Winmasters.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali, Tapasztalattal jelentkezem! A bónuszt rendben megkaptam és meg is forgattam, kifizetést többet is kértem, ma az első meg is érkezett, banki átutalás formában. Maestro kártyám van, valamiért a kártyás kifizetést nem fogadták el, de a másik "Trustly" jól működik, csak iban-t kérnek, díjmentes, és ma már meg is érkezett, az ügyfélszolgálat segítőkész, rendre válaszolnak az emailre, magyar nyelven hétköznap 17 óráig. Az oddszok átlagosak. Kifizetés előtt kérnek másolatokat...  összességében eddig rendben van az oldal

Na ez jó hír. Élő fogadási kínálat milyen? Legfőképpen foci és tenisz érdekelne.

Idézetet írta: redeicsaba Dátum november 10, 2014, 19:45:04
Hali, Tapasztalattal jelentkezem! A bónuszt rendben megkaptam és meg is forgattam, kifizetést többet is kértem, ma az első meg is érkezett, banki átutalás formában. Maestro kártyám van, valamiért a kártyás kifizetést nem fogadták el, de a másik "Trustly" jól működik, csak iban-t kérnek, díjmentes, és ma már meg is érkezett, az ügyfélszolgálat segítőkész, rendre válaszolnak az emailre, magyar nyelven hétköznap 17 óráig. Az oddszok átlagosak. Kifizetés előtt kérnek másolatokat...  összességében eddig rendben van az oldal
Köszönöm az információkat.
Tudomásom szerint Mastercardra egyik iroda sem fizet vissza,csak befizetésre lehet használni.Ha kártyát akarsz használni rendszeresen úgy hogy kifizetésre is akkor csak Visa!

Hali! Az 1.80-as oddsot kombival is össze lehet hozni?
Elég durvák a követelmények, 7x megforgatni a befizetés+bónuszt. Élő fogadás nem számít bele, dnb sem, stb..

Idézetet írta: stdavid Dátum november 11, 2014, 03:48:12
Hali! Az 1.80-as oddsot kombival is össze lehet hozni?
Elég durvák a követelmények, 7x megforgatni a befizetés+bónuszt. Élő fogadás nem számít bele, dnb sem, stb..

Sajna nem. Épp ezért egyelőre én se vágtam bele.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 10, 2014, 21:45:46
Köszönöm az információkat.
Tudomásom szerint Mastercardra egyik iroda sem fizet vissza,csak befizetésre lehet használni.Ha kártyát akarsz használni rendszeresen úgy hogy kifizetésre is akkor csak Visa!

Több irodánál is van már lehetőség arra, hogy Mastercardra fizessenek vissza, pl. Betfairnél is lehet ily módon kifizetést kérni.

Ma újabb 3 utalás megérkezett rendben, viszont az OTP vont valamennyit... olyan 1.5 százalék környéke a levonás mértéke, valószínűleg az árfolyam váltás okán. A bónusz megforgatási követelmény valóban magas, bár én neki estem és nem jelentett gondot :D viszonylag kis pénznél kértem és utána többször utaltam pénzt és sokat játszottam és szerencsére elég pluszosan jöttem ki egy hét alatt, ha nem kaszinóztam volna, feltétlenül boldog is lennék :) Az élő fogadás nem rossz, a tenisz kínálatot nem tudom mihez viszonytani, nem szoktam csak focit játszani, azt láttam, hogy van tenisz is lehet, hogy kevesebb, mint más régebbi nagyobb oldalon, de pl most ránézve 7 tenisz mérkőzés megy élőben, a Bet365-re rápillantva ott olyan háromszorosa... de én összességében eddig elégedett vagyok mint az ügyfélszolgálattal, mint a kifizetéssel, mint a kínálattal és az odsszokkal, és főképp az eredményességgel :) Én is köszönöm a válaszokat és sok sikert mindenkinek

Azoktól kérdezem, akiknek még aktív a bónuszuk:
látszik nálatok most a "bónusz egyenleg"?
Nálam teljesen üres, pedig még biztosan nem végeztem a forgatással...

Hétvégén még tudtam követni, ma vettem észre, hogy nincs ott semmi.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 12, 2014, 21:53:33
Azoktól kérdezem, akiknek még aktív a bónuszuk:
látszik nálatok most a "bónusz egyenleg"?
Nálam teljesen üres, pedig még biztosan nem végeztem a forgatással...

Hétvégén még tudtam követni, ma vettem észre, hogy nincs ott semmi.
Szintén üres.

Én már teljesítettem a feltételt, meg is kaptam, de valóban nincs most semmi a menüpontnál, pedig azt láttam, hogy teljesítettem, vagy hogy épp nincs ajánlat, szerintem írjatok az ügyfélszolgálatnak e-mailt, válaszolnak mindig

Arra voltam kíváncsi, hogy általános hiba-e vagy csak nálam tűnt el.
Ha általános, akkor hagyunk egy kis időt, hátha más jelzi nekik és megoldódik.  :)

Mondjuk az szívás, ha a közben megtett fogadásokat nem fogják beszámítani a forgatásba.

Nekem is volt olyan,h nem látszott a "bónusz egyenleg",de egy pár frissítés után látszódott! Elég sokat bosszankodtam a forgatási követelmények miatt,de végül sikerült! Viszont a kifizetés csúszik,3 napja igényeltem banki kifizetést,ami még nem jött meg,leghamarabb majd hétfőn sztem...  :bash:
Max 72órát írnak...

Tegnap este már mutatta a forgatást és a korábban, a "szünet alatt" megtett tétek is mind bele voltak számolva.

Azoktól kérdezném akik már kiforgatták, vagy most forgatják a bónuszt, hogy mennyire engedi a nagyobb téteket. 2-300 €-ra gondolok, vagy 40-50 €-kkal kell tökölni.

Vicc ez az oldal. Nem adták meg a bónuszt. Most oda-vissza utaltam számlámra,számlámról  :crazy: kiírta, hogy bónusz jóváírva,de semmi. Írtam nekik...