleg aki első az 95 money-nél jár, de még van több nap vissza a hónap végéig.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum november 13, 2014, 10:22:08
Erre a tippelősre gondolsz?
Marcador del Día
Pronostica el Marcador del Dia y gana Moneys según la dificultad de tu acierto.

Hát ezt nehéz megmondani. Változó, ki mennyi pontos eredményt ér el, illetve mennyi moneyt kap egy-egy jó tippért. Itt ha jól tudom max 50 money egy jó tipp, de ez csak inkább akkor van ha meglepetés eredmény van, ha papírforma akkor kevesebb moneyt ad.
Jelenleg aki első az 95 money-nél jár, de még van több nap vissza a hónap végéig.
ezt tudom, jelenleg benne vagyok a top10ben s azokon a helyeken már 10 euronak megfelelő moneyt osztanak :)

Idézetet írta: lulu65bj Dátum november 13, 2014, 08:38:12
A Yogano-nál indul egy újabb sorozat.

Rasca de Aniversario


Consigue hasta 20€ con el Rasca de Yogano. Hoy empieza nuestra semana de celebración de Aniversario, ¡Ven cada día a por una nueva sorpresa!




Rasca de Aniversario


Además: Moneys extra toda la semana, sorteos y otros regalos ¡No te lo pierdas!

Ma bónuszt vagy moneyt adnak, bónusz a közelmúltban befizető játékosoknak jár.
Ha rákérdez, hogy akarsz-e előbb befizetni, akkor jelenleg csak money-ra vagy jogosult.
Sajnos még a "húzás" előtt el kell dönteni, hogy befizetünk-e, ami nem feltétlenül jó üzlet, ha utána csak 1 euró bónuszt kapunk.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 13, 2014, 08:50:54
Az eredmény tippelős játékon kb.mennyi szokott lenni a min. ami elég a Top10-hez?

Én a múlt hónapban száztizenvalamennyi ponttal az utolsó napig benne voltam a legjobb 10-ben.Akkor estem ki.Úgyhogy kukac szerintem még gyűjtened kell.De még rengeteg időd van,hajrá!

Hali!
Ma akár 50€ is lehet nyerni. Csak el kell találni a Franciaország-Albánia barátságos meccset a pontos eredményt, és korábban volt befizetésed a Yogano-hoz.

SúperMarcador del Día
¡Ya tenemos tu resultado!
Si aciertas, además del premio en Moneys, recibirás la misma cantidad también en Euros (hasta 50€).

Ma ismét van 5 eurós fogadásbiztosítás.  :ok:

Hali!

Ma adnak 5 ingyen pörgetést.  Aniversario  résznél kell indítani.

Hányszor kell forgatni a nyereményt?



Idézetet írta: lulu65bj Dátum november 19, 2014, 10:54:59
Hali!

Ma adnak 5 ingyen pörgetést.  Aniversario  résznél kell indítani.

Én ezt nem találom. :D Ez a játék neve, vagy hol van?  :D ;D