Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Tegnap kb. a program feléig követtem az eseményeket. Összességében azért meglepett, hogy jóformán a Ratajski-Clemens nyitómeccsen kívül mindegyik csörte totál sima lett, többnyire a favoritok javára. Egyedül Whitlock tudott villantani beugrósként a semmiből.  :o
Mutatók terén van den Bergh - White játéka, ami hozta az elvártakat, Whitlock mellett, illetve még a Cullen-Gurney meccs kiemelendő. A többiek még jórészt év eleji téli álmukat alusszák. Vagy legalábbis altattak minket, aztán ma robbantanak?  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum január 29, 2022, 08:56:52Tegnap kb. a program feléig követtem az eseményeket. Összességében azért meglepett, hogy jóformán a Ratajski-Clemens nyitómeccsen kívül mindegyik csörte totál sima lett, többnyire a favoritok javára. Egyedül Whitlock tudott villantani beugrósként a semmiből.  :o
Mutatók terén van den Bergh - White játéka, ami hozta az elvártakat, Whitlock mellett, illetve még a Cullen-Gurney meccs kiemelendő. A többiek még jórészt év eleji téli álmukat alusszák. Vagy legalábbis altattak minket, aztán ma robbantanak?  ;D

En 2 meccset tudtam vegignezni, eleg szar volt na, mondjuk ki ;D

Cullen oriasi most, 167, 142 es 115 ket bullal egymas utani legekben... Parades

1,77 Taylor gyozelme a senior vb-n, nalam ez nagyon fixnek tunik...

Teljesen új Premier League vár ránk az idei évtől

Már az első fordulóban sor kerül a világbajnoki döntő visszavágójára! Olvasd tovább


Price 1,4ert es MvG Gary ellen 1,44ert siman vallalhato..

És 2-es oddson Smitht is raknám Wright ellen, cserélget össze-vissza Wright ismét, Smithtől jön a bosszú a vb döntőért...

Én egy Clayton +1.5 hendi + Price nyer kombival támadok 1.81-ért.


Megzavarta a szőke fejét, hogy nem őt fújolják.. ::)

Régen láttunk Michael van Gerwenre 2.00 feletti oddsot!

Csütörtökön este jön a darts Premier League 2. játéknapja! A helyszín ezúttal Liverpool! Olvasd tovább


@peshark elsősorban téged jelöllek meg, de bárkinek szól, aki esetleg értesült a dologról:

Mi történt, elmúlt a járvány a PDC-nél? Már múlt héten kiszúrtam, de elfelejtettem megkérdezni, hogy mi ez a nagy pacsizgatás a crowddal, meg az írókkal és persze egymással is?  :o

Idézetet írta: robmiller Dátum február 10, 2022, 20:17:40@peshark elsősorban téged jelöllek meg, de bárkinek szól, aki esetleg értesült a dologról:

Mi történt, elmúlt a járvány a PDC-nél? Már múlt héten kiszúrtam, de elfelejtettem megkérdezni, hogy mi ez a nagy pacsizgatás a crowddal, meg az írókkal és persze egymással is?  :o

Hat en szimplan annak tudtam be, hogy az egesz UK-ben lazitottak, es a PDC ehhez alkalmazkodott.

"Egész" Európa lazít. Szerintem is ez van a háttérben. Rájöttek, hogy hiába a korlátozás.

Ideje lenne Smithnek pontot gyűjtenie

Csütörtökön este a decemberi VB-döntős Smith első pontjait szeretné megszerezni! Olvasd tovább