Pisti1987 naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: jaaas Dátum május 11, 2012, 17:28:01
Köszönöm ;)
Nem olvastam el sajnos azt az írást, valahogyan elkerülte a figyelmemet. Szerencsére úgy voltam vele, h amíg nem mondod azt, h mehet, addig nem rakom. Mostanra meg 15-29 az első negyed. Így már nem is nagyon gondolkodok a -4,5en ;D
Egy Barca -5,5 jobb tipp ennél? :D Vagy maradjak inkább a sima Barca győzelemnél?

Sok sikert kívánok a szelvényedhez, és köszönöm a válaszodat :ok:
Köszi!
Huhh ki is ment a fejemből, hogy ilyen korán kezdenek. Pedig kevés pontos meccsre lehetett számítani...
Így már főleg nem ajánlom a -4,5-t ;D  A Barca győzelmét szerintem lehet rakni nagyobb pénzzel is, -5,5 pontos hendi is vállalható, de én inkább a sima Barca győzelmet ajánlom.
Neked is sok sikert!

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum május 11, 2012, 17:47:05
Köszi!
Huhh ki is ment a fejemből, hogy ilyen korán kezdenek. Pedig kevés pontos meccsre lehetett számítani...
Így már főleg nem ajánlom a -4,5-t ;D  A Barca győzelmét szerintem lehet rakni nagyobb pénzzel is, -5,5 pontos hendi is vállalható, de én inkább a sima Barca győzelmet ajánlom.
Neked is sok sikert!

Elég szépen feljött a CSKA, de inkább elfelejtem ezt a meccset, főleg ha figyelembe veszem, milyen szép tipptalálati arányom van manapság ;D
Köszönöm Pisti, akkor maradok a Barca győzelemnél ;) Euroleague-en azt írják, Navarro játéka kérdéses. Emiatt sem mertem volna mérget venni a Barca -5,5re, de megbízom a Te tippedben, és bejátszom csak mérkőzés nyertesre.

Na teszek még 1 utolsó próbát ezzel a naplózgatással.

Tét: 30 000Ft
Várható nyeremény: 63 070Ft


CSZKA Moszkva - Olimpiakosz 
1,25   
Meccsgyőztes : CSZKA Moszkva 

Miami Heat - Indiana Pacers
1,22   
Meccsgyőztes : Miami Heat 

Viborg W. - Ferencvárosi TC 
1,22   
Meccs eredmény : Viborg W. 

Manchester City - QPR
1,13   
Meccs eredmény : Manchester City
 



Idézetet írta: Pisti1987 Dátum május 13, 2012, 13:55:57
Na teszek még 1 utolsó próbát ezzel a naplózgatással.

Tét: 30 000Ft
Várható nyeremény: 63 070Ft


CSZKA Moszkva - Olimpiakosz 
1,25   
Meccsgyőztes : CSZKA Moszkva 

Miami Heat - Indiana Pacers
1,22   
Meccsgyőztes : Miami Heat 

Viborg W. - Ferencvárosi TC 
1,22   
Meccs eredmény : Viborg W. 

Manchester City - QPR
1,13   
Meccs eredmény : Manchester City


Igen bátor, legalábbis a tét nagysága miatt:) Mondjuk a Viborg-FTC helyett inkább a MU-t tettem volna meg, de hajrá!

Idézetet írta: drogos Dátum május 13, 2012, 15:16:40
Igen bátor, legalábbis a tét nagysága miatt:) Mondjuk a Viborg-FTC helyett inkább a MU-t tettem volna meg, de hajrá!
Szerencsére van akkora bankom, hogy bőven beleférjen. Így is tartok kissé az egyetlen foci meccsemtől, 2-t semmi képpen nem raktam volna bele, inkább 2 Viborg meccs, mint a Sunderland és az idei MU derbije. :)

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum május 13, 2012, 15:24:19
Szerencsére van akkora bankom, hogy bőven beleférjen. Így is tartok kissé az egyetlen foci meccsemtől, 2-t semmi képpen nem raktam volna bele, inkább 2 Viborg meccs, mint a Sunderland és az idei MU derbije. :)

Az frankó :)

Ettől függetlenül én a Fradinak fogok szurkolni, bár ha mondjuk 33-32 nyer a Viborg, az mindenkinek jó :D

#2571 július 31, 2012, 17:56:41, Pisti1987
Az olimpia ideje alatt újra elkezdek naplózni.

Megkaptam az Spf kupa 1. helyért járó 8500 Ft-ot, és ezt tegnap feldobtam egy kombira. Úgy voltam vele, hogy ha bejön, akkor a teljes nyereményt feldobom egy hosszútávú kombira. Így is lett, 22600 Ft jött, ez ment is fel erre a szelvényre.

Tét: 22 600 Ft
Várható nyeremény: 204 078 Ft


Nyári Olimpia 2012 - Kosárlabda férfiak - Végeredmény
Ki lesz jobb - Brazília-Nagy-Britannia                 1             1,15
   
Nyári Olimpia 2012 - Kézilabda férfiak - Végeredmény
Ki lesz jobb - Szerbia-Magyarország              2          2,37   

Nyári Olimpia 2012 - Kézilabda nők - A csoport:
Ki lesz jobb - Montenegró-Horvátország             1              1,20

Nyári Olimpia 2012 - Röplabda férfiak - B csoport:
Ki lesz jobb - Oroszország-Németország               1            1,15

Nyári Olimpia 2012 - Röplabda férfiak - A csoport:
Ki lesz jobb - Lengyelország-Bulgária               1               1,20
   
Nyári Olimpia 2012 - Röplabda nők - Végeredmény - USA         Győztes        2,00




Nézzük sorba a tippeket röviden:


- Férfi kosárban Brazília előrébb végez, mint Nagy-Britannia. Ez elvileg sima ügy, a brazilokat sokan a 4 közé várják, de legalábbis az élmezőnybe, még a házigazdák szerintem már a csoportból sem mennek tovább.

- Férfi kéziben Magyarország előrébb végez, mint Szerbia. Ebben érzem a legnagyobb értéket. Nagyon eltúlzott odds, csak azt sajnálom, hogy nem raktam meg előbb, mert 2-3 napja még 3,75 volt rá. Most egyszerűen jobbak vagyunk a szerbeknél. Könnyen lehet, hogy ki-ki meccset vívunk majd velük az utolsó fordulóban a továbbjutásért, az a meccs pedig a tippem sorsa felől is dönt. A másik verzió az, hogy annak a találkozónak már nem is lesz tétje, mert a mieinket képesnek tartom arra, hogy a dán-horvát-spanyol trióból valakit elkapjon és előkelőbb helyekért is versenyben legyen, ellentétben a szerbekkel, akiktől mindhárom nagy ellen vereséget várok. Más sportágakból is tudjuk, hogy ők vagy érmekért küzdenek vagy teljesen szétesnek és a vert mezőnyben szenvednek. Mire velük játszunk már lehet, hogy egy szétesett, belső ellentétektől sem mentes csapat jön velünk szembe, akiket akár még Dél-Korea is megcsíphet. A hazai EB-n elért 2. hely csak egy kicsúszott eredmény volt, most a helyükre kerülnek. Pár hete Szerbiában is megvertük őket felkészülési meccsen, aztán a franciáknál is nyertünk, ebbe a magyar csapatba most benne van a nagy eredmény lehetősége, bár én éremről nem álmodozok. Remélem rámcáfolnak a fiúk. :) Ilyen oddson egyszerűen kihagyhatatlan számomra ez a tipp.

- Női kéziben Montenegró előrébb végez a csoportban, mint Horvátország. Itt sem kellene problémának lennie, Popovicsék éremért jöttek, a horvátok pedig a középmezőnybe tartoznak. Montenegró a csoportelsőségért küzd majd az oroszokkal, a horvátokat pedig a 4. helyre várom, mivel szerintem a brazilok is ütni fogják őket.

- Férfi röpiben Oroszország előrébb végez a csoportban, mint Németország. Az oroszoknak komoly esélyeik vannak egy éremre, a csoportban a brazilokkal mennek majd az 1. helyért, még a németek nem jutnak tovább véleményem szerint, az 5. helyre várom őket, tehát itt is simán le kéne jönnie a tippnek.

- Férfi röpiben Lengyelország előrébb végez a csoportban, mint Bulgária. A lengyeleket tartom talán a legnagyobb favoritnak az olimpiai bajnoki címre. Ebből adódik, hogy a B csoport 1. helyére tippelem őket, még az állandó belső ellentétekkel küzdő, sorozatos botrányoktól hangos, erősen tartalékos bolgárok a 3. helyért játszanak majd ki-ki meccset az argentínokkal.

- Női röpiben USA nyeri az olimpiát. Az amerikaiak veretlen még idén, a World Grand Prix-t is nagyon simán nyerték, a hatos döntőt úgy nyerték meg, hogy 5 meghatározó játékost pihentetett a kapitányuk. Így verték meg a legjobb összeállításukban fellépő brazilokat és kínaiakat. Ez mindent elmond arról, hogy milyen erőt képviselnek. Igazán komoly ellenfelük a brazilokon kívül nem nagyon van, talán a kínaiakat, oroszokat vagy még esetleg az olaszokat említeném meg, de az utóbbi 3 válogatottban nincs meg az a plussz, amivel odaérhetnek a csúcsra. Bergéknek az elődöntőig sima útjuk lesz, onnantól kezdődik majd számukra igazán az olimpia. Az amerikaiak most 1 szinttel a világ felett vannak, borzasztó mély keretük van, és egészen fantasztikus fizikai adottságaik vannak, emellett pedig mentálisan is rendkívül erősek.


Persze nem egy "mehet rá a ház is" kombi ez, de én reális esélyt látok rá, hogy jöjjön (másképpen nem is küldtem volna játékba), ennyit pedig nekem megért.



#2572 július 30, 2012, 00:24:01, Pisti1987
Tegnap szépen jöttek a papírformák, ma is ezt várom.


Tét: 22 000 Ft
Várható nyeremény: 44 860 Ft


2012-es olimpiai röplabda - férfiak - Brazília v Tunézia
(Hendikep fogadás)        Brazília -2.5             1.18                      :ok:               3-0

2012-es olimpia - férfiak - Long Chen v Boonsak Ponsana
(Mérkőzés győztese)      Long Chen                1.15                :ok:             2-0   

2012 olimpia - nők - Xuerui Li v Carolina Marin
(Mérkőzés győztese)      Xuerui Li               1.083                :ok:             2-0

2012-es olimpiai kosárlabda - Oroszország v Nagy-Britannia
(Nyereményszorzó)         Oroszország              1.11                  :ok:             95-75   

2012-es olimpiai röplabda - férfiak - Oroszország v Németország
(Mérkőzés győztese)           Oroszország            1.25                :ok:           3-0


#2573 július 31, 2012, 01:21:18, Pisti1987
Lehet nem kellett volna belekevernem nem olimpiai eseményt is, de egyrészt melóban vagyok (szakmai gyakorlat) és éppen munka volt, így nem lehetett tökölni a tippek böngészésével, másrészt követem az U18-as női kosár tornát, és a törökök ebben a korosztályban az elithez tartoznak, a svédek meg messze vannak tőle. Remélem nem ezen a meccsen fog múlni.


Tét: 32 000 Ft
Várható nyeremény: 65 756 Ft


2012-es olimpia tollaslabda- vegyespáros - Fischer/Pedersen v Mateusiak/Zieba
(Mérkőzés győztese)       Fischer/Pedersen             1.30                     :ok:               2-1

2012-es olimpiai vízilabda - nők - Magyarország - nők v USA - nők
(Mérkőzés győztese)         USA            1.25                  :ok:               13-14

Svédország - női U18 v Törökország - női U18
(Nyereményszorzó)        Törökország            1.07                    :ok:              58-60

2012-es olimpiai kosárlabda Horvátország - nők v Kína - nők  (élő fogadás félidőben 31-39-nél)
(Mérkőzés győztese)        Kína            1.18                :ok:            58-83

#2574 július 31, 2012, 13:56:47, Pisti1987
Már éppen aludni készültem, de a brit-algériai női röpi meccset még követtem fél szemmel, és végül megtetszett a hazaiak győzelme 1,45-ért. Már oroszok ellen is többet mutattak, mint vártam, tudnak annyit a röplabdáról, hogy hazai körülmények között történelmi győzelmet arassanak a szintén gyengécske Algéria felett. Sőt, egyszerűen jobbak, mint az afrikaiak. Hozzácsaptam még 3 keddi meccset, aztán meglátjuk mire megyek vele.

Tét: 33 000 Ft
Várható nyeremény: 67 548 Ft


2012-es olimpiai tollaslabda - férfi egyéni - Taufik Hidayat v Pablo Abian
(Mérkőzés győztese)               Taufik Hidayat                  1.10                   :ok:              2-0   

2012-es olimpiai férfi strandröplabda  Emanuel/ Alison v Heuscher/ Bellaguarda
(Mérkőzés győztese)          Rego Emanuel és Cerutti Alison               1.10                    :ok:              2-0

2012-es olimpiai férfi kézilabda  Dél-Korea v Magyarország
(Nyereményszorzó)      Magyarország              1.16                     :ok:                 18-22

2012-es olimpiai női röplabda  Nagy-Britania - nők - Algéria - nők  (élő fogadás 22-25,25-19,23-25,14-6-nál)
(Mérkőzés győztese)      Nagy-Britania             1.45                 :ok:             3-2  ( 22-25,25-19,23-25,25-19-15-8)


#2575 július 31, 2012, 17:49:29, Pisti1987
Úgy gondolom Káténak kötelező jellegű ezen a meccsen a győzelem, még ő maga is úgy nyilatkozott, hogy ha éremért akar küzdeni, akkor ezt az akadályt mindenképpen vennie kell. Márpedig ez 1,7-ért igencsak csábító volt. Többszörös világ-, és Európa-bajnoki érmes bokszolónk meccse pár perc múlva kezdődik.


Tét: 19 000 Ft
Várható nyeremény: 32 300 Ft

Káté, G - Mohamed, E (olimpia - férfi boksz, 64 kg)
Az Ön fogadása: Káté                      :ok:               16-10

#2576 augusztus 02, 2012, 07:36:49, Pisti1987
Nem szeretek olyan eseményekre nagyobb téteket tenni, ahol néhány perc alatt lezavarnak mindent, de most belefér ez is. Azért remélem a franciák nem köpnek bele az amcsik levesébe, és túléli a mai napot a kombim.

Tét: 34 000 Ft
Várható nyeremény: 64 016 Ft


2012-es olimpiai strandröplabda - nők - Zhang Xi/ Xue v Arvaniti/ Tsiartsiani
(Mérkőzés győztese)           Xi Zhang Xi és Chen Xue                1.11                   :ok:               2-0             

2012-es olimpiai röplabda - nők - USA - nők v Kína - nők
(Mérkőzés győztese)               USA         1.18                       :ok:               3-0

2012-es olimpia - férfiak - 4 x 200m gyorsváltó
(Végső győztes)   07/31/2012       USA             1.25                        :ok:                 1. hely   

2012-es olimpia - tollaslabda, férfi egyéni - Marc Zwiebler v Dmytro Zavadsky
(Mérkőzés győztese)             Marc Zwiebler              1.15                  :ok:                   2-1

#2577 augusztus 02, 2012, 19:01:02, Pisti1987
Nem akartam addig új kombit csinálni, amég az előző is "aktív", de Jin Chen miatt összedobtam egy mai-holnapi vegyest. Tollasban nem olyan ritka, hogy a nagy favorit bukja az 1. szettet, de ez semmit nem jelent, mert utána rendre simán nyerni szoktak, mintha egy teljesen új meccs kezdődne. Kifejezetten szeretem az ilyen helyzeteket, keresem is őket, mert az elbukott szett után szépen felugrik a szorzó, igaz most csak 1,45-re ment fel, ebből is látszik mekkora favoritja a meccsnek Chen. Na meg ez már az egyenes kieséses szakasz, szóval itt nem lehet szórakozni, taktikázni stb.


Tét: 30 000 Ft
Várható nyeremény: 60 319 Ft


2012-es olimpiai vízilabda - Románia v Magyarország
(Mérkőzés győztese)         Magyarország                   1.14                   :ok:              15-17

2012-es olimpia - tollaslabda - női páros - Cheng/Chien v Tian/Zhao
(Mérkőzés győztese)                   Tian/Zhao                1.083                :ok:           0-2  (10-21,14-21)   

2012-es olimpia - tollaslabda - férfi egyéni - Marc Zwiebler - Jin Chen  (élő fogadás 21-19,2-2-nél)
(Mérkőzés győztese)               Jin Chen               1.45                    :ok:            1-2 (21-19,12-21,9-21)

2012-es olimpiai röplabda - férfiak - Lengyelország v Argentína
(Mérkőzés győztese)      Lengyelország              1.12                 :ok:              3-0

Gratulálok!

Eddig minden tipped jött az Olimpián! Durván nyomod  :great: :great: :great:

#2579 augusztus 04, 2012, 13:34:02, Pisti1987
Köszi drogos! Eddig felülmúltam az előzetes várakozásaimat, remélhetőleg tudok valami hasonlót tartani a végéig.


Tét: 32 000 Ft
Várható nyeremény: 62 804 Ft


2012-es olimpia - tollaslabda, férfi páros - Cai/Fu v Koo/Tan
(Mérkőzés győztese)                    Cai/Fu               1.10                     :ok:                2-0

2012-es olimpia - strandröplabda, férfi páros - Alison/ Emanuel v Erdmann/ Matysik
(Mérkőzés győztese)             Cerutti Alison és Rego Emanuel                 1.07                :ok:             2-0

2012-es olimpia - strandröplabda, női páros - Ukolova/ Khomyakova v Zhang Xi/ Xue
(Mérkőzés győztese)                 Xi Zhang Xi és Chen Xue                 1.16                     :ok:                 0-2   

2012-es olimpia - boksz, 52 kg - Ilyas Suleimenov v Andrew Christopher Selby
(Mérkőzés győztese - 2 esélyes)          Andrew Christopher Selby               1.25              :ok:           15-19   

2012-es olimpia - strandröplabda, férfi páros - Herrera/Gavira - Cunha/Ricardo  (élő fogadás 1. szett 15-20-nál)
(Következő szett nyertese)               Cunha/Ricardo nyeri a(z) 2. szettet               1.15                   :ok:           19-21