Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mintha úgy emlékeznék, hogy két napja lehetett választani a három király közül.
Ezért moneyt adtak, de volt valami olyasmi is, hogy ha befizetsz, akkor jóváírják bónuszként is.
Jól emlékszek? Valaki megkapta már?

Nekem egyből jóváírták :ok:
5€ :)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 07, 2015, 14:20:06
Nekem egyből jóváírták :ok:
5€ :)

És utána fizettél be, vagy még korábbi befizetésre kaptad?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 07, 2015, 14:35:00
És utána fizettél be, vagy még korábbi befizetésre kaptad?

Én a "királykodás" után fizettem be tegnapelőtt, de azóta sem kaptam meg az 5 eurót.
Még ma délután van rá minimális esély, hogy megérkezik, mert tegnap ünnepnap volt a spanyoloknál is és tavaly is késtek a január 6-ra ígért bónuszokkal.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 07, 2015, 14:35:00
És utána fizettél be, vagy még korábbi befizetésre kaptad?
Még valamikor decemberben, fizettem be egy minimálisat..

Idézetet írta: Knapp Dátum január 07, 2015, 14:38:44
Én a "királykodás" után fizettem be tegnapelőtt, de azóta sem kaptam meg az 5 eurót.
Még ma délután van rá minimális esély, hogy megérkezik, mert tegnap ünnepnap volt a spanyoloknál is és tavaly is késtek a január 6-ra ígért bónuszokkal.

Én is hasonlóan jártam el, de még semmi.
Akkor kapnak még 24 órát. :)

Wonder68: köszi az infót!

Nálam is volt egy alap befizetés a promo kezdetén.
5€ bónuszt másnap 17 óra után rögvest jóváírták a "királyokra".

Az oddsok elég gyengék, de gyakran osztogatnak potya pénzt. :ok: 

Írtam nekik ma reggel spanyolul (!!  ;D  ), ennek ellenére jóváírták az 5 eurót.  hehe

Idézetet írta: Knapp Dátum január 08, 2015, 12:56:27
Írtam nekik ma reggel spanyolul (!!  ;D  ), ennek ellenére jóváírták az 5 eurót.  hehe

"Ezért érdemes nyelveket "tanulni"!" ;) ;D

Emlékszik valaki arra hogy akkor is írnak üzenetet ha elfogadták a verifikációt? Én csak arra emlékszem hogy küldtek amikor nem...  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 26, 2015, 10:36:21
Emlékszik valaki arra hogy akkor is írnak üzenetet ha elfogadták a verifikációt? Én csak arra emlékszem hogy küldtek amikor nem...  ;D

Akkor is küldenek ha elfogadták

Mára feljöttem a 6. helyre a "Marcador de Dia" góltotóban és a mai Parma - Juve 0:0 tippem sem állt rosszul egészen a 89. percig.   :P
Ezzel akár át is vehettem volna a vezetést. (mármint ha senki nem játszotta ezt az eredményt az első 5 közül)
A 0:1-gyel viszont most néhányan megelőzhetnek és a 10-ben maradásért is küzdeni kell.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 28, 2015, 22:53:59
Mára feljöttem a 6. helyre a "Marcador de Dia" góltotóban és a mai Parma - Juve 0:0 tippem sem állt rosszul egészen a 89. percig.   :P
Ezzel akár át is vehettem volna a vezetést. (mármint ha senki nem játszotta ezt az eredményt az első 5 közül)
A 0:1-gyel viszont most néhányan megelőzhetnek és a 10-ben maradásért is küzdeni kell.

Ilyen a mesében nincsen...
A mai 0:0 a 88. percben ment el.

A tegnapit legalább lefedeztem, de ma csak a Sevilla továbbjutására raktam, ami így sem lesz meg.

Superbowl alkalmából ismét szerezhető 1,3,5 vagy 20 euró bónusz. :ok:(valószínűleg ez is csak azoknak jár akiknek már volt befizetésük)

Idézetet írta: ricsi110 Dátum január 30, 2015, 11:30:24
Superbowl alkalmából ismét szerezhető 1,3,5 vagy 20 euró bónusz. :ok:(valószínűleg ez is csak azoknak jár akiknek már volt befizetésük)

Akiknek mostanában volt befizetésük, azok automatikusan megkapják euróban, különben felajánlja, hogy fizess be.