Hud tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: Hud Dátum február 19, 2007, 21:37:25
Sziasztok!

Nagyon tetszik az oldal, szeretném én is megosztani veletek a tippjeimet.
Általában csak focira és kézilabdára fogadok. (Több kevesebb sikerrel)
Mindenkinek sok szerencsét.

Akkor tippjeim a Bl és UEFA kupára:
1.
Labdarúgás     Real Madrid v Bayern Munich / Draw No Bet     Real Madrid     1.40      :ok:
Labdarúgás    PSG v AEK / Match Prices    Paris St Germain    1.615    
Labdarúgás    Newcastle v Zulte Wagerem / Match Prices    Newcastle United    1.20    
Labdarúgás    Sevilla v Steaua Bucharest / Match Prices    Sevilla    1.30    

2.
Labdarúgás     Celta Vigo v Spartak Moscow / Match Prices     Celta Vigo     1.80     
Labdarúgás    Rangers v Hapoel Tel Aviv / Match Prices    Rangers    1.533    
Labdarúgás    Espanyol v Livorno / Match Prices    Espanyol    1.615



Eddig jól alakul az UEFA kupa, már csak a Newcastle-nek kellen aktivizálnia magát :)

Idézetet írta: Hud Dátum február 22, 2007, 21:55:48
Idézetet írta: Hud Dátum február 19, 2007, 21:37:25
Sziasztok!

Nagyon tetszik az oldal, szeretném én is megosztani veletek a tippjeimet.
Általában csak focira és kézilabdára fogadok. (Több kevesebb sikerrel)
Mindenkinek sok szerencsét.

Akkor tippjeim a Bl és UEFA kupára:
1.
Labdarúgás     Real Madrid v Bayern Munich / Draw No Bet     Real Madrid     1.40      :ok:
Labdarúgás    PSG v AEK / Match Prices    Paris St Germain    1.615     :ok:
Labdarúgás    Newcastle v Zulte Wagerem / Match Prices    Newcastle United    1.20     :ok:
Labdarúgás    Sevilla v Steaua Bucharest / Match Prices    Sevilla    1.30     :ok:

2.
Labdarúgás     Celta Vigo v Spartak Moscow / Match Prices     Celta Vigo     1.80      :ok:
Labdarúgás    Rangers v Hapoel Tel Aviv / Match Prices    Rangers    1.533     :ok:
Labdarúgás    Espanyol v Livorno / Match Prices    Espanyol    1.615  :ok:



Szerencsém volt, minden meccs jól alakult.
Csak a folytatás is ilyen legyen  :great:

 :ok: Igen szerencsére nem volt nagy meglepetés, talán csak egy kisebb hogy a Blackburn nem tudott nyerni.

#18 február 25, 2007, 19:58:34, Hud
Hétvégére egyelőre ezeket néztem ki. Nem nagy oddsok, de sok kicsi sokra megy :)

Labdarúgás     Genk v SV Roeselare / Match Prices     Genk     1.30      :ok:
Labdarúgás    Steaua Bucharest v UT Arad / Match Prices    Steaua Bucharest(N)    1.25     :noway:
Labdarúgás    Panathinaikos v Iraklis - Live / Match Prices    Panathanaikos    1.181     :ok:
Labdarúgás    Bayern Munich v Wolfsburg / Match Prices    Bayern Munich    1.333     :ok:
Labdarúgás    Liverpool v Sheffield United / Match Prices    Liverpool    1.30     :ok:
Labdarúgás    Roma v Reggina / Match Prices    Roma    1.333     :ok:


Nem hiszem el, hogy a Steaua nem bírta megverni az Aradot.
Pedig ők eddig mindig nagyon biztosan hoztak a konyhára.

Így is nagyon szép a találati arány.

#21 február 27, 2007, 19:27:47, Hud
Mai tippjeim:

Labdarúgás     Duisberg v Hansa Rostock / Draw No Bet     MSV Duisburg     1.50      :noway:
Labdarúgás    Stoke City v Barnsley / Draw No Bet    Stoke City    1.25     :noway:
Labdarúgás    Benfica v Pacos Ferreira / Match Prices    Benfica    1.30     :ok:

Talán a Stoke-ot lehetne 1-esre is tenni de így a biztos szerintem.
A Pacos Ferreira pedig idegenben nagyon gyenge.


A mai tippeim ugynezek!  ;)

#24 március 01, 2007, 17:51:51, Hud
Hát ez a tegnapi nap nagyon nem jött össze.  :wall:

Mára egy kis kézilabda kis oddsokkal:

Ciudad Real - Valladolid 1  1.10    :ok:

Barcelona - Caja Espana Ademar 1  1.25    :ok:

A mai angol és egyéb kupa meccseket inkább hanygolom.

#25 március 03, 2007, 13:00:29, Hud
Ma a következő meccsekkel próbálkozom:

Labdarúgás     Stuttgart v Hertha Berlin / Draw No Bet     Stuttgart     1.333      :ok:
Labdarúgás    Inter v Udinese / Match Prices    Inter Milan    1.30     :noway:
Labdarúgás    Blackburn v Arsenal / Draw No Bet    Arsenal    1.615     :noway:


#26 március 04, 2007, 18:48:27, Hud
Hétvégi tippjeim:

Labdarúgás     Celtic v Dunfermline / Match Prices     Celtic     1.166      :ok:
Igaz, hogy a Celtic fontos BL meccs előtt áll, de hazai pályán hoznia kell a 3 pontot.

Labdarúgás    Porto v Sporting Braga / Match Prices    Porto    1.444     :ok:
Bár a Braganak jól megy az UEFA kupában, sztem a Portonak van olyan kerete, hogy még a Chelsea elleni BL meccs előtt is megverjen otthon bárkit a portugál bajnokságban

Labdarúgás    CSKA Sofia v Cherno More / Match Prices    CSKA Sofia    1.20  :noway:   :o:
A CSKA eddig otthon minden meccsét megnyert, miért pont a középmezőnyhöz tartozó Várna ellen szakadna meg a sorozat. (legalábbis remélem :) )
   
Labdarúgás    Lazio v Sampdoria / Match Prices    Lazio    1.666  :ok:
A Lazio mostanában általában gyenge játékkal is hozza a győzelmeket, sztem ez az idegenben nem olyan veszélyes Samp ellen is sikerülhet. (De ezen a meccsen becsúszhat egy x is könnyen)



Labdarúgás     Schalke v Hamburg / Match Prices     Schalke 04     1.80      :noway:
Ez az a tippem ami nagyon neccesnek nevezhető, mivel a Hamburg nagyon elkapta a fonalat Stevens érkezése óta, míg a Schalke sokat botladozik mostanában. Azért tippelek a Scalkere mert több botlást nem engedhetnek meg maguknak, ha előnyüket meg szeretnék tartani.

Labdarúgás    Derby v Colchester / Match Prices    Derby County    1.666     :ok:
A Derby otthon elég jó, és talán kijönnek a hullámvölgyből. Nyerniük kell, ha lépést akarnak tartani az élmezőnnyel, ráadásul az élmezőny egymással játszik. Nagy lehetőség ez nekik.

Labdarúgás    Ascoli v Roma / Match Prices    Roma    1.666     :noway:
Bár a Róma készül a Lyon elleni BL meccsre, az Ascolit le kell gyűrniük, bár a bajnokság 2. helye már tuti nekik. (lehetne talán X2 is)


Várom a véleményeket.

A Roma pontszerzésében biztos vagyok, Wilhelmsson-nal kiegészülve a Roma elég veszélyes csapat lesz.
A HSV remélem győz, de Vaart nélkül kicsit durva lesz. Szerintem x várható.
A Lazioban bízok, de az x elég erősen benne van a meccsben.
A Portot csak DNBben fogom megrakni, volt már idén pár meglepő vereségük.
A Celtic papírforma.

Szia Hud! Van pár dolog amiben vitába szállnék Veled  ;) Nálam két aranyszabály van: nem fogadok kupamérkőzésekre illetve hogy fontos nemzetközi kupameccsek előtti hétvégén nem fogadok az adott csapat meccsére (lásd: Celtic, Porto, Róma) A Celtic minek küldje ki az embereit a pályára most ez a Dunaferr ellen? Szépen eljátszadoznak majd a tartalékok. Aztán ezt már csapata válogattja, hogy milyen mentalitású az adott játékosállomány. Akarnak-e bizonyítani az edzőnek, hogy lehet rájuk számítani vagy sem? A Celtic pont az egyik olyan csapat, ahol ezeket az odavásárolt külföldieket - akik ülnek a padon általában - nem igazán hatja meg ha egy ilyen izé csapat ellen beteszik. Nem akarlak lebeszélni a tippeidről, ha Neked ezek voltak az első megérzéseid, akkor maradj is ennél, ne változtass rajta! Mindig az első a jó!
De ha ezt a 3 meccset nézzük, akkor azt mondom mindenféle kockázat nélkül, hogy legalább az egyik el fog menni...

Idézetet írta: jaaas Dátum március 02, 2007, 16:53:29
A Roma pontszerzésében biztos vagyok, Wilhelmsson-nal kiegészülve a Roma elég veszélyes csapat lesz.
A HSV remélem győz, de Vaart nélkül kicsit durva lesz. Szerintem x várható.
A Lazioban bízok, de az x elég erősen benne van a meccsben.
A Portot csak DNBben fogom megrakni, volt már idén pár meglepő vereségük.
A Celtic papírforma.

Kezdő a Vaart! Olic-cal párban tolják elől.