Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valaki megkapta a BL döntőjért járó 5 eurót, mert Én még azóta nem?!

Helo
pont most jott meg......

Nekem azt írta a játék alatt, hogy fizessek be, ha money helyett eurót akarok kapni.
5 euró miatt ezt inkább nem tettem meg, de ma mégis megadták az öt eurót...

Nekem is ma írták jóvá!:)

Hali! Ma ismét adnak 5€ fogadásbiztosítást.

Gánate un extra de 5€

Por fin vuelven los partidos de Selecciones. En Yogano queremos celebrarlo con un Extra de 5 euros. Entra en tu cuenta y descubre cómo hacerte con él.



Extra en tu cuenta

 
Tu Extra estará todos los días en que juegue La Roja. ¡No te lo pierdas!

Sigue atento a las comunicaciones de Yogano. Tenemos muchas novedades preparadas para las próximas semanas.

#1640 június 17, 2015, 10:12:07, lulu65bj
Hali!
Szeretnék segítséget kérni.

Van most ez a promo, virtualis sportra adnak napi 2€ (5x2) össz 10€
Ezt hányszor kell megforgatni? Ezt írják valahol? Vagy más fogadásra mikortól használható fel? Tehát nem virtuálisra.

CONSIGUE 2€ CADA DÍA POR PROBAR LOS DEPORTES VIRTUALES
Ahora puedes apostar todos los días en la mejor consola de Deportes Virtuales. Además, te damos 2€ cada día, para que las pruebes. Los primeros 2€ ya están en tu cuenta, actívalos ahora.

Funcionamiento: Juega un mínimo de 2€ cada día a Deportes Virtuales, del 17 al 21 de junio. Al día siguiente recibirás un bono de 2€, que podrás activar durante todo el día. ¡Sin rollover!

El bono no se acumula. Recuerda canjear cada día tus 2€, ¡no los pierdas!

Términos y condiciones

1- Solo las cuentas abiertas antes del 17 junio de 2015 recibirán los 2€ iniciales de la promoción.
2- Se aplicará un bono de 2€ cada día, antes de las 12h, a todos los usuarios que hayan jugado un mínimo de 2€ en apuestas a los Deportes Virtuales, durante el día anterior, de 00:00 a 23:59h GMT
3- El bono diario debe ser activado durante el mismo día, o se perderá. No se pueden acumular bonos sin activar.
4- Cualquier uso abusivo de esta promoción supondrá la retirada de los bonos aplicados, y puede comportar el cierre de la cuenta o cuentas implicadas.
5- Estos términos y condiciones se complementan con el Reglamento general de la web.

Szia!

Én egyből feltudtam használni nem virtuális fogadásra.

Idézetet írta: fjazej Dátum június 17, 2015, 13:08:02
Szia!

Én egyből feltudtam használni nem virtuális fogadásra.

Elvileg a holnapi újabb 2 eurónak az a feltétele, hogy virtuális fogadásra használd a mait...
Arról mondjuk nem írnak, hogy visszavonják a 2 eurót, ha msára használtad.

Szerinted ha nyertes a fogadásom, és kiértékelik, és utána rakom fel a 2 eurót virtuális fogadásra, az is ér?

Ha még ma is fogadsz a virtualison az gondolom belefér. De ez majd holnap derül ki, hogy adnak ismét 2€ vagy már nem.

Én ma csak virtualisra fogadtam. Kezdetben hagyták, hogy nyerjek, majd persze csak vesztes lett.

Én ma már nem kaptam. A tegnapiból először fogadgattam párat, nyertem, uh nyomattam belőle a virtuálisat, 1-2 nyerőt zsinórban 6 bukó követett és vitt mindent  :bash:

Ma még én se kaptam meg. De lehet 12.00h után adják, vagy legalábbis itt szerepel egy ilyen:

Se aplicará un bono de 2€ cada día, antes de las 12h, a todos los usuarios que hayan jugado un mínimo de 2€

Helló! Úgy döntöttem regisztrálok ehhez a fogadóirodához! Van vmi promókód amit be kell írni? Egy pár jó tanácsot elfogadnék! :) Köszi

Idézetet írta: Zsoca Dátum június 18, 2015, 11:19:25
Helló! Úgy döntöttem regisztrálok ehhez a fogadóirodához! Van vmi promókód amit be kell írni? Egy pár jó tanácsot elfogadnék! :) Köszi

Sztem azt azért ne hagyd ki, hogy meghívóval regisztrálsz. Keress itt valakit a topicban és a meghívójával ne hagyjatok pénzt az irodánál. Nyílván segít is..

Idézetet írta: slices Dátum június 18, 2015, 12:19:39
Sztem azt azért ne hagyd ki, hogy meghívóval regisztrálsz. Keress itt valakit a topicban és a meghívójával ne hagyjatok pénzt az irodánál. Nyílván segít is..
Értem! Szóval tudna vki meghívót küldeni?  :beerchug:
[email protected]