Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum január 30, 2015, 13:21:05
Akiknek mostanában volt befizetésük, azok automatikusan megkapják euróban, különben felajánlja, hogy fizess be.

És mennyit kell hozzá befizetni és mitől függ hogy melyiket kapom?

Idézetet írta: Lancer Dátum január 30, 2015, 17:02:22
És mennyit kell hozzá befizetni és mitől függ hogy melyiket kapom?

Szerintem minimális összeg elég a befizetéshez (ez befizetési módonként különböző összeg), ha utána sem írják jóvá, akkor viszont reklamálni kell.
Az lehet, hogy csak ma lehet befizetni, túl sok minden nincs leírva róla...
A promó elvileg 3 napig tart, elképzelhető, hogy 3 különböző bónusz lesz, de az is, hogy ugyanez fog 3 napon keresztül futni. Láttunk már ilyet is olyat is.

Ma legalább már a 73. percben eldőlt, hogy elúszik a góltotó tippem, mivel 3:1-es Wolfsburg győzelmet raktam.   ;D
(...és 3:1-nél Bayern góllal védtem, hogy élesben még bukjak is rajta. hehe)


Ma megint van Super Matador  :)
Erre vajon hány Eurót kapok? :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 04, 2015, 23:56:36
Ma megint van Super Matador  :)
Erre vajon hány Eurót kapok? :D
Oh,csak  8,18€ adott... :ok:
Azt hittem kapok vagy 50€...

5 euro free bet ma. :ok:

GL

Hali! Sajnos nem enged belépni az oldalra.
Másnál működik a yogano?
Köszi szépen. Üdv.

#1612 április 07, 2015, 18:22:32, slices
Idézetet írta: lulu65bj Dátum április 07, 2015, 13:19:23
Hali! Sajnos nem enged belépni az oldalra.
Másnál működik a yogano?
Köszi szépen. Üdv.

Elég régóta karbantartás van. :noway:

Ui: Nálam már jó. :crazy:

Hali! Új promo a Bajnokok Ligájára.

Champions Prix Especial Cuartos

Participa en el especial Cuartos del Champions Prix y llévate hasta 40 euros al acertar los pronósticos.

Mai kérdés mennyi gól lesz a 2 mérkőzésen? Jutalom pedig 5€ is lehet, ha volt befizetésed.

Idézetet írta: zigzag7 Dátum április 14, 2015, 13:05:31
még jó, hogy bezártam a számlám, a kis f....-om fog ide befizetni

Eddig teljesen megbízhatóak, nyugodtan be lehet hozzájuk fizetni 10EUR-t.
Néha kézilabda, vízilabda, darts... stb. oddsaik magasabbak, mint a bet365-é.
A promók folyamatosak, a megforgatási követelmények ugyan 7x-esek és összeadódnak de valamit valamiért.

27 pont kéne hogy betudjam váltani a pontjaimat 5eurora. Hogyan tudnék pontokat szerezni? Köszi a segítséget!

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum április 27, 2015, 16:38:07
27 pont kéne hogy betudjam váltani a pontjaimat 5eurora. Hogyan tudnék pontokat szerezni? Köszi a segítséget!

Találd a napi meccs (Marcador del Día) végeredményét vagy egyszerűen fogadj valamire, mert a forgalmad után is kapsz pontokat.  :)
De a Quini-5 totó is termel szerintem pontokat.

Igazából csak azt kell folytatnod, amivel összegyűjtötted az eddigi pontjaidat...



2 embernek nem volna kedve rajtam keresztül regelni yogano-ra. Így megvolna az 500 pontom. Privátban várom a jelentkezőket. remélem ez nem szabályellenes,amennyiben igen,kérem töröljétek Milan.  :cya:

Minden nap szavazol a Destacadoson és ad 1 Moneyt.  26 nap alatt semmit sem csinálsz, csak ezt, már meg van.
Ez nulla forint, energia befektetéssel.

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum április 28, 2015, 16:11:58
2 embernek nem volna kedve rajtam keresztül regelni yogano-ra. Így megvolna az 500 pontom. Privátban várom a jelentkezőket. remélem ez nem szabályellenes,amennyiben igen,kérem töröljétek Milan.  :cya:

Ha rajtad keresztül regisztrál valaki, akkor azért 10 money jár, de ha befizet legalább 20 eurót a meghívott, akkor 1000 moneyt kap az ajánló és a meghívott is.
(És utána még a forgalom után is jön money, de nem tudom, meddig)

Nem lenne neked túl sok 26 pont helyett sok ezer?   :)

Egyébként ma (is) élő fogadás akció van, ha hármat fogadsz, adnak 5 holnap eurót. (a 3 élő fogadás átlagát)
Nincs minimum szorzó és lehet ugyanarra az eseményre is tenni, tehát 3 db 5 eurós, 1.01-es szorzóval is bezsebelhető.