Partysports

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Amikor pókerbónuszokra vadásztam néhány éve, még a legótvarabb irodától is megkaptam a pénzem, az előre leírt határidőkkel. Olyan 30-40 teremhez utaltam ki és be, mindenféle gond nélkül. Nem multiregeltem, ha kérték azonosítottam magam. Egyedül az Ultimate Bet volt anno, ami nagyon nem akart fizetni, de végül ők is utaltak (IP egyezés volt, egy router miatt). Nyilván mindenkinek más a tapasztalata, de gondoltam megosztom a sajátom.

Korrekt iroda korrekt promókkal. Engem azonosítás nélkül kifizettek (200usd), igaz 3nap volt bankszámlára.

Idézetet írta: TiB Dátum január 21, 2017, 20:28:46
Amikor pókerbónuszokra vadásztam néhány éve, még a legótvarabb irodától is megkaptam a pénzem, az előre leírt határidőkkel. Olyan 30-40 teremhez utaltam ki és be, mindenféle gond nélkül. Nem multiregeltem, ha kérték azonosítottam magam. Egyedül az Ultimate Bet volt anno, ami nagyon nem akart fizetni, de végül ők is utaltak (IP egyezés volt, egy router miatt). Nyilván mindenkinek más a tapasztalata, de gondoltam megosztom a sajátom.

Nekem időnként eszembe jut a Canbet iroda (15 éves buki, UK licenc), ahol sok pénzemet vitte el a csődjük, miközben már előtte fél évvel írtam erre a fórumra, hogy valószínűleg az egyre lassabb kifizetések mögött nem technikai probléma van, hanem likviditási gondok.  :P
Aztán ott volt a Globet, amely már kinézetre is erősen középkategória alatti volt, mégis meglepően hamar bezártak.
Azt megúsztam, ahogyan a hathárom által reklámozott egyik bukit is (a nevükre már nem emlékszem), ahova egy tippjáték nyeremény miatt fizettem volna be, de addigra bezártak, meg sem várva a havi tippjáték végét.   ;D

Kaptam emailt, beazonosításom sikeressen megtörtént.  :D

Kifizetésnél, mivel euro alapon van ugyebár, miért dobja ki a lehetőségeket, hogy euroban, dollárban vagy forintban kérem a kifizetést?

Én az eurot választottam, a premiumról is így kaptam meg mindíg.


Idézetet írta: PDC Dátum január 22, 2017, 00:22:21
Kaptam emailt, beazonosításom sikeressen megtörtént.  :D

Kifizetésnél, mivel euro alapon van ugyebár, miért dobja ki a lehetőségeket, hogy euroban, dollárban vagy forintban kérem a kifizetést?

Én az eurot választottam, a premiumról is így kaptam meg mindíg.

Ha a számlád, ahova várod, más pénznemben van, akkor érdemes lehet az irodával váltatni, mert a netes pénztárcák pont a váltásból élnek és náluk buknál rajta pár százalékot. De azt nem tudom, hogy partyék milyen árfolyamon váltanak.

Idézetet írta: PDC Dátum január 22, 2017, 00:22:21
Kaptam emailt, beazonosításom sikeressen megtörtént.  :D

Kifizetésnél, mivel euro alapon van ugyebár, miért dobja ki a lehetőségeket, hogy euroban, dollárban vagy forintban kérem a kifizetést?

Én az eurot választottam, a premiumról is így kaptam meg mindíg.

A bankszámláddal azonos pénznemet válassz különben nem csak az árfolyam buksz, de még számlakonverziós költséget is a nyakadba varnak. Pár hete utaltam ki 7 ezret unibetről, ami ugye már nem képes forintban kifizetni és erre a fika összegre is 2 ezret levont a bank!

Nem nyúltam hozzá a kifizetéshez, gondoltam "gyorsan" leszedik, de 31 óra után is még függő állapotban van, peig visszautalni nem fogom :)

Remélem ma elindul a kifizetési folyamat, péntekre jó lenne ha a számlámon landolna.


Ha bankszamlara kerted ki 72oraig hozza sem nyulnak,utana lesz processed.

72 óráig van függőben?

Nem sietik el...

Náluk ez az első kifizetésem, premium.com on 8 órán belül elfogadásra kerül.

Egy cégcsoport, érdekes......

A tulaj ugyanaz de ez egy más cég más szabályokkal. Hidd el én is kiakadtam ezen a 72órán, pont karácsony előtt volt az én kifizetésem és így pont beleesett a szombat-vasárnap-hétfő karácsonyba, mert péntek délután lett pontosan 72óra után processed(jött a mail percre pontosan) és ugye mivel se hétvégén se 26.án hétfőn nem volt bank így az indítástól számolva pont 1hét volt amíg jött az sms.. :DD
Szal optimális esetben amikor megkapod a pénzed az 3nap+néhány óra.

Végül vasárnap 00:10 kor kértem ki a végösszeget, tehát szerdán 00:10 kor kapok emailt hogy kifizetés megtörtént és szerdán a számlámon van a pénz?



Akkor várom a szerdát :)

Amúgy azon is meglepődtem hogy engedett nyerni a rendszer, 120 eurobol végül 1450 lett, 1450 et kértem ki.

Sokat kaszinóztam, de itt nem találkoztam nagy szivatásokkal, néha bejött egy 4-5 ös sorozat, illetve 1000 euro felett már sokszor előjött a nulla :)

Dobnátok egy linket,sehogy sem találom ezt a fogadóirodát....  :-\