188Bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mekkora faszfejek...

Nem volt elég nekik az 1 hónapos tranzakciótörténet excelben. Ragaszkodnak hozzá, hogy bizonyítsam a skrilles pénzem eredetét. A gond csak az, hogy mivel elég jól megy a fogadás, már évek óta nem fizettem be a skrillre bankszámláról, mindig csak kifizetést kértem. Évekkel ezelőtti tranzakciók után kell most nyomoznom az idióta 188bet miatt. Kár, hogy különben meg szeretem és sokat használtam az irodát, és szeretném is még használni, különben már rég hagytam volna a francba őket, ha így bánnak velem.

Thank you for your cooperation and trying to furnish our requirements. However, it would be much appreciated if you could kindly track back the history of your Skrill account to capture the Skrill Screenshot that shows the transaction you deposited from your bank account to your Skrill account. You may change the filter period to search, for instance, from 08/03/2013 to 08/09/2013 to send us the required screenshot like the following photo:

(itt egy screen shotot raktak be, amit korábban küldtem nekik a skrill tranzakciótörténetemről)

Moreover, we are still looking forward to receiving your 2 Bank Statements as required in the previous email:
(1)  Copy bank statement showing money being credited to your account from your parents
(2)  Copy bank statement showing money being debited from your account in favour of Skrill

Please send in the requirement to [email protected] or fax it at +442070228668 and we will be glad to proceed with the verification process.
We reserve the right to contact you via your registered phone details to facilitate further account activities if necessary.

Please contact us at [email protected] or our Customer Care Team via Live Chat on our website should you have any queries on this email.


Kind Regards,

The 188BET Team

Regisztrálni akartam ide, de a regisztrációs űrlap kitöltésénél ahol az e-mail címemet kéne beírnom, a szokásos alt+v nem működik, így azt a b@szott (jé, pedig működik :) ) kukacot nem tudom beírni anélkül meg esélytelen regisztrálni. Találkozott valaki ilyen problémával? Más rubrikában persze be lehet írni, csak ahol kéne, oda nem.

Idézetet írta: Pyriel Dátum november 14, 2013, 10:17:18
Regisztrálni akartam ide, de a regisztrációs űrlap kitöltésénél ahol az e-mail címemet kéne beírnom, a szokásos alt+v nem működik, így azt a b@szott (jé, pedig működik :) ) kukacot nem tudom beírni anélkül meg esélytelen regisztrálni. Találkozott valaki ilyen problémával? Más rubrikában persze be lehet írni, csak ahol kéne, oda nem.

Válts billenytyűzet : angol

Idézetet írta: Pyriel Dátum november 14, 2013, 10:17:18
Regisztrálni akartam ide, de a regisztrációs űrlap kitöltésénél ahol az e-mail címemet kéne beírnom, a szokásos alt+v nem működik, így azt a b@szott (jé, pedig működik :) ) kukacot nem tudom beírni anélkül meg esélytelen regisztrálni. Találkozott valaki ilyen problémával? Más rubrikában persze be lehet írni, csak ahol kéne, oda nem.
Állandó probláma.Lehetőségekhttp://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3386.msg422014.html#msg422014



Piros pont az irodának, küldtek £5 szülinapi bónuszt  :)

Ma 5€ befizetés nélküli kaszinóbónusz a karácsonyi naptárban. Promó kód: XMAS13. Ezzel a kóddal lehet aktiválni a bónuszt a promotion fülön, vagy pedig e-mailben lehet jelentkezni ugyancsak a kód, illetve a felhasználónév megadásával ([email protected]). Harmincszoros forgatás vonatkozik rá, BJ és rulett nem számít bele a rolloverbe, de azt nem írja, hogy ezekre nem lehet felhasználni. A bónuszt 24 órán belül írják jóvá, tehát holnap éjszakáig bezárólag. Ha jól értem, a nyeremény maximum 100 €-ig megtartható, ami nagy pozitívum!

próbáltam regisztrálni, minden sikerült, kivéve az email címemet nem tudom beírni, a @ jelet nem írja be.....
mi lehet a baj?
mással is történt ilyen?  ???

oké, feljebb olvastam a megoldást, bocs.

Idézetet írta: tonijani Dátum december 13, 2013, 12:45:58
oké, feljebb olvastam a megoldást, bocs.
nem muszáj angolra váltani bal Alt és 64 megnyomod és az is @ :ok:

oké, sikerült!  :ok:

valaki megkapta az 5euró bónuszt? én beírtam a promotionba, illetve emailt is küldtem de sehol semmi pénz.

Két dolog van.Én sem kaptam meg az 5 euros bónuszt.A másik pedig az,hogy valaki tudna segíteni,hogy lehet kombinációs fogadást rakni ezen irodánál?Kérném a menetét.Köszi