Marathon online sportbook

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 23, 2013, 23:17:08
Ez gyakorlatilag a rablás kategória. De még ha nem kérdeztem volna meg őket! Mindegy, most már túl tettem magam rajta, most azon gondolkodom, hogy hogyan fizethetnék ezt vissza nekem, mert vissza fogják, az biztos. :)

Nem védem őket, mert minek, de nem az lehet, hogy itt ütött vissza az, hogy több számlát is nyitottál náluk? Oké, semmi jelét nem adták annak, hogy ezt észrevették volna, de lehet, hogy csak egy jó alkalomra vártak, hogy nyomjanak egy barackot a fejedre.
Én a helyedben hagynám őket a franca, a további csatározások könnyen visszafele sülhetnek el. Ne legyen így, de szerintem gondold át!

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 24, 2013, 09:10:53
Nem védem őket, mert minek, de nem az lehet, hogy itt ütött vissza az, hogy több számlát is nyitottál náluk? Oké, semmi jelét nem adták annak, hogy ezt észrevették volna, de lehet, hogy csak egy jó alkalomra vártak, hogy nyomjanak egy barackot a fejedre.
Én a helyedben hagynám őket a franca, a további csatározások könnyen visszafele sülhetnek el. Ne legyen így, de szerintem gondold át!

Nekem is megfordult a fejemben, de komolyabban gondolni sem merek olyanra, hogy egy eseményt nem következetesen, hanem "személyre szabottan" értékeljenek ki. Az teljes mértékben törvénytelen attól függetlenül, hogy én, mint magyar, törvényesen játszom-e náluk, avagy több számlával is rendelkezem. Tisztában vagyok vele, hogy nem szabályszerű más nevében számlát nyitni, de egy fogadóiroda az ilyen eseteket is köteles (lenne) szabályos keretek között intézni, gondolok itt korlátra, számlazárásra, iratok bekérésére stb. Szóval, ezt az eshetőséget nagyon remélem, hogy kizárhatjuk.

Amennyiben pedig nem rólam szólt ez az egész, hanem pusztán a nyereség maximalizálásáról (fogadások törlésének visszavonása, majd kiértékelése), az újabb etikai kérdéseket vet fel.

Egyébként igazad van, hanyagolom őket most egy jó ideig, ha nem örökre, nincs szükségem ilyen helyzetekre.

Engem 6 napig toleráltak aztán lekorlátoztak szintén 1 euróra, de ezeket a hozzászólásokat olvasva még hálás is vagyok. :)

Egyre inkább azt gondolom, hogy ez egy "kamu" buki, tisztán csak arbosok szűrésére hozták létre.

Nálatok is nehezen ment a kifizetés? kértem egy kifizetést, visszarakták a számlámra, kérték a papírokat, elküldtem, kértem még egy kifizetést, 1 nap múlva visszaírtak, h még mindig nem kaptak semmit, elküldtem mégegyszer és ezóta eltelt 2 nap...így vagy 4 napja várok egy skrill kifizetésre.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 04, 2013, 15:10:31
Nálatok is nehezen ment a kifizetés? kértem egy kifizetést, visszarakták a számlámra, kérték a papírokat, elküldtem, kértem még egy kifizetést, 1 nap múlva visszaírtak, h még mindig nem kaptak semmit, elküldtem mégegyszer és ezóta eltelt 2 nap...így vagy 4 napja várok egy skrill kifizetésre.

Tőlem soha semmit nem kértek. Megforgattad az összeget? Nálam csak ilyen esetben utasították el a kifizetést egy alkalommal (amúgy nem kell az egészet megforgatni, de ez most mellékes). Nyilván igen a válasz, de biztos jó helyre küldted?

Idézetet írta: Alk Dátum október 04, 2013, 15:15:13
Tőlem soha semmit nem kértek. Megforgattad az összeget? Nálam csak ilyen esetben utasították el a kifizetést egy alkalommal (amúgy nem kell az egészet megforgatni, de ez most mellékes). Nyilván igen a válasz, de biztos jó helyre küldted?

Forgattam többet is és arra a címre küldtem amit írtak az e-mailben.

Azóta megjött a pénz.

Nem minden esetben dolgoznak ilyen 1-2%-os nyereséggel? Én azt hittem, de látom, hogy kisebb meccseken 5-6% van...

Szerintem az a stratégiájuk, hogy az odds összehasonlitó oldalakon ezzel "reklámozzák" magukat.

Ha valaki talál olyan szorzót amit érdemes megjátszani bónuszforgatás szempontjából (találni hozzá máshol ellenfogadást, úgy hogy 1-2% legyen a max veszteség) kérem ossza meg. Én nem találtam ilyet még a vb selejtezőkre sem. Mikor várható vajon, hogy közölnek olyan oddsokat amik náluk a legjobbak?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 08, 2013, 11:09:32
Ha valaki talál olyan szorzót amit érdemes megjátszani bónuszforgatás szempontjából (találni hozzá máshol ellenfogadást, úgy hogy 1-2% legyen a max veszteség) kérem ossza meg. Én nem találtam ilyet még a vb selejtezőkre sem. Mikor várható vajon, hogy közölnek olyan oddsokat amik náluk a legjobbak?

Szerintem ezt nem ebbe a témába akartad írni...  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum október 08, 2013, 12:06:01
Szerintem ezt nem ebbe a témába akartad írni...  :)

Szerintem sem, bocsi.

Be tudtok lépni Marathonbet-es számlátokra? Engem nem enged be, és a jelszót sem engedi megváltoztatni.

Idézetet írta: norbi33 Dátum október 11, 2013, 11:59:56
Be tudtok lépni Marathonbet-es számlátokra? Engem nem enged be, és a jelszót sem engedi megváltoztatni.

en be tudok

Idézetet írta: norbi33 Dátum október 11, 2013, 11:59:56
Be tudtok lépni Marathonbet-es számlátokra? Engem nem enged be, és a jelszót sem engedi megváltoztatni.

Nekem is volt ilyen pár napja, de a "magyar" oldalukon keresztül már engedett belépni:

http://www.marathonbet.com/hu/