Baseball

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én csak a tippelek egyet:OAK Athletics-LA Angels  nálam ez vendég siker 1.764  [so][/so]

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 05, 2007, 18:05:26
mondjuk látom nem sok mindenkit érdekel az egész, de mind1

Nem igen szólok bele, de én folyamatosan figyelem a dolgot. Érdekes és rendesen meg is dolgozol vele.  :cya:

#17 szeptember 07, 2007, 08:27:35, ab_aevo
Ma nem nagy választék van baseball terén
1. CHI White Sox 2.21  :noway: vs DET Tigers HC -1.5 2.45   :noway:
2. PIT Pirates 2.29 vs STL Cardinals HC -1.5 2.35
3. CLE Indians 2.35 vs LA Angels HC -1.5 2.36

na jó ez nekem nem vállt be, ez van, egy próbát megért  :noway:

#18 szeptember 07, 2007, 08:29:24, ab_aevo
2.szisztéma:
1. Bos Red Sox - BAL Orioles 2 2.37  :noway: 7-6
Napi mérleg: 0 nyertes 1 vesztes
Összesen: 0 nyertes 2 vesztes
Egyenleg:180 pont

hát ez is csodálatosan alakul de azért ez még az eleje, mindkét csapat amelyikre tettem 1 ponttal kapott ki.

#19 szeptember 08, 2007, 09:07:08, ab_aevo
1. Bos Red Sox - BAL Orioles 2 2.08  :noway:
2. HOU Astros - NY Mets 1 2.29  :noway:

hát ez mostmár a szégyenek szégyene, egyenlőre befejeztem evvel a témával egyik sem lett sikeres, bár szerintem ebben a baseballban nagy lehetőségek vannak csak tudni kéne kihasználni.
Ha mégis összedobok valami értelmes dolgot, akkor majd még jelentkezem.

Hali!

Tudna esetleg vki olyan baseball linket adni, ahol megtalalhatok a koreai es/vagy japan ligak statisztikai europai nyelven???

Elore is koszi,
Jani

Egy kérdésem lenne:
nem játszottam meg, de ha megjátszottam volna a san antonio padres meccsre azt hogy padres under 8.5 runs, akkro nyertes lennea  tipp? mert: a 9 menet után 6-6 volt az állás, aztán valami büntetők voltak vagy hosszabbitása azt nem tudom, de a végének 11-6-t ír. de gondolom a rendes játékidő számit, vagy nem?

#22 május 26, 2008, 15:44:33, ab_aevo
Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 26, 2008, 14:50:31
Egy kérdésem lenne:
nem játszottam meg, de ha megjátszottam volna a san antonio padres meccsre azt hogy padres under 8.5 runs, akkro nyertes lennea  tipp? mert: a 9 menet után 6-6 volt az állás, aztán valami büntetők voltak vagy hosszabbitása azt nem tudom, de a végének 11-6-t ír. de gondolom a rendes játékidő számit, vagy nem?

plzz, valaki, fontos lenne...

ui:azt írja, hogy played 9 extra innings..

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 26, 2008, 14:50:31
Egy kérdésem lenne:
nem játszottam meg, de ha megjátszottam volna a san antonio padres meccsre azt hogy padres under 8.5 runs, akkro nyertes lennea  tipp? mert: a 9 menet után 6-6 volt az állás, aztán valami büntetők voltak vagy hosszabbitása azt nem tudom, de a végének 11-6-t ír. de gondolom a rendes játékidő számit, vagy nem?
san antonio padres nincs, csak san diego padres.
a kérdésedrea a válasz:
nem lenne nyertes a tipp, mivel a baseballban az extra ininngek is számítanak a végeredményben, mivel nem lehet döntetlen egyik meccs sem.

ARIZONA DIAMONDBACKS  1,625       BRANDON WEBB
SF GIANTS                          1,751       TIM LINCECUM
PHI PHILLIES                      1,836      COLE HAMELS
CHI WHITESOX                   1,813      J VAZQUEZ
DET TIGERS                         1,713      J VERLANDER

4/5 szorzó kb12

#25 szeptember 21, 2008, 12:47:54, ab_aevo
Aki járatos a baseballban, ha megkérném meg tudná nézni mi lett a Yokohama BayStars vs Yakult Swallows meccsel? mikorra lett elhalasztva? mert arra tettem, és gondoltam jön egy kis pénz mára, hogy tudok játszani valami focit, de úgy tünik el lett halasztva.

update: eső miatt lett elhalasztva, lehet nem is tudni mikorra, de remélem még ma lejátszák.

Sziasztok!
Valaki tud egy aktuális baseball tippoldalt?

USA - Brazília (Labdarúgás)
Végeredmény: Brazília
New York Yankees - Washington Nationals (Baseball)
Összpontszám: Alatt (11)
Los Angeles Dodgers - Oakland Athletics (Baseball)
Összpontszám: Fölött (7.5)

Nektek mi a tippetek. bejön:D? Statisztika alapján a két béjzboll húzós de még húzósabb a Yankees mecs!

Haverral vettünk baseball ütőt meg kaptunk hozzá egy labdát... kb 10x sikerült eltalálnunk a labdát, és már szét is esett, a varrásoknál szétnyílt a külseje a "bőr" rész lejött... valaki játszott már baseballt? ezek a labdák tényleg ennyire gyorsan szétesnek? Nézem a meccseket és ott pl ha a dobott labda földet ér akkor egyből hajítják a nézők közé, gondolom azért mert megsérült... de ha tényleg ennyit bírnak ezek a labdák akkor ez nem valami olcsó játék... pedig kutyául élvezetes :)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 26, 2010, 17:55:41
Haverral vettünk baseball ütőt meg kaptunk hozzá egy labdát... kb 10x sikerült eltalálnunk a labdát, és már szét is esett, a varrásoknál szétnyílt a külseje a "bőr" rész lejött... valaki játszott már baseballt? ezek a labdák tényleg ennyire gyorsan szétesnek? Nézem a meccseket és ott pl ha a dobott labda földet ér akkor egyből hajítják a nézők közé, gondolom azért mert megsérült... de ha tényleg ennyit bírnak ezek a labdák akkor ez nem valami olcsó játék... pedig kutyául élvezetes :)

Én aktívan baseballozok! És a labdák sokkal többet bírnak, igaz minden meccsre új labdákat veszünk, de nem azért mert tönkrementek, csak elkoszolódnak esetleg nehézzé válnak esőtől és akkor már nem alkalmasak a meccsre!
Mi rengeteget ütjük a labdákat és hosszú idő alatt szakadnak szét csak!

Az MLB-ben legtöbbször nem azért cserélik a labdát mert megsérült hanem mert koszos lesz és arra nincs ideje a dobónak, hogy törölgesse a labdát!

Valószínűleg nem bőr labdát vettél, hanem műbört! Milyen volt a labda felülete, nagyon "fényes" fehér és csúszós  és a varrása nem volt annyira kidomborodó a labda síkjából? mert akkor az műbörlabda volt.