Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tudja valaki, hogy hányszor kell megfogatni ezt? Nekem 33,1 eurót adott. :)

Melyik játékokon ad ilyen jól? Min pörgettétek le?

Ha valaki sokat nyert akkor tudom ajánlani a shark attackot, ugyan 1 euró a min tét és van, hogy 20-30 körig semmi nem jön, de viszonylag sokszor ad nagyobb wint, én jártam 200 felett is, kiforgatás után maradt 95. :great:(ha már korlátoztak a köcsögök  ;D)

Egy csomó kedvenc játék eltünt :(

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 20, 2014, 11:42:04
Egy csomó kedvenc játék eltünt :(
De megjöttek a Betlehemi akciók :-)20euro bónuszig.Nekem az 5eurosat sikerült kiválasztanom,azonnal jóváirták.Ezt szerintem mindenki megkapja,ugyanis én már 2éve nem fizettem be ide.Január 6-ig minden nap lesz valami promóció-ajándék.Sok szerencsét mindenkinek és boldog Karácsonyt. :ok:

#1580 december 23, 2014, 11:48:11, Wonder68
Idézetet írta: fili76 Dátum december 23, 2014, 06:52:06
De megjöttek a Betlehemi akciók :-)20euro bónuszig.Nekem az 5eurosat sikerült kiválasztanom,azonnal jóváirták.Ezt szerintem mindenki megkapja,ugyanis én már 2éve nem fizettem be ide.Január 6-ig minden nap lesz valami promóció-ajándék.Sok szerencsét mindenkinek és boldog Karácsonyt. :ok:

Mindenkinek, Boldog Karácsonyt kívánok,
és sok nyereményt nem csak a Yogitól ;)
+5€ :ok:
Potyognak a pénzek máshol is:
Fair E.games 2€
Willi Spin       2ł
365               20$    2X
:D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 23, 2014, 11:43:58
Mindenkinek, Boldog Karácsonyt kívánok,
és sok nyereményt nem csak a Yogitól ;)
+5€ :ok:
Potyognak a pénzek máshol is:
Fair E.games 2€
Willi Spin       2ł
365               20$    2X
:D

bet365-ös pénz az tippjátékból származik?

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum december 23, 2014, 13:22:58
bet365-ös pénz az tippjátékból származik?
Nem, az a vasárnap, meg a hétfői PL pénzvisszatéritős promo 2X 20$
Az kétszer 5000ft köszi Bet365 :ok:

Segitséget szeretnék kérni tőletek szeretném az adataimat azonosittatni az lcbet oldalon.elküldtem nekik már egy villanyszámla csekk másolatot amin szerepel a nevem és lakcímem,lakcímkártya másolatot és személyi másolatot.Sőt küldtem olyan képet is amin egyszerre rajta van mindhárom.de erre is ezt a választ kaptam .Bing transalatorral leforditottam de nem jutotam előbbre.Segitségeteket előre is köszönöm.  Le informamos que su documento de identidad sí ha sido validad y verificado por el Dpto. de Administración y Dirección de Cuentas. Asimismo, le recoramos que para acreditar la dirección que registró deberá presentarnos una copia de una factura de agua, luz o gas en la cual usted sea el titular y dicho documento acredite que la dirección que registró en su cuenta de usuario es real.

Para cualquier consulta, puede contactar nuevamente con nosotros enviando un mensaje desde este apartado de Contacto.

Atentamente,
Centro de Contacto - LCBet.com

Mai akció 5ingyenes pörgetés.Kaptam róla emailt is,de pörgetni még nem tudok.Nem mintha sok jóra lehetne számitani...

Nem csalódtam 0,00euro  ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum december 31, 2014, 10:29:39
Nem csalódtam 0,00euro  ;D

Golden Dragon-n   7,40 juró :beerchug:

B.U.É.K minden Yogano játékosnak! :cya:

Idézetet írta: fili76 Dátum december 31, 2014, 09:24:26
Mai akció 5ingyenes pörgetés.Kaptam róla emailt is,de pörgetni még nem tudok.Nem mintha sok jóra lehetne számitani...

Hányszor kell megforgatni?

Ha volt befizetésed akkor átrakhatod a sportfogadás számlára.

Ha nem volt, akkor 35x kell forgatni, úgy emlékszem.

Ma van fogadásbiztosítás. Kár hogy miután ezt látva kiválogattam mire durrantok, most nem enged belépni  :redchug: ;D