Foci-vb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg a 2022-es foci-vb-t?

Brazília
36 (40.9%)
Franciaország
16 (18.2%)
Argentína
13 (14.8%)
Portugália
2 (2.3%)
Anglia
9 (10.2%)
Hollandia
3 (3.4%)
Horvátország
2 (2.3%)
Marokkó
7 (8%)

Összes szavazó: 86

Szavazás lezárva: december 09, 2022, 10:13:31

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 06, 2022, 19:12:47Nesze, CR csak a padon. Lehet készülni a Marokkó-Svájcra  :D

Sokak szerint ez már inkább előny, mint hátrány...
Tehát fel lehet készülni egy újabb hosszú meccsre.

A "Szerinted melyik ország nyeri a 2022-es világbajnokságot?" szavazáson most már érdemes tippelni Spanyolországra.
Innen szép nyerni.

Rendesen felvarrta :) Várom a Ronaldo reakciót a gólra ;D

Jobb ez a csapat Ronaldo nélkül, tényleg nincs rá szükség, talán még szimpatikusabbak is lesznek.

Ronaldo játékpercétől függetlenül én Rafael Leaot hiányolom nagyon ??? Eddig keveset kapott.

spanyolok: kerüljük el a brazil ágat....muhahahahaha

Rinyaldo pár hónap alatt mindent feléget maga mögött. Vajon eléri itt is, hogy elküldjék? ???

Idézetet írta: TiB Dátum december 06, 2022, 23:26:48Rinyaldo pár hónap alatt mindent feléget maga mögött. Vajon eléri itt is, hogy elküldjék? ???

Benne van, hogy elküldik (nélküle egyértelműen jobbak) mondjuk akkor is világbajnok lenne, ha a portugálok megnyernék, mint ahogy igaz ez Benzemára is egy esetleges francia win esetén. Ronaldón megmutatkozik az igazi személyisége... Mondjuk ideje volt már.

Na most vajon mit mondanak azok akik szerint milyen "okos" volt elkerülni a Brazil ágat! :great:
Annyira éreztem, hogy ez lesz! A 11-sek előtt pedig már tudtam, hogy Bono, aki a spanyol liga egyik legjobb kapusa kivégzi a spanyolokat, látszódott rajta, hogy "laza" míg az összes spanyol rúgó arcára volt írva a kétségbeesés, bizonytalanság mintha már Bono beléjük látott volna... nem is értem mit akartak a spanyolok, nem tanulnak a hibáikból, továbbra is írtó gyengék a büntetőpárbajokban! De amúgy mennyi esélye van egy csapatnak ha egy egész kontinens és talán még ázsia egy része is értük imádkozott!
A 4 közé sztem Holland, Brazil, Francia és Portugál jut majd! A kérdés csak az nálam, hogy könnyen vagy nehezen!!?? :beerchug: És remélem Brazília - Portugália döntő lesz! :ok:

Horvátország – Brazília: Modricék komoly pofont kaphatnak

Ha nem figyel Horvátország, akkor Brazília kiütheti őket úgy, ahogyan tették azt a nyolcaddöntőben Dél-Koreával. Már az előző meccsen is látszott, hogy Neymarék már rögtön a találkozó elején élesek, nem fér bele Modricéktól az alibizés.

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 06, 2022, 23:33:58Benne van, hogy elküldik (nélküle egyértelműen jobbak) mondjuk akkor is világbajnok lenne, ha a portugálok megnyernék, mint ahogy igaz ez Benzemára is egy esetleges francia win esetén. Ronaldón megmutatkozik az igazi személyisége... Mondjuk ideje volt már.

Mekkora lenne ha Benzema megjelenne a finálén.  ;D

Idézetet írta: Experte Dátum december 06, 2022, 23:57:49Na most vajon mit mondanak azok akik szerint milyen "okos" volt elkerülni a Brazil ágat! :great:
Annyira éreztem, hogy ez lesz! A 11-sek előtt pedig már tudtam, hogy Bono, aki a spanyol liga egyik legjobb kapusa kivégzi a spanyolokat, látszódott rajta, hogy "laza" míg az összes spanyol rúgó arcára volt írva a kétségbeesés, bizonytalanság mintha már Bono beléjük látott volna... nem is értem mit akartak a spanyolok, nem tanulnak a hibáikból, továbbra is írtó gyengék a büntetőpárbajokban! De amúgy mennyi esélye van egy csapatnak ha egy egész kontinens és talán még ázsia egy része is értük imádkozott!
A 4 közé sztem Holland, Brazil, Francia és Portugál jut majd! A kérdés csak az nálam, hogy könnyen vagy nehezen!!?? :beerchug: És remélem Brazília - Portugália döntő lesz! :ok:

Picit később jött az első hasonló reakció, bár én a büntetőpárbaj után akartam írni, hogy 3,2,1...és!

Normális ember nem akar brazil ágra kerülni.

Nem rossz ez a spanyol csapat, csupán túl egyformák a játékosok, ugyanaz a tili-toli.

Indítottunk egy újabb szavazást a mostani negyeddöntők előtt.

Kinek tűnt fel a tiziknél, hogy csak az hagyta ki, illetve másik oldalról, csak azt fogta a kapus, amit laposan lőttek?
Értem, hogy felfokozott idegállapot, stressz, megfelelési kényszer, felsőbbrendűség stb., de kib@szott szeme van mindegyik játékosnak, ménem használják?!??? Nem értem. Ha látom, hogy a kapus a lapos lövéseket védi, utána én is laposan lövöm?!?
Én fociztam majdnem 18 éves koromig, 6 éves koromtól. Mindig a bal ficakba lőttem a tizit. Akinek előbb-utóbb feltűnt, megkérdezte, miért mindig oda. 14 évesen is azt mondtam, amit 17 évesen és még most is, azért mert azt nem fogja meg egy kapus se.

Sziasztok!

Van papíron ilyen opció:

08223   D   Ugyanannyi gólt szereznek   1,75
08223   V   Richarlison   3,15
08223   H   M. Depay   4,50

H 1 gólos, V 3 gólos.

Itt szerintetek nem fix a V?