Úszó EB 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 13, 2012, 15:15:58, Cesc18
31. Úszó Európa-bajnokság

Helyszín: Debrecen
Időpont: Május 21 - 27
Közvetítés: Eurosport 1-2


Program, május 21:

09:30 – Előfutamok:
400m Gyorsúszás - férfi
50m Pillangóúszás - női
100m Hátúszás - férfi
400m Vegyesúszás - női
100m Mellúszás - férfi
200m Hátúszás - női
50m Pillangóúszás - férfi
4x100m Gyorsváltó - női
4x100m Gyorsváltó - férfi

17:00 - 19:00 – Középdöntők és döntők:
400m Gyorsúszás - férfi DÖNTŐ
50m Pillangóúszás - női
100m Hátúszás - férfi
400m Vegyesúszás - női DÖNTŐ
100m Mellúszás - férfi
200m Hátúszás - női
50m Pillangóúszás - férfi
4x100m Gyorsváltó - női DÖNTŐ
4x100m Gyorsváltó - férfi DÖNTŐ

Furcsa, hogy nincs kínálat egyelőre egyik irodában sem, így marad a tippmix ahol 2 versenyre lehet fogadni, természetesen Magyar úszóinkra.

Férfi 400 gyors - Kiss Gergő
Női 400 vegyes - Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsi





Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 21, 2012, 09:56:12
31. Úszó Európa-bajnokság

Helyszín: Debrecen
Időpont: Május 21 - 27
Közvetítés: Eurosport 1-2

Az M1 és az M2 is élőben közvetíti a versenyt.

Férfi 400m gyors - Kis Gergő dobogó 1.38
Ahogy 2010-ben Pesten, úgy most is szerezhet egy érmet Gergő. Biedermannt nem hiszem, hogy megtudják verni...Szerintem a maradék érmekért Rouault, Pizzetti és Gergő fognak csatázni. A nagy hajrájával pedig a Magyar fiú ott lesz a dobogón, 1.4-ért megéri tenni. :)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 21, 2012, 10:59:13
Férfi 400m gyors - Kis Gergő dobogó 1.38
Ahogy 2010-ben Pesten, úgy most is szerezhet egy érmet Gergő. Biedermannt nem hiszem, hogy megtudják verni...Szerintem a maradék érmekért Rouault, Pizzetti és Gergő fognak csatázni. A nagy hajrájával pedig a Magyar fiú ott lesz a dobogón, 1.4-ért megéri tenni. :)


Egy nagyon picit sem kellett érte aggódni...Ahogy az várató volt Biedermann behúzta, Gergő pedig megszerezte nekünk az első érmet, mégpedig egy ezüstöt. Szép volt!

Program, május 23:

09:30 – Előfutamok:
  200m Pillangóúszás - férfi
  200m Vegyesúszás - női
  200m Mellúszás - férfi
  100m Hátúszás - női
  50m Hátúszás - férfi
  800m Gyorsúszás - női

17:00 - 19:00 – Középdöntők és döntők:
  1500m Gyorsúszás - férfi DÖNTŐ
  200m Mellúszás - férfi
  200m Vegyesúszás - női
  200m Gyorsúszás - férfi DÖNTŐ
  100m Mellúszás - női DÖNTŐ
  200m Pillangóúszás - férfi
  100m Gyorsúszás - női DÖNTŐ
  200m Vegyesúszás - férfi DÖNTŐ
  100m Hátúszás - női
  50m Hátúszás - férfi

1500m gyors - Kis Gergő győzelem 1.45
Jó formában van, ez már látszott 400 gyorson is. Tegnap nem igen erőltette meg magát, ma azonban a döntőben már kiadja magából a maximumot amivel simán nyerhet. Tavaly a VB-n is a legjobb európai volt ebben a számban, most hazai környezetben jöhet az EB arany.

200 gyors - Kozma Dominik 1-3 2.12
A legjobb idővel került a döntőbe, azonban bombameglepetés lenne, ha győzni tudna. Biedermannban még sok van, ő nagyon tartalékot a selejtezőben, nem valószínű, hogy megverik. Talán Dominiknek egy érmet sikerül megcsippentenie, de azért ahhoz is bravúr kell majd, de képes erre ezért 2 feletti oddsért bepróbálom.

200 vegyes - Verrasztó Dávid 4-6 1.85
Szerencsére itt van egy tuti aranyesélyesünk Cseh Laci személyében, ezzel ugye 1 személy 100%, hogy Dávid előtt lesz. A másik személy az Rogan, aki Laci mögött az ezüstért lesz harcban. Dávid pillangón és háton nagy hátrányt szed össze, mellen és gyorson nagyon szépen visszakapaszkodik a végén, de annyit nem fog tudni, hogy érmes helyre kerüljön, viszont a 4-6 helyezés egyike meglehet neki, az teljesen reális lenne.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 23, 2012, 10:42:41
1500m gyors - Kis Gergő győzelem 1.45 :noway: (2.)
Jó formában van, ez már látszott 400 gyorson is. Tegnap nem igen erőltette meg magát, ma azonban a döntőben már kiadja magából a maximumot amivel simán nyerhet. Tavaly a VB-n is a legjobb európai volt ebben a számban, most hazai környezetben jöhet az EB arany.


200 gyors - Kozma Dominik 1-3 :ok: 2.12 (3.)
A legjobb idővel került a döntőbe, azonban bombameglepetés lenne, ha győzni tudna. Biedermannban még sok van, ő nagyon tartalékot a selejtezőben, nem valószínű, hogy megverik. Talán Dominiknek egy érmet sikerül megcsippentenie, de azért ahhoz is bravúr kell majd, de képes erre ezért 2 feletti oddsért bepróbálom.

200 vegyes - Verrasztó Dávid 4-6 1.85 :ok: (6.)
Szerencsére itt van egy tuti aranyesélyesünk Cseh Laci személyében, ezzel ugye 1 személy 100%, hogy Dávid előtt lesz. A másik személy az Rogan, aki Laci mögött az ezüstért lesz harcban. Dávid pillangón és háton nagy hátrányt szed össze, mellen és gyorson nagyon szépen visszakapaszkodik a végén, de annyit nem fog tudni, hogy érmes helyre kerüljön, viszont a 4-6 helyezés egyike meglehet neki, az teljesen reális lenne.

Óóóó pont az ment el amelyikben a legjobban bíztam, hogy jön...Kicsit meglepett mindenkit a noname olasz úszása, hát ez van.
Kozma hozta a bravúrt, szép volt.
Cseh Laci óriásit úszott, ráadásul előtte 10 perce 200 pillangón is érdekelt volt. Le a kalappal a teljesítménye előtt. Ahogy az várható volt Verrasztó 100 után még utolsó volt, majd utána feljebb kapaszkodott mellen és gyorson.

Hétfőn Debrecenben voltam, és elnéztem az uszoda felé délelőtt. Nagyon kis hangulatos dolognak tűnt az egész. :great: Jó idő volt, az úszók jöttek-mentek. Egy napra át akartunk menni, de sajnos nem jött össze.  :'(

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 23, 2012, 18:34:46
Hétfőn Debrecenben voltam, és elnéztem az uszoda felé délelőtt. Nagyon kis hangulatos dolognak tűnt az egész. :great: Jó idő volt, az úszók jöttek-mentek. Egy napra át akartunk menni, de sajnos nem jött össze.  :'(

Pedig biztos jó lehet élőbe nézni és szurkolni a Magyaroknak. Ahogy elnéztem délutánra a döntőkre/elődöntőkre jól megtelik az uszoda. 3 ezer a jegy egy délutánra, kiindulva abból, hogy ez egy EB nem sok, ha még fogad is rá az ember akkor akár vissza is nyerheti ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 23, 2012, 10:42:41
1500m gyors - Kis Gergő győzelem 1.45
Jó formában van, ez már látszott 400 gyorson is. Tegnap nem igen erőltette meg magát, ma azonban a döntőben már kiadja magából a maximumot amivel simán nyerhet. Tavaly a VB-n is a legjobb európai volt ebben a számban, most hazai környezetben jöhet az EB arany.

200 gyors - Kozma Dominik 1-3 2.12
A legjobb idővel került a döntőbe, azonban bombameglepetés lenne, ha győzni tudna. Biedermannban még sok van, ő nagyon tartalékot a selejtezőben, nem valószínű, hogy megverik. Talán Dominiknek egy érmet sikerül megcsippentenie, de azért ahhoz is bravúr kell majd, de képes erre ezért 2 feletti oddsért bepróbálom.

200 vegyes - Verrasztó Dávid 4-6 1.85
Szerencsére itt van egy tuti aranyesélyesünk Cseh Laci személyében, ezzel ugye 1 személy 100%, hogy Dávid előtt lesz. A másik személy az Rogan, aki Laci mögött az ezüstért lesz harcban. Dávid pillangón és háton nagy hátrányt szed össze, mellen és gyorson nagyon szépen visszakapaszkodik a végén, de annyit nem fog tudni, hogy érmes helyre kerüljön, viszont a 4-6 helyezés egyike meglehet neki, az teljesen reális lenne.

Hatalmas tippek voltak! Gratula !! Sajna Kiss Gergőnek nem jött össze!
Mondjuk én csak a másik kettőt tettem meg a Celta Vigo győzelmével, így ha jön az is akkor ott a mai profit ::)! Profi munka nagyon örülök, hogy benéztem ide. Király vagy Cesc18 ha találkozunk vendégem vagy egy :beerchug:-re

Idézetet írta: buckoBill Dátum május 23, 2012, 19:19:41
Hatalmas tippek voltak! Gratula !! Sajna Kiss Gergőnek nem jött össze!
Mondjuk én csak a másik kettőt tettem meg a Celta Vigo győzelmével, így ha jön az is akkor ott a mai profit ::)! Profi munka nagyon örülök, hogy benéztem ide. Király vagy Cesc18 ha találkozunk vendégem vagy egy :beerchug:-re

Örülök, hogy sikerült belőle profitálnod, vigyázz, mert szavadon foglak :) :beerchug:

Program, május 24:

09:30 – Előfutamok:
  200m Mellúszás - női
  100m Gyorsúszás - férfi
  100m Pillangóúszás - női
  800m Gyorsúszás - férfi
  4x200m Gyorsváltó - férfi

17:00 - 19:00 – Középdöntők és döntők:
  800m Gyorsúszás - női DÖNTŐ
  200m Vegyesúszás - női DÖNTŐ
  100m Gyorsúszás - férfi
  100m Pillangóúszás - női
  200m Mellúszás - férfi DÖNTŐ
  100m Hátúszás - női DÖNTŐ
  200m Pillangóúszás - férfi DÖNTŐ
  200m Mellúszás - női
  50m Hátúszás - férfi DÖNTŐ
  4x200m Gyorsváltó - női DÖNTŐ

800 gyors - Risztov Éva - Kapás Boglárka 1.65
Boglárka tavaly parádésan teljesített a sanghaji VB-n, igaz "csak" ötödik lett ebben a számban, de országos csúcsot úszott. Aztán volt valami sérülése, ami miatt ki is hagyta a rövid pályás Eb-t. Az idei Magyar bajnokságban Éva volt az elő, míg Boglárka a 2. 10-szeres Magyar bajnok amúgy Éva 800 gyorson, de azt sem szabad elfelejteni, hogy Boglárkáé a legjobb Magyar idő, persze ennek a közelében sem lesznek most. A tegnapi selejtezőben magabiztosan jutott tovább Risztov, jó formának örvend, nem gondolnám, hogy  Boglárka most képes lesz megverni. Mondjuk kicsit érzelmi alapú is a tipp, mert ő is vásárhelyi akárcsak én, így még jobban szurkolok neki...

200 mell - Gyurta Dani 1.05
Akárcsak tegnap 200vegyesen, úgy most is van egy tuti aranyesélyesünk Dani személyében. A szám világbajnoka, ráadásul ezen az EB-n csak ebben a számban indul, erre koncentrált. Könnyedén jutott be a döntőbe, nem lesz ellenfele.

200 pillangó - Biczó Bence 1.93
Ez most nagy rizikó, miután Cseh Laci is ott lesz a mezőnyben. Laci tegnap hatalmasat úszott 200 vegyesen, parádés idővel nyerte meg az aranyat, ráadásul előtt 10-20 perccel még ennek a számnak az elődöntőjében úszott...Biczó azt a futamot az elejétől a végéig uralta, ez a főszáma, erre készült.  A magyar bajnokságban egyébként legyőzte Lacit 200 pillangón, ha ismételten sikerül neki akkor az aranyat fog érni.