Pisti1987 naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Elkezdem én is a 2010/11-es szezont. Eredetileg csak augusztus végére terveztem a visszatérést, de a pókerezgetéssel kapott sikerélmények meghozták a kedvem a fogadáshoz is. A Pokerstrategyn a kvíz sikeres kitöltésével én is hozzájutottam a bónusz 50 dollárhoz amit a Party Pokerhez kértem ki. Itt legnagyobb meglepetésemre nemhogy nem buktam el, hanem a sikeresen kiforgatott bónusszal együtt 358 dollárra vittem fel a bankom, amelyet ki is fizettettem velük. Több helyen is olvastam,hogy a hozzám hasonló kezdőknek a legideálisabb a Party Poker, mert ott rengeteg gyenge játékos van. Igazuk lett. Alig két nap kellett, hogy a fent említett összeget lehúzzam a kollégákról. 6 fős szobákban játszottam No-Limit Hold'em-et, $0,25/0.50 NL illetve $0,50/1 NL vakoknál.  Szóval én ajánlom mindenkinek, mert gyorsan felduzzaszthatod a bankod a sok bénán. (nem vagyok a reklámemberük  ;D)
Kiegészítésképpen még a Pokerstrategytől is igényelhettem 75 dollárt a toborzott barátaim miatt (pontosabban az általuk elért bizonyos mennyiségű pontszám után lehet pénzt kapni), amit MB-re ki is kértem. Ha valakinek kell meghívó írjon nyugodtan.  ;D
Szóval az itt nyert 430 dollárt próbálom most hízlalgatni, addig amég el nem kezdődik a kosárlabda és kézilabda szezon. Onnantól már az eredetileg erre tervezett pénzzel is beszállok, addig játszok a pókeressel. Nemsokára jelentkezek a mai kombimmal.

#1771 augusztus 02, 2010, 21:01:02, Pisti1987
Nem lesz egyszerű kezdésnek, de szerintem simán bevállalható. :)
Az Unibettől kapott befizetési bónusz fele megy rá, ennyit nekem megér.

Tét: 5000Ft
Várható nyeremény: 16000Ft


Magyarország - Great Britain Hosszabbítással együtt.   2  1,60        :ok:        82-91

Ukrajna - Macedónia Hosszabbítással együtt.   2  2,00  
            :ok:         58-71

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 02, 2010, 17:31:10
Több helyen is olvastam,hogy a hozzám hasonló kezdőknek a legideálisabb a Party Poker, mert ott rengeteg gyenge játékos van. Igazuk lett. Alig két nap kellett, hogy a fent említett összeget lehúzzam a kollégákról. 6 fős szobákban játszottam No-Limit Hold'em-et, $0,25/0.50 NL illetve $0,50/1 NL vakoknál.  Szóval én ajánlom mindenkinek, mert gyorsan felduzzaszthatod a bankod a sok bénán.

A gyenge játékosokat gondolom mikro-szintre értik, de erre a limitre eljutni normális esetben szvsz. legalább egy év, de inkább több. Szóval kezdők azért ettől kicsit óvatosabban ettől :) Szép rush volt!

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 02, 2010, 17:56:44
A gyenge játékosokat gondolom mikro-szintre értik, de erre a limitre eljutni normális esetben szvsz. legalább egy év, de inkább több. Szóval kezdők azért ettől kicsit óvatosabban ettől :) Szép rush volt!
Köszi! Igaz, ez kiment a fejemből, látszik nem mozgok otthonosan ebben a dologban :) 

én már nagyon vártalak vissza, sok zöldet kívánok! :beerchug: :cya:

Idézetet írta: szomferi Dátum augusztus 02, 2010, 18:01:48
én már nagyon vártalak vissza, sok zöldet kívánok! :beerchug: :cya:
Köszi, neked is hasonlókat! :)
Na úgy néz ki a FIBA Europe honlapja felültetett...az EB selejtezőkre leadott macedón keretben szerepel 4 honosított amcsi játékos, nem is akárkik. Washington a Galatasaray pontgyárosa, aki a tavalyi Eurocup sorozat egyik legjobb pontszerzője volt, Massey, aki a Real Madridban és az Arisban is játszott, a Scavolini kulcsembere Green, ezenfelül pedig van egy cikk, ahol írják, hogy hétfőre már biztosan megérkeznek a papírjai Bo McCalebbnek a Partizan Belgrád alapemberének, aki a tavalyi Euroliga szezon meglepetéscsapatát mozgatta. Erre most nézem, hogy csak Green van ott Ukrajnában...így már jóval nehezebb lesz az egyébként sem egyszerű mérkőzés, de bízok a macedón kulcsemberekben Gecsevszkiben, Anticban, Samardziskiben és persze Greenben.


Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 02, 2010, 18:16:49
Köszi, neked is hasonlókat! :)
Na úgy néz ki a FIBA Europe honlapja felültetett...az EB selejtezőkre leadott macedón keretben szerepel 4 honosított amcsi játékos, nem is akárkik. Washington a Galatasaray pontgyárosa, aki a tavalyi Eurocup sorozat egyik legjobb pontszerzője volt, Massey, aki a Real Madridban és az Arisban is játszott, a Scavolini kulcsembere Green, ezenfelül pedig van egy cikk, ahol írják, hogy hétfőre már biztosan megérkeznek a papírjai Bo McCalebbnek a Partizan Belgrád alapemberének, aki a tavalyi Euroliga szezon meglepetéscsapatát mozgatta. Erre most nézem, hogy csak Green van ott Ukrajnában...így már jóval nehezebb lesz az egyébként sem egyszerű mérkőzés, de bízok a macedón kulcsemberekben Gecsevszkiben, Anticban, Samardziskiben és persze Greenben.



Egyet se félj, kiszurkoljuk :D
A női csapatról van valami véleményed? Mert eddig fölényesen vezettek, most meg már a montenegrói hölgyek vezetnek...

Idézetet írta: szomferi Dátum augusztus 02, 2010, 18:20:25
Egyet se félj, kiszurkoljuk :D
A női csapatról van valami véleményed? Mert eddig fölényesen vezettek, most meg már a montenegrói hölgyek vezetnek...
Zlatan kérdezett éppen erről délelőtt és neki is mondtam, hogy nemértem ezt a nagyon alacsony szorzót a mieinkre, mert ez a tartalékos magyar csapat hasonló erejű, mint a montenegrói...gondolkoztam, hogy teszek pár ezret a vendégre, de végül nem tettem...lehet megbánom :)

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 02, 2010, 18:28:59
Zlatan kérdezett éppen erről délelőtt és neki is mondtam, hogy nemértem ezt a nagyon alacsony szorzót a mieinkre, mert ez a tartalékos magyar csapat hasonló erejű, mint a montenegrói...gondolkoztam, hogy teszek pár ezret a vendégre, de végül nem tettem...lehet megbánom :)

úú, remélem nem bánod meg, nekem kellenek a magyar csajok :D

Idézetet írta: szomferi Dátum augusztus 02, 2010, 18:37:34
úú, remélem nem bánod meg, nekem kellenek a magyar csajok :D
Sajnos elvéreztek a csajok... :(  Teljes csapattal nem lett volna gond ez a meccs...nem értem, hogy a fiúknál is és itt is miért mondják le sorban a válogatottságot a kulcsemberek...nincs valami nagy értéke a válogatott meznek manapság... :-\
A macedón fiúk az amcsik nélkül is helytállnak...1-el vezet félidőben Ukrajna. McCalebbékkel kiegészülve ez egy sima vendégsiker lenne.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 02, 2010, 18:56:47
Sajnos elvéreztek a csajok... :(  Teljes csapattal nem lett volna gond ez a meccs...nem értem, hogy a fiúknál is és itt is miért mondják le sorban a válogatottságot a kulcsemberek...nincs valami nagy értéke a válogatott meznek manapság... :-\
A macedón fiúk az amcsik nélkül is helytállnak...1-el vezet félidőben Ukrajna. McCalebbékkel kiegészülve ez egy sima vendégsiker lenne.

na akkor csak meglesz az is, de a magyar csajok volt hogy 15 ponttal is vezettek, és mi lett belőle, ááh :redchug:
azért remélem neked bejön, kezdd jól a szezont ;)

Idézetet írta: szomferi Dátum augusztus 02, 2010, 19:01:50
na akkor csak meglesz az is, de a magyar csajok volt hogy 15 ponttal is vezettek, és mi lett belőle, ááh :redchug:
azért remélem neked bejön, kezdd jól a szezont ;)
Most már sajnálom, hogy nem próbáltam meg 3-4 ezerrel a vendéget...viszont a macedón fiúk hozták a meccset 71-58-ra Antic és Gecsevszki vezetésével. :ok:
Csütörtökön már valószínűleg játszik McCalebb is ellenünk...sajnos Macedóniában beleszaladhatunk majd egy nagy pofonba.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 02, 2010, 17:49:28
Nem lesz egyszerű kezdésnek, de szerintem simán bevállalható. :)
Az Unibettől kapott befizetési bónusz fele megy rá, ennyit nekem megér.

Tét: 5000Ft
Várható nyeremény: 16000Ft


Magyarország - Great Britain Hosszabbítással együtt.   2  1,60        :ok:        82-91

Ukrajna - Macedónia Hosszabbítással együtt.   2  2,00  
             :ok:         58-71

Jól kezdődött :)

#1783 augusztus 05, 2010, 22:31:57, Pisti1987
Mivel erre a kombira nagyon nagy esélyt látok, így a tétet is növelem, amire már csak az alacsony oddsok miatt is szükséges. Ezekre a szorzókra felesleges is indoklást írni, mind a 4 csapat egyértelműen jobb ellenfelénél, ráadásul otthon is játszik, kivéve Montenegrót, de ők ezzel a csapatukkal és trénerükkel kimagaslanak a selejtezőben résztvevő gárdák közül...tehát elvileg nem lehet gond. A kosár- és kéziszezon beindultáig nem fogok ilyen téteket használni, ez csak ilyen egyszeri eset. :)

Tét: 40000Ft
Várható nyeremény: 60565Ft

Lengyelország - Portugália Rendes Játékidő (40 perc)   1  1,07              :ok:         86-64
:ok:
Macedónia - Magyarország Rendes Játékidő (40 perc)  1  1,07             :ok:         81-44

Bosnia & Herzegovina - Ukrajna Hosszabbítással együtt.   1  1,15               :ok:         86-76

Finnország - Montenegro Hosszabbítással együtt.    2  1,15
          :ok:       60-74

Szia Pisti,

Ezt Unibeten tetted?