Döntetlenre fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Meik táblázatot/taktikát vigyem a naplómban?

Első táblázat (tétemelés)
21 (51.2%)
Második táblázat (combik)
20 (48.8%)

Összes szavazó: 40

Most fogom elkezdeni a döntetlenre fogadást a francia és az angol ligákban.
Ezekben a ligákban átlagosan 20 meccsből 7-t döntetlenre játszanak a csapatok.
Ez 35 %-t jelent.


2 lehetséges taktikám van, és a véleményeteket kérném, melyiket használjam, melyiket teszteljem le lapon?

-A felső táblázat lényege:
10 veszteségig van megcsinálva. Tétemeléssel fogadsz, 1.65-el szorzod az előző tétet, és így kapod meg az aznapi tétet. Ha egy bejön, kezded előröl.

-Alsó táblázat:
15 szelvényt használunk fel hozzá. Egységekbe számolva a téteket. 4 db egyszeri fogadást, 6 db 2szeres fogadást, 4 db 3 szoros fogadást, és 1 db 4       szerest
A nyereség ugye úgy nő, ahogy többet találsz el. Esetleg ezt lehet 2 szálon egyszerre, szóval 2*4 meccsre fogadni. Egyben nem ajánlom, mert a 8-as kötéseshez összesen már nagyon sok pénz kell, és 3-4-db nál nem hinném, hogy bejönne egyszerre több döntetlen.
A szorzókat 3-as oddsal számoltam átlagban mind a 2 táblázatban.


Első táblázat előnye, hogy több bukást is kibír, ha legalább 1 bejön a 10 fogadás alatt.
                     hátránya, hogy keveset nyerhetsz,még ha több is bejön egymás után.

Második táblázat előnye, hogy ha legalább 2 bejön, akkor már profitálsz, ez a szám ugyebár nő a találattal, és kevesebb kezdő tőke kell hozzá.
                            hátránya, hogy ha 4 meccsből csupán 1 jön be, akkor már mínuszban vagy.


Segítséget várok!

Na még ezt a napot megvárom szavazásra, aztán ha senki nem akar véleményt nyilvánítani akkor csinálom mind a 2-t külön naplóban.

Idézetet írta: p.balazs2 Dátum január 20, 2011, 14:47:42
Na még ezt a napot megvárom szavazásra, aztán ha senki nem akar véleményt nyilvánítani akkor csinálom mind a 2-t külön naplóban.

Szia Balázs!

Az első martingale, legtöbben már túl vagyunk rajta, sokan csinálják naplózás nélkül is. Ha jól választod a mérkőzéseket, akkor én azt gondolom, hogy teljesen rendben van, párszáz forintot biztos hoz, hosszútávú stabil pénz. Kérdés, hogy leszel-e elég tökös ha úgy alakul, hogy a hetedik-nyolcadik, ne adj isten a kilencedik tétet is be kell tenni.   :D

A másodiknak nem sok értelmét látom. Négyből kettő döntetlent eltalálni nagyon nehéz.

Ez persze csak az én véleményem, amúgy sem szeretek döntetlenre fogadni, de ismerek egy srácot, aki jövedelemkiegészítésnek használja az egyes verziót (ő mondjuk duplázza a tétet), a francia kettőt tolja, van néhány kedvenc döntetlenezős csapata, akik, ha három-négy meccse nem ikszeltek, akkor elkezdi őket tolni az első döntetlenig, de ha egy csapatra rááll, akkor onnantól csak az ő meccsükre tesz, amíg le nem jön az iksz. Miután ő száz euróról indul, a negyedik körben már hozzá sem lehet szólni egész héten, annyira benne van a csávóban az ideg. És azért ez már kicsit gáz...

Sok sikert!

Söprű

Köszönöm a válaszodat.
Igen mivel 3-as odds átlagban meg van, ezért elég csak 1.65 szeresét feltenni, így nem olyan mértékben nő a tét.
Esetleg elkérhetném a barátod msn címét, vagy valami oldalt amit segítségül használ? Nagyon megköszönném.
Én is az 1.-t tartottam stabilabbnak, de a másodikat lehet vezetem azért lapon egy ideig, lássam hogy alakult volna..
Üdv.

 ;D  ;D  ;D

Nem tudom, látott-e valaha számítógépet, valamelyik párkányi fogadóirodában működik...

Na mivel majdnem ugyan annyi szavazat érkezett mind a 2-re, így mind a 2-t vezetem párhuzamosan.
Exelben fogom vezetni, amit minden nap (csak ha fogadtam aznap) feltöltök ide, így lehet követni ha valaki akarja

Na az első napot késében tudom csak feltölteni mert nem voltam gépközelbe.
Táblázatot megcsináltam, és minden fogadási nap végén (vagy másnap) feltöltöm az eredményekkel.
Munka1-ben a fogadások és a bevétel.
Munka2-ben a tétemlős stratégia látható
Munka 3-ban a combis stratégia látható

Profit ezeket mindíg külön veszem, és álltalában 4 meccset fogok megtenni egyszerre a combi miatt.
Ezek most nem francia meccsek voltak, de reménykedtem.
Lehet csak simán a 3-as oddsot belövöm magamnak és ha nincs francia, akkor választok más ligát.
Bundesliga ma végülis bevált :)


Ott a táblázat ferenc, be van tallózva :D csak tölcsd le és megtudod ;)


2011.01.22

Hannover - Schalke
Derby County - Nottingham
Portsmouth - Leeds
Sheffield Utd. - Norwich


Ezeket néztem ki már DÖNTETLEN-re.
Amint meglesznek az eredmények töltöm fel a táblázatot!

Sajnos én is a martingale híve vagyok. Évek óta játszok különböző szisztémákat, közös bennük a tétemelés. Jelenleg az egyikben 2-3 gól lesz ( expekt 1.95 ) és páratlan lesz (gamebookers 1,89-1,92) fogadásokat tétemeléssel. Ehhez általában 1,90-egál körüli meccseket választok különösebb válogatás nélkül. Azért írom le ide, mert egy kicsit hasonlít, ill. le lehet Neked is szűrni belőle adatokat. Tehát : 100 mérkőzésből mindössze 11 db döntetlen volt, vagyis minden 9. lett döntetlen! Volt, hogy a 19.!Szóval óvatosan azzal a tétemeléssel...Tény, hogy nem a X-gyanús meccseket kerestem. Dolt, amikor igen. akkor is volt, hogy 11-nél abbahagytam, mert nem jött az X. Szóval óvatosan.... és az én idegeimnek sem tesz jót ez a martingale-ozás.

Na a 4 meccsből 1 legalább zöld lett
Íme az eredmények:

          Derby     0 - 1   Nottingham
Portsmouth   2 - 2   Leeds
Sheffield Utd   1 - 2   Norwich
HSV Hannover   0 - 1   Schalke 04


És íme, töltöm a táblázatot is. (a napi összegzés csak a napot jelenti, az elözö napok nincsenek beleszámítva


#14 január 24, 2011, 17:47:07, p.balazs2
Groningen - Twente
Chievo - Genoa
Sedan - Metz
Nice - Lyon