Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában


Na végre küldtek ideiglenes jelszót, be tudtam lépni. De azt hiszem lekérem a lóvé nagyját, biztos ami biztos.


Kódot sms be kapot már valaki ?
Nekem nemküldi.


Idézetet írta: sade63 Dátum február 03, 2016, 18:58:10
Kódot sms be kapot már valaki ?
Nekem nemküldi.
Szerintem azt kár várni, nekem sem jött meg, manuálisan adtak új jelszót.

Idézetet írta: Wezli Dátum február 03, 2016, 19:24:51
Szerintem azt kár várni, nekem sem jött meg, manuálisan adtak új jelszót.

Mikori emailre jött most a válasz?
Csak hogy lássuk, kb. mekkora csúszásban vannak...


Idézetet írta: Knapp Dátum február 03, 2016, 20:07:34
Mikori emailre jött most a válasz?
Csak hogy lássuk, kb. mekkora csúszásban vannak...
Tegnapi de én megpiszkáltam őket twitteren, de ott is láttam olyat akinek 4 nap kellett hozzá.

Én már majdnem egy hete nem tudok belépni, mert "temporarily blocked" lettem... Persze irja hogy reset-eljem a passwordot, hát persze hogy gecizik és nem küldi az sms-t. Írtam levelet, aztán rá egy napra válaszoltak hogy kell nekik személyiröl kép, én ezt elküldtem, azóta nincs válasz (5 napja), írtam nekik mégegyszer, de arra se hederítettek. Nem tudok mást csinálni mint várni továbbra is...

Labs nálam is ugyan ez a helyzet... Pedig nem kis pénzem van náluk... írtam nekik vagy 4X de válaszra sem méltattak...

Idézetet írta: Dani444 Dátum február 04, 2016, 08:54:41
Labs nálam is ugyan ez a helyzet... Pedig nem kis pénzem van náluk... írtam nekik vagy 4X de válaszra sem méltattak...
Egyelőre nálam sincs semmi változás

Idézetet írta: pukk Dátum február 04, 2016, 09:21:22
Egyelőre nálam sincs semmi változás

Reméljük, csak a nagy levél áradat miatt, és nem a kifizetéssel lesznek gondok... :/

Skrill kártyát próbálta valaki?Gondolom aki már be tud lépni annak biztos működik de én most próbáltam fizetni vele tesco online-on ,elfogadta pedig továbbra is zárolva vagyok.
De arra is gondoltam hogy akinek sok pénze van fent annak lassabban megy ez a feloldás.A 0-ás számlámnál nem is volt semmilyen fennakadás,de a főszámlán
van rendesen.

Idézetet írta: pukk Dátum február 04, 2016, 10:14:01
Skrill kártyát próbálta valaki?Gondolom aki már be tud lépni annak biztos működik de én most próbáltam fizetni vele tesco online-on ,elfogadta pedig továbbra is zárolva vagyok.
De arra is gondoltam hogy akinek sok pénze van fent annak lassabban megy ez a feloldás.A 0-ás számlámnál nem is volt semmilyen fennakadás,de a főszámlán
van rendesen.

Kártyát én nem igényeltem, tehát erről nem tudok mit mondani. A mondandód végére viszont reagálnék. Valóbban ezt én is így vettem észre! Nekem ezen a számlámon elég sok pénz van, viszont hugomén jelenleg 0, és ott nem volt semmi problem.

Idézetet írta: pukk Dátum február 04, 2016, 10:14:01
Skrill kártyát próbálta valaki?Gondolom aki már be tud lépni annak biztos működik de én most próbáltam fizetni vele tesco online-on ,elfogadta pedig továbbra is zárolva vagyok.
De arra is gondoltam hogy akinek sok pénze van fent annak lassabban megy ez a feloldás.A 0-ás számlámnál nem is volt semmilyen fennakadás,de a főszámlán
van rendesen.
Nekem is zárolvavan aszámlám de a kártyával tudtam fizetni.

Idézetet írta: sade63 Dátum február 04, 2016, 12:31:59
Nekem is zárolvavan aszámlám de a kártyával tudtam fizetni.

Ez jó hír.

Már akinek jó hír.... Nekem nincs kártyám se. De megnéztem február 1.-e óta szenvedek velük... és nálam már a funkció sincs, hogy "jelszót kérjek sms-be" (bár tudom, hogy ugy se küldenek), de mivel egy nap alatt 3x kértem, mert hát nem jött... igy csak annyi van ott, hogy rámegyek a "reset your password"-re és "Please get in touch with us For your security please get in touch with us to reset your password
Continue to Help " ennyi.... szerintetek ? :S