NBA 2010/11, December 16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nets nagyon iskolázza szegény Arenasékat :great:

Idézetet írta: th3PR0j3ct0r Dátum december 17, 2010, 00:53:14
Lehet ma egy picit túlhúztam, három tippem van.

WAS @ NJN
Gilbert Arenas Total Points Over 18.5 @1.85
Fortuna


Szerintem végig meccsben lesz a Washington, így Arenas komoly perceket kaphat. Ugye Blatche, Jianlian, és Wall sem lesz, így pedig a pad elég szarul néz ki: Young-Armstrong-Martin-Seraphin. Lényegében nincs olyan játékos, aki normálisan tudná helyettesíteni, nagy valószínűséggel Hinrich lesz irányító, amikor Arenas ül. Lényegében 4 olyan játékos maradt a kezdőben, aki értelmes pontmennyiséget tudna hozzátenni: Arenas-Thornton-Hinrich-McGee. McGee szerintem elég jól el fog szórakozni Lopezzel, Thornton és Hinrich eléggé rapszódikus teljesítményre képes. Máshol ugyanez 20.5 és 19.5-ös határ, az over felé döntve.

Tét:3/5

ATL @ BOS
Kevin Garnett Total Rebounds Over 9.5 @1.75
Nordicbet/Tobet


Az öreg jó pattanózására nagy szüksége lesz a Celtics-nek, ugyanis Shaq és JO sem lesz. A palánk alatt lényegében Garnett-Erden-Davis duó fogja tolni. Mióta nincsenek centerek, azóta Garnett 11 és 13 pattanót szedett, előtte csak hatot. Az ATL-nál is bajok vannak, újabban Collins játszik centert, míg Horford átmegy PF-be. Nem egy veszettül erős tipp, de szerintem vihető.

Tét: 2/5

SAS @ DEN
Carmelo Anthony Total Points Over 24.5 @1.85
Fortuna


Billups hiányában Anthony többet tud dobni, ezt meg is mutatta az elmúlt két mérkőzésen: 35 és 31 pontot dobott.Ezen kívül még volt két alkalom, amikor Billups nem tolta, akkor a CHI 22 pontot, míg a GSW ellen 39-et termelt. Azért ez a SAS védelem szerintem már rég nem ugyanaz, mint volt 1-2 évvel ezelőtt, úgyhogy én merem vállalni ezt a tippet. Más irodáknál a 25.5-ös határon is over felé hajlik az odds.

Tét: 3/5

GL Mindenkinek!

Arenas 19 pont
Garnett 14 lepattanó
Anthony 31 pont

Sportfogadó "karrierem" eddigi legdurvább hot streakjében vagyok most, dec 5-től NBA ben 20 win 3 lost 1 push, 1.85 körüli oddsátlagon. Kíváncsi vagyok, meddig fog tartani.