Redbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát nem tudom, szerintem vér ciki, ha egy iroda a saját promóciójából nem hajlandó kifizetni a nyereményt. A kezdőbónuszok sem fix összegűek, ott sem tudhatják előre, hogy hányan fognak regisztrálni. Ha nem hajlandó vállalni a kockázatot egy iroda, hogy esetleg fél Kelet-Európa rácuppan az ingyen eurócentekre, akkor inkább ne is hirdessék meg az akciót, vagy eleve zárják ki a problémásnak vélt országokat.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 03, 2014, 23:26:33
Hát nem tudom, szerintem vér ciki, ha egy iroda a saját promóciójából nem hajlandó kifizetni a nyereményt. A kezdőbónuszok sem fix összegűek, ott sem tudhatják előre, hogy hányan fognak regisztrálni. Ha nem hajlandó vállalni a kockázatot egy iroda, hogy esetleg fél Kelet-Európa rácuppan az ingyen eurócentekre, akkor inkább ne is hirdessék meg az akciót, vagy eleve zárják ki a problémásnak vélt országokat.

Rutintalanok voltak, legközelebb már alapból kizárnak minket!  :D

A kezdőbónuszok és újratöltési bónuszok is bármikor visszavonhatóak, láttam már olyat, hogy a meghirdetett határidő előtt le is zártak akciót (netbet esetében), egyszer meg a fortunawin kifejezetten közölte, hogy addig tart az akció, amíg el nem fogy az erre szánt 1 millió ft.
A william hill sem véletlenül szigorít lassan már naponta.

Az itteni számlabezárások alapból nem tűnnek korrektnek, valószínűleg multizást lát az iroda és vállalva, hogy téved néha, inkább kiszórja a gyanús játékosokat.
Arra azért kíváncsi lennék, hogy a zárolt számlákról megkapják-e az egyenleget a játékosok!
Az azért enyhítő körülmény lenne.  :)


A Lost Island sloton 5 ingyen pörgetés van mára. Sajnos forgatni kellene 40x  ;D

Ez egy új játék, szóljon valaki ha máshol is van rá promó. 

Nekem nem ad rá semmit. Lehet, hogy befizetéshez kötött?

Ha lehet ne nagyon használjátok zenmateel, mert harapnak rá...

Idézetet írta: Mido9292 Dátum január 23, 2015, 19:22:01
Ha lehet ne nagyon használjátok zenmateel, mert harapnak rá...

Mi történt? Mióta blokkolva van, folyamatosan használom zenmate-tel, volt vagy 3-4 kifizetésem azóta, többször leveleztem velük ilyen-olyan okok miatt, semmi probléma nem volt. Mondjuk kínosan ügyelek hogy mindig ugyanonnan jelentkezzek be.

Hát én nagyon megjártam velük. Tegnap befizettem skrillel hozzájuk ,de az összeget még azota se látom.
Chaten azt mondták bevan faygasztva a számlám mert proxyt használtam.
Azota elküldtem nekik kb 10-15 dokumentumot, Valami sose tetszik nekik ,időt huznak.
Nem tudom hogy mi bajuk van velem , fogadásig még el se jutottam , sőt a pénzem se tudom hol van.  :bash:

Hát vicc ez az iroda... Csütörtökön elküldtem nekik minden iratot.
Azt mondta az ügyfélszolgálat pénteken megnézik.Pénteken  azt mondták ma megnézik.
Ma meg azt hogy hétfőn... Közben a pénzem 2 napja sehol sincs. Hát bekaphatják.
Csak velem szórakoznak vagy mással is?

Idézetet írta: Mido9292 Dátum január 24, 2015, 19:01:23
Hát vicc ez az iroda... Csütörtökön elküldtem nekik minden iratot.
Azt mondta az ügyfélszolgálat pénteken megnézik.Pénteken  azt mondták ma megnézik.
Ma meg azt hogy hétfőn... Közben a pénzem 2 napja sehol sincs. Hát bekaphatják.
Csak velem szórakoznak vagy mással is?
[/quote

Hát nem tudom, én nem emlékszem egyáltalán az azonosításra, ergo sima volt, ha volt. Ugyan a szorzók messze a legjobbtól, de rengeteg a promó, így nálam bőven top tízes iroda. Kifizetés gyors, ünnepek tájékán pl kikértem szombat este, és ha már a chaten jártam megkérdeztem mikorra szokták utalni a hétvégi kéréseket, erre azt mondta menjek fel másnap, azaz vasárnap reggel 9-kor mikor nyit a live chat, és elintézik. 5 percen belül ott volt. Szóval nem értem veled miért szívóznak.

Arra hivatkoznak hogy zenmateel létem be állitolag. De attól még nem kéne lenyulni a pénzemet...
Remélem megoldódik.

Végre ellenőrizték az iratokat,és rajta van a pénz a számlán.
5 nap volt de csak meglett szerencsére. :redchug:

A Pool - THam félidejében 5 freespins a Tornado: Farm escape gagyira  :D (40xforgatás)

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 10, 2015, 21:33:29
A Pool - THam félidejében 5 freespins a Tornado: Farm escape gagyira  :D (40xforgatás)

Akinek esetleg nem volt ott, mint nekem, az írjon az ügyfélszolgálatnak. Én egyből mentem aludni miután írtam, de ahogy látom egy órán belül válaszoltak és jóváírták - és a bloodsuckersen is felhasználhattam  :ok:

Klón(ok)ról van valakinek infója?

Régi a lista, szerintem 2 éves.
http://www.betclone.com