BetDNA

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tedd fel a pirosra, aztán imádkozz  ;D

Ezt a honlapot Petike nyomatja apu dolgozoszobajabol?
Komolyan. Soha nem fizetnek be egy ilyen helyre.
Anelkul meg aligha lesz a jatekpenzbol igazi.

Idézetet írta: junglefever Dátum április 26, 2015, 12:35:41
Ezt a honlapot Petike nyomatja apu dolgozoszobajabol?
Komolyan. Soha nem fizetnek be egy ilyen helyre.
Anelkul meg aligha lesz a jatekpenzbol igazi.

Ezek az oldalak ahol amerikaik is játszhatnak mind ilyen egyszerűek és a major sportokra koncentrálnak, a sok hülye amerikai egy bet365-ön még egy fogadást se tudna tenni.

Elhiszem, olyan nagy problemam nincs a minimal dizajnt nyomato oldalakkal (Pinnacle stb.) de ez a platform szvsz siman rosszul van kodolva, ha adnanak ket informatikus(nak keszulo) egyetemistanak egy Big Mac menut meg ket napot kulonb cuccot fabrikalnak eskuszom.
Ingyen van, ugyhogy nem panaszkodom - de ketlem hogy ide valaha penzt teszek majd be.

Tudja valaki, mikor irjak jova a bonuszbol kapott nyeremenyt? Tegnap megtettem a chelseat a freebetes 10 dollarral, forgatnam a cash-t, csak nincs jovairva ????

Hali! Sajnos ez az iroda nem valami megbízható! Másik fórumban ezeket találtam :

Have fun with this place I have a sports balance of 100+ from my signup no dep bonus made playthru back during the Baseball world series yes almost 6 months ago .I can log in and play but cant submit a support ticket as it says invalid password lmao by the way already logged in still says invalid password . Have sent 3 emails asking for forms to request a cashout only to never respond to me This place is a JOKE DO NOT DEPOSIT WITH THIS SITE .THERE ARE MANY PLACES MORE CREDITABLE

fake site !!!! i made over 4000$ from deposit 50$ wager in sportbok and not pay me, they close my account and not contact with me !!!! stay out from them

Chaten megkérdeztem a megforgatási feltételeket.
Szrtk válaszolni :)

Már az gyanús, hogy 10 dollárt kínálnak de én euro alapú számlát nyitottam és a bónuszkódért 10 eurot kaptam :) majd meglátjuk mi lesz  :D

Hali! Ez a legtöbb helyen így van. $ vagy € egyformán kezelik 10$ megfelel 10€

Én azóta sem tudok fogadni,mert még mindig az 5 a minimum tét.

#25 május 05, 2015, 08:58:55, d3amenic
Sziasztok!
Nagyon gáz ez az iroda  :noway:
Emailre nem válaszolnak
Chaten  sem válaszolnak
Az oldal nagyon lassú
Fogadási kínálat egyenlő a nullával
Kombinált fogadás nem lehetséges
A 10eur megforgatási feltételei sehol sincsenek feltüntetve
A no deposit bónuszból származó nyertes szelvényemet 2 nap alatt írták jóvá
A vesztes fogadásomat azonnal  :)
A kifizetési limit 25eur 2.5% levonás mellett
Vajon kifizettek-e volna,ha elérem a 25eur-t bónuszból? Nem vagyok benne biztos
A bónuszt elbuktam,valós pénzt ezek után inkább nem fizetnék be
Találkoztam pár sz..r irodával,de ez viszi a pálmát.
Nem ajánlanám senkinek

Úgy gondolom, hogy az ide regisztrálók max a 10 euró bónuszért léptek be, nem az oldal színvonala miatt.
Kifizetést az irodák befizetés nélkül nem nagyon engednek, ezt azért tudomásul kell venni.
Az előrelátok inkább át bukták a bónuszt máshová.

GL