csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 28 vendég van a témában


NICOLA SPIRIG OLIMPIAI BAJNOK!   :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Ez egy elég kiszámíthatatlan sport ;D Nagy befutó volt! Grat! :ok:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 04, 2012, 12:02:53
Ez egy elég kiszámíthatatlan sport ;D Nagy befutó volt! Grat! :ok:

Igen, ez eléggé kiszámíthatatlan sport. Főleg a nagy versenyeken. Köszi a gratulát. Azt hiszem, ma sok-sok sört fogok inni.  ;D


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum augusztus 04, 2012, 12:07:18
Gratula! sima volt! :ok: ;D

Köszi! Folyamatosan csörög a telefonom, érkeznek az sms-esek. Nagy nap ez a mai.  ;D

Idézetet írta: csabax Dátum július 24, 2012, 11:12:34
Olimpia - triatlon, nők Ki szerez érmet? Tipp: Nicola Spirig (SUI) 1.90  :great:

Évek óta készül az olimpiai cím megszerzésére. Szerintem most ért meg rá, most érkezett el az ideje annak, hogy olimpiai érmet nyerjen. Jó formában van, s ezt idén több Világkupán is bizonyította. Nicola felkészülésével nem lehet gond, ebben az évben csak a tényleg rangos versenyeken állt rajthoz (azokon kitűnően teljesített) és biztos vagyok abban, hogy mindez csak ízelítő volt, az olimpián lesz csúcsformában. Európa-bajnok, csapatban világbajnok, nyert Világkupa-futamokat, sportágában mindegyik fontos világversenyen volt már dobogós. Csak az olimpiai érem hiányzik. Londonban azért fog küzdeni, hogy ezt is megszerezze.

Bejött.  :)

Idézetet írta: csabax Dátum július 24, 2012, 11:34:20
Ki lesz az olimpiai bajnok a női triatlonban? Tipp: Nicola Spirig (SUI)   8,00  :great:

Ez az a tipp, amit nem ajánlok, mert teljesen szubjektív. Ugyanis kedvenc sportolómról van szó. Van néhány kedvenc sportolóm, de Nicola az abszolút kedvenc. Emlékszem, hogy évekkel ezelőtt, sőt van annak már egy évtizede is Csehországban, Karlovy Vary-ban voltam triatlon Európa-bajnokságon. Nicola akkor junior versenyző volt, ott tűnt fel nekem. Volt olyan szerencsém, hogy az utóbbi évtizedben több világversenyen is a helyszínen követhettem. Már évekkel ezelőtt eldöntöttem, hogy amikor eljön az ideje, fogadok az olimpiai bajnoki címére. Itt az idő. Fogadok Nicola győzelmére. Ez a legkevesebb, amit megtehetek. Dobogós helyezésre reális esélye van, de korántsem biztos, hogy olimpiai bajnok lesz.

Szóval nem ajánlom másnak a tippet, én viszont szurkolok Nicolának és a nagyon is szubjektív okok miatt arra fogadok, hogy olimpiai bajnok lesz!

Bejött!  :)

#2167 augusztus 04, 2012, 14:23:19, csabax



#2168 augusztus 04, 2012, 17:58:27, csabax
Nicola olimpiai bajnoki címe után minden mai fogadásom csak hobbinak, de talán még inkább nem meggondolt fogadásnak nevezhető. Azt sem bánom, ha egyiket sem találom el.

Azarenka/Mirnyi v Mirza/Paes / Match Odds   Azarenka/Mirnyi   Back   1.86  :great:

Ajánlott fogadási irodák: bet365 | Betfair | bwin | Sportingbet | Unibet

Ennek beírásáról sörivás módszerével csúsztam le.  Jött még a gól over 1,5 a Mexikó-Szenegál focimeccsen, de azt már nem keresem elő. Inkább iszok még egyet Nicola olimpiai bajnoki címére.

Svédország   Svédország v Argentína (Nyereményszorzó)   08/04/2012   Egyik sem   1.12  :great:

Ajánlott fogadási irodák: bet365 | Betfair | bwin | Sportingbet | Unibet

#2170 augusztus 04, 2012, 18:37:51, csabax
Bryan / Bryan   Bryan/Bryan - Llodra/Tsonga (Mérkőzés győztese)   08/04/2012   Egyik sem   1.36  :great:

Ajánlott fogadási irodák: bet365 | Betfair | bwin | Sportingbet | Unibet

#2171 augusztus 04, 2012, 19:07:20, csabax
Élő:

Brazil v Honduras / Over 2.5 Goals   Back   1.3  :great:

Ajánlott fogadási irodák: bet365 | Betfair | bwin | Sportingbet | Unibet

#2172 augusztus 04, 2012, 19:06:59, csabax
Élő:

2.5 felett   Brazília - U23 v Honduras - U23 (További mérkőzés gólok)   08/04/2012   Egyik sem   1.33  :great:

Ajánlott fogadási irodák: bet365 | Betfair | bwin | Sportingbet | Unibet

#2173 augusztus 04, 2012, 19:46:23, csabax
Élő:

Magyarország - felett 8.5   Magyarország - Nagy-Britannia (1. félidő hazai csapat összesített)   08/04/2012   Egyik sem   2.15  :great:

Ajánlott fogadási irodák: bet365 | Betfair | bwin | Sportingbet | Unibet

#2174 augusztus 04, 2012, 21:11:45, csabax
Élő:

Kirilenko/Petrova v Williams/Williams / Match Odds   Williams/Williams   Back   1.11  :great:

Ajánlott fogadási irodák: bet365 | Betfair | bwin | Sportingbet | Unibet