Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: attila77 Dátum június 20, 2023, 21:39:12ez a biztositos dolog hogy müxik?

200 forintot tettem 1.45-s oddsal és vesztés esetén 61 forintal biztositotta.
Most vesztéskor akkor mennyit kapok vissza a összes 261 forintbol?

Kicsit konkrétabban, mert én például nem értek belőle semmit.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 21, 2023, 08:10:45Kicsit konkrétabban, mert én például nem értek belőle semmit.

Nem csak te...

közben csináltam egy tesztet 50 forintos tét ami biztosan veszt, és 25 forintal biztositottam és vesztéskor kb olyan 30 forintot vesztettem és cirka a másik 40-t visszakaptam, betwinneren van ilyen lehetőség

Én még mindig nem értem...  ???  ::)

Idézetet írta: Tomka Dátum június 22, 2023, 15:45:44Én még mindig nem értem...  ???  ::)

Bezzeg nekem kezd olyan gönczijóska feelingem lenni... Ez tenyleg olyan hentesbolti strategia, ahol a tétekkel dobaloznak, nem oddszokkal es %...

Idézetet írta: attila77 Dátum június 20, 2023, 21:39:12ez a biztositos dolog hogy müxik?

200 forintot tettem 1.45-s oddsal és vesztés esetén 61 forintal biztositotta.
Most vesztéskor akkor mennyit kapok vissza a összes 261 forintbol?

ehhez kéne tudni az 1.45-ös odds párját.

Haliho

olyan problémám van, hogy kifizetés elött ällok ,de az iroda ahol jätszom bekérte a mypaysafe-röl a szämlakivonatot ahol lätszik a tranzakcios lista és a többi, a mypayesafe oszträk cimmel van regiszträlva, de a fogadäsi szämla magyar cimmel van reggelve...

Fontos megjegyzés: A be és kifizetéshez használt MyPaysafe számla tulajdonosának a neve és e-mail címe pontosan meg kell, hogy egyezzen a játékosszámlán megadott névvel és e-mail címmel, ellenkező esetben a kifizetés nem lehetséges.

a cimen kivül minden stimmel természetesen, van esély rä hogy ezt igy elfogadjäk? vagy bele fognak kötni a cimbe? valaki järt hasonlóan mär?  :redchug:  :redchug:

Nem szamit hogy kulonbozo a lakcim.

Le is irtak hogy a nevnek es emailnek kell egyeznie.

Sziasztok
Ismeritek spassino oldalt?
Van most 20€ befizetés nélküli bónusz

probléma: van 10000 HUF paysafem. Valaki tudna úgy segíteni hogy megadnám neki a kódot és Ő feltöltené magának skrillre és onnan elküldené az Én skrillemre. Egyéb probléma miatt ez nekem nem megy

Ez szerintem nem jó ötlet. Amikor majd pénzt akarsz kikérni a skrillről ( pl:saját bankszámlára) ,a kifizetés előtt meg fogja a Skrill kérdezni ,hogy mi a kapcsolatod azzal a másik Skrill felhasználóval ,akitől az eredeti pénzt kaptad.
Bekérnek mindenféle igazolást ,hogy ki Ő , mi a kapcsolatod  vele,emailek egymás között ,stb.


Idézetet írta: euro1000 Dátum július 18, 2023, 14:27:35probléma: van 10000 HUF paysafem. Valaki tudna úgy segíteni hogy megadnám neki a kódot és Ő feltöltené magának skrillre és onnan elküldené az Én skrillemre. Egyéb probléma miatt ez nekem nem megy

Máshogy nem tudom felhasználni mert a paysafe-re régen beregisztráltam de már semmit nem tudok arról a régi fiókról és minden áron kéri a regiszrációt vagy a belépést a my paysafe-re amikor a skrill akarom vele feltölteni.

Sziasztok ! Mit akar a skrill?

"Fiókja olyan módon korlátozva van, amely lehetővé teszi egyenlegének visszavonását a ,,Kivétel" fülön keresztül. Vegye figyelembe, hogy ezt a mobilalkalmazáson keresztül nem lehet megtenni.

Egyenlegének visszavonása után számláját véglegesen lezárjuk.

A Skrill fenntartja a jogot a fiók bezárására a cikkben felsorolt különféle okok miatt.

Segítségre van szüksége egyenlegének visszavonásához?"

Sziasztok!

Szeretném nézni ma a PL meccseket idegen helyen, online. TV nincs. Próbáltam előfizetni DirectOne, TV2Play, YoutubeTV, SkySport streaming szogáltatásokra,de vagy 12 hónapos hűség kell hozzá, vagy már meglévő szerződés szolgáltatóvalvagy Magyarországról nem lehet igénybe venni.

Van esetleg olyan oldal ahol havi díjjal legálisan lehet fizetni online futball streaming szolgáltatásra?

Köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: nemethb Dátum augusztus 27, 2023, 15:20:44Sziasztok!

Szeretném nézni ma a PL meccseket idegen helyen, online. TV nincs. Próbáltam előfizetni DirectOne, TV2Play, YoutubeTV, SkySport streaming szogáltatásokra,de vagy 12 hónapos hűség kell hozzá, vagy már meglévő szerződés szolgáltatóvalvagy Magyarországról nem lehet igénybe venni.

Van esetleg olyan oldal ahol havi díjjal legálisan lehet fizetni online futball streaming szolgáltatásra?

Köszönöm a segítséget!

Fizetősről nem tudok. Ez viszont teljesen ingyen van, és jól használható:

Bufferstreams