Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali!

Volt a foci BL-re 4napra  külön játék, kérdés, ez a főoldalon volt. Most ezt levették. Napi 5€ lehetett nyerni a helyes válaszokkal. Ha jól értelmezem az alsó részen volt olyan szöveg, hogyha 3 kérdésre jó a válasz akkor adnak 20€ De ebben nem vagyok biztos. (nekem 4-ből 3 jó tipp megvan)
Volt ilyen szöveg? Én jól értelmeztem ezt? Vagy esetleg az a 20€ szöveg a 4 jó tippre vonatkozhat?



Idézetet írta: lulu65bj Dátum május 14, 2015, 09:52:27
Hali!

Volt a foci BL-re 4napra  külön játék, kérdés, ez a főoldalon volt. Most ezt levették. Napi 5€ lehetett nyerni a helyes válaszokkal. Ha jól értelmezem az alsó részen volt olyan szöveg, hogyha 3 kérdésre jó a válasz akkor adnak 20€ De ebben nem vagyok biztos. (nekem 4-ből 3 jó tipp megvan)
Volt ilyen szöveg? Én jól értelmeztem ezt? Vagy esetleg az a 20€ szöveg a 4 jó tippre vonatkozhat?

Szerintem az csak egy lehetőég volt, ha négyszer találsz az 20€.
Én kétszer találtam el, 10€ kaptam összesen. :ok:

Visszakerült a főoldalra. Sajnos szöveget nem tudtam kimásolni, csak képet.

alulról a 2. sor írja ezt
Valaki le tudná fordítani?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum május 14, 2015, 10:29:46
Visszakerült a főoldalra. Sajnos szöveget nem tudtam kimásolni, csak képet.

alulról a 2. sor írja ezt
Valaki le tudná fordítani?

Ezen, 20money szerepel nem euró...
Akinek nem vot befitetése az nem €-t kap, csak moneyt.

Üdv.

Szerintem is akinek volt befizetése az € kap.
A főoldalon ez szerepel:

Champions Prix Especial Semis

Participa en el especial Semis del Champions Prix y llévate hasta 40 euros al acertar los pronósticos.

Champions Semis

Comprueba si has acertado.

Tehát itt még € van, és volt 4x 5€  az 20€  valamint a + 20€ bónusz  így meg lesz a 40€

Az előző héten még eurót írtak, akkor meg is kaptam a kétszer ötöt a nyertes tippek után, ezen a héten viszont már nekem is moneyt írt és befizetést várt volna el...
(nem találtam, így mindegy volt)

#1626 május 15, 2015, 16:08:38, lulu65bj
Hali! Nekem is ezt írták belső üzenetben :

20 Moneys Extra del Champions Prix de Semis

¡Felicidades! Has conseguido el Extra de 20 Moneys del Champions Prix edición Semis.

Has acertado un mínimo de 3 preguntas de nuestro Champions Prix edición especial de Semis, y por ello has conseguido 20 Moneys, que ya hemos aplicado en tu cuenta.

Pero eso no es todo... ¿Quieres convertirlos en un bono de 20 euros? Haz un ingreso mínimo de 10 euros, y envíanos un mensaje reclamando el premio. Convertiremos tus 20 Moneys en 20 euros. Tienes tiempo hasta el domingo 17 de mayo.

Volt befizetésem megint, és megkaptam a 20€ bónuszt is.

Hemos procedido a aplicar la promoción "20 Moneys Extra del Champions Prix de Semis" tras haber verificado su ingreso.

No dude en contactar nuevamente con nosotros para cualquier consulta que pueda surgirle.

Hali!
Tegnap volt egy ilyen fogadásbiztosítás :

Gánate un extra de 5€

Este fin de semana es clave para La Liga, entra en Yogano, y participa de los Destacados: Consigue Moneys extra, y además 5€ para el especial del domingo.
Tu sorpresa solo estará hoy día 17. ¡No te la pierdas!

Valaki visszakapta már a vesztes fogadás után az 5€? Vagy esetleg szerepelt valahol, hogy mikor adják vissza?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum május 18, 2015, 12:27:46
Hali!
Tegnap volt egy ilyen fogadásbiztosítás :

Gánate un extra de 5€

Este fin de semana es clave para La Liga, entra en Yogano, y participa de los Destacados: Consigue Moneys extra, y además 5€ para el especial del domingo.
Tu sorpresa solo estará hoy día 17. ¡No te la pierdas!

Valaki visszakapta már a vesztes fogadás után az 5€? Vagy esetleg szerepelt valahol, hogy mikor adják vissza?

17 óra magasságban írják jóvá.

GL

Hali!  Mai tipp, akár 50€ is lehet.

SúperMarcador del Día

Acertando hoy el SúperMarcador del Día, ganarás el premio en Euros además de los Moneys.

Puedes ganar hasta 50 Euros, más los Moneys correspondientes al Ratio de dificultad del día. El premio se aplicará al día siguiente a todos los acertantes que cumplan las condiciones para recibirlo, en forma de Bono Disponible (con el rollover habitual de la web).

21:30       Athletic Bilbao-   Barcelona

Idézetet írta: lulu65bj Dátum május 30, 2015, 12:09:50
Hali!  Mai tipp, akár 50€ is lehet.

SúperMarcador del Día

Acertando hoy el SúperMarcador del Día, ganarás el premio en Euros además de los Moneys.

Puedes ganar hasta 50 Euros, más los Moneys correspondientes al Ratio de dificultad del día. El premio se aplicará al día siguiente a todos los acertantes que cumplan las condiciones para recibirlo, en forma de Bono Disponible (con el rollover habitual de la web).

21:30       Athletic Bilbao-   Barcelona

Van ma egy ilyen is "2+1 En Vivo: Apuesta gratis" 5 euro max bónuszért.

GL

50€ nem sikerült, csak 3,89€ adtak a jó tippért

én is eltaláltam,de én is csak 3.89-et kaptam,de akkor mire adta volna az 50 eurót?

szerintem, ha nagyon nagy meglepetés lett volna, és persze Barcelona vereség. Talán akkor adott volna 50€

Szerintem is az alapján osztják el az összeget, hogy hányan találták el összesen, esetleg az eredmény szorzójából indulnak ki.
A meglepetéseredményekre mindig sok pontot adnak, a papírformára meg keveset.