Unibet - Adventi Kalendár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum december 02, 2012, 22:38:17
5db 1500-asat raktam, de most már nem érdekel :) Ha reggel működött volna ez az ócska Unibet, akkor 1,5-ösöket raktam volna, mert volt "tutim". De hát mint mindig, most sem működött, csak délután.
Nem csodálom egyébként, h B kategóriás az iroda. Tegnap amit nyertem a Gonzoba 0,6 eurót, azt forintnak számolja a rendszer... tehát 0,6 Ft az euró helyett.
Már 2 hónapja nem töltöttem fel ide, ehhez hasonló okok miatt :)

Én 200 ft veszteséggel lejátszottam az 5 fogadást (úgyis kellett máshol bónuszt forgatnom), ahogy lezárult az utolsó meccs, pár perc múlva kiértékelték a fogadásokat és egyből megkaptam a bónusz 1500-t.
Kíváncsiságból megnéztem a kiutalást: engedte az egész összeget kivenni, így visszarendeltem a teljes legénységet a "bázisra".  :) 
Ki tudja, a következő napokban hova kell bevetésre menni...

Mivel nem volt forgatási feltétele a bónusznak, az 1,2-es szorzó alatti "szigorítás" csak az alaptét 1500-akra vonatkozhatott... (már ha van valami logika benne...)

A mai promóciónak jól eldugták a lényegét:

"A játékosnak 3 helyes eredménynek kell szerepelnie a négyes kötés szelvényén."

Idézetet írta: yossarian Dátum december 04, 2012, 07:26:29
A mai promóciónak jól eldugták a lényegét:

"A játékosnak 3 helyes eredménynek kell szerepelnie a négyes kötés szelvényén."

Épp ezt akartam én is beírni... Hevenyészet, félvállról odavetették apróbetűsként. Persze az nincs leírva sehova, hogy négyes kötést kell rakni, csak hogy négyből el kell találni legalább hármat.  ;D  :noway:

Unibet - Adventi Kalendár!

December 4: 1500Ft kockázatmentes fogadás a mobilodon!

A Bajnokok Ligája ma este újra akcióba lendül, és az Unibet lehetőséget ad arra, hogy kockázatmentesen fogadj a legjobb európai futballra!

Hogyan működik?

Fogadj a mobilodon legalább 1500Ft értékben (m.unibet.com) és ha elveszíted az első mobil fogadásodat, akkor az Unibet 1500Ft bónuszt ír jóvá számodra.

Ha nincs még Unibet számlád IDE kattintva nyithatsz egyet, majd ITT a négyes ablaknál tudsz feliratkozni a promócióra felhasználóneved megadásával.

Részvételi feltételek:
A kockázatmentes fogadás csak akkor érvényes, ha december 4-i mérkőzésre fogadsz december 4-én 00:01 – 23:59 között és a fogadás lezárul ugyanezen időtartam alatt.
Az élő fogadások és a mérkőzés előtti fogadások is részt vesznek a promócióban
Csak az első mobil fogadásra érvényes, legalább 1500Ft értékben a promóció ideje alatt
A maximális visszatérítés összege 1500Ft bónusz, amit december 5-én írunk jóvá
Ahhoz, hogy bónuszod aktívvá váljon, be kell lépned a Számlám> Bónusz ajánlataim menübe  és ott elfogadni a bónusz ajánlatot.
A játékosnak 3 helyes eredménynek kell szerepelnie a négyes kötés szelvényén.
Játékosonként csak egy bónusz.

Idézetet írta: yossarian Dátum december 04, 2012, 07:26:29
A mai promóciónak jól eldugták a lényegét:

"A játékosnak 3 helyes eredménynek kell szerepelnie a négyes kötés szelvényén."

Hajnalban még én is láttam ezt a kikötést a részvételi feltételekben, de most már nem szerepel benne.

Részvételi feltételek:
A kockázatmentes fogadás csak akkor érvényes, ha december 4-i mérkőzésre fogadsz december 4-én 00:01 – 23:59 között és a fogadás lezárul ugyanezen időtartam alatt.
Az élő fogadások és a mérkőzés előtti fogadások is részt vesznek a promócióban
Csak az első mobil fogadásra érvényes, legalább 1500Ft értékben a promóció ideje alatt
A maximális visszatérítés összege 1500Ft bónusz, amit december 5-én írunk jóvá
Ahhoz, hogy bónuszod aktívvá váljon, be kell lépned a Számlám> Bónusz ajánlataim menübe  és ott elfogadni a bónusz ajánlatot.
A bónusz elfogadására 30 nap áll rendelkezésedre, és újabb 30 nap, hogy a bónusz összegét megforgasd.
Egyszerre csak egy aktív bónusszal rendelkezhetsz a számládon.
A bónusz összegét meg kell forgatnod: 3x Sportfogadás, 25x Piros Kaszinó, Fekete Kaszinó és Játékokban, 35x Élő Kaszinóban. A Póker és a Bingó nem vesznek részt a promócióban.
Játékosonként csak egy bónusz.
Az Unibet fentartja a jogot, hogy bármikor megváltoztassa vagy törölje a promóciót.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek

Idézetet írta: yossarian Dátum december 04, 2012, 07:26:29
A mai promóciónak jól eldugták a lényegét:

Akkor nem sokat fejlődtek bónusz ügyben a nyár óta (lásd: foci eb gólkirály).  ;D

Idézetet írta: Salvio Dátum december 04, 2012, 14:54:22
Hajnalban még én is láttam ezt a kikötést a részvételi feltételekben, de most már nem szerepel benne.

Részvételi feltételek:
A kockázatmentes fogadás csak akkor érvényes, ha december 4-i mérkőzésre fogadsz december 4-én 00:01 – 23:59 között és a fogadás lezárul ugyanezen időtartam alatt.
Az élő fogadások és a mérkőzés előtti fogadások is részt vesznek a promócióban
Csak az első mobil fogadásra érvényes, legalább 1500Ft értékben a promóció ideje alatt
A maximális visszatérítés összege 1500Ft bónusz, amit december 5-én írunk jóvá
Ahhoz, hogy bónuszod aktívvá váljon, be kell lépned a Számlám> Bónusz ajánlataim menübe  és ott elfogadni a bónusz ajánlatot.
A bónusz elfogadására 30 nap áll rendelkezésedre, és újabb 30 nap, hogy a bónusz összegét megforgasd.
Egyszerre csak egy aktív bónusszal rendelkezhetsz a számládon.
A bónusz összegét meg kell forgatnod: 3x Sportfogadás, 25x Piros Kaszinó, Fekete Kaszinó és Játékokban, 35x Élő Kaszinóban. A Póker és a Bingó nem vesznek részt a promócióban.
Játékosonként csak egy bónusz.
Az Unibet fentartja a jogot, hogy bármikor megváltoztassa vagy törölje a promóciót.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek

Na cool! Menet közben változtatgatnak? Eszem megáll! Tegnap direkt "dobtam" a promót, mert a négyből 3-ra nem igen volt "tutim"....

A maihoz mit szóltok?

Unibet - Adventi Kalendár!

December 6: Fogadj négyes kötésben az Európa Liga mérkőzéseire és visszatérítik vesztes tétedet!!

Fogadj négyes kötésben az Európa Liga mérkőzéseire ma és az Unibet visszatéríti tétedet, ha a mérkőzés előtti kombinációdat egy mérkőzés rontja el.

Ha élni szeretnél a lehetőséggel, akkor iratkozz fel a promócióra és fogadj 1500Ft vagy 6000Ft  értékben december 6-án.

Hogyan működik?
Fogadj legalább 1500Ft értékben az Európa Liga meccseire négyes kötésben és az Unibet 1500Ft bónuszt ír jóvá számodra, ha egy meccs kimenetele miatt veszted el a fogadásod!

VAGY

Fogadj legalább 6000Ft értékben az Európa Liga meccseire négyes kötésben és az Unibet 6000Ft bónuszt ír jóvá számodra, ha egy meccs kimenetele miatt veszted el a fogadásod.

Nyiss számlát IDE kattintva, majd ITT a 6-os ablaknál add meg a felhasználóneved!

Részvételi feltételek:
- Az Európa Liga fogadásokat December 6-án kell elhelyezni, és a fogadásoknak ezen a napon is kell lezárulniuk.
- A négyes kombináció csak Európa Liga mérkőzéseket tartalmazhat.
- Csak a December 6-án rendezett Európa Liga mérkőzések képezik részét a promóciónak
- Csak mérkőzés előtti fogadások számítanak
- Csak a promóció ideje alatt elhelyezett első' 4-es fogadás, melynek tétje legalább 1500Ft vagy 6000Ft értékben vesz részt a promócióban.
- Az 1500Ft vagy a 6000Ft december 7-én 16:00-ig íródik jóvá a számládon, bónuszként.
- Ahhoz, hogy bónuszod aktívvá váljon, be kell lépned a Számlám> Bónusz ajánlataim menübe  és ott elfogadni a bónusz ajánlatot.
- A bónusz elfogadására 30 nap áll rendelkezésedre, és újabb 30 nap, hogy a bónusz összegét megforgasd.
- A bónusz összegét meg kell forgatnod: 3x Sportfogadás, 25x Piros Kaszinó, Fekete Kaszinó és Játékokban, 35x Élő Kaszinóban. A Póker és a Bingó nem vesznek részt a promócióban.

Használd ki az Unibet adventi kalendárjának újabb promócióját, nyiss számlát ITT!

Gyors segítség kell!!!  :D

Mai promóban lehet akár 3 db 1.01-es, és egy 12.00-es odds is???

A mai promóció egy 25%os feltöltés bónusz 15ezerig, az van írva, hogy a bónuszt kell megforgatni 10x, tehát, ha befizetek 60ezret akkor azt akár egyből ki i vehetem? gyors válasz kéne

Idézetet írta: Henky32 Dátum december 08, 2012, 09:15:29
A mai promóció egy 25%os feltöltés bónusz 15ezerig, az van írva, hogy a bónuszt kell megforgatni 10x, tehát, ha befizetek 60ezret akkor azt akár egyből ki i vehetem? gyors válasz kéne

Jó kérdés, ez engem is érdekelne. Persze az ügyfélszolgálat halott...

A részvételi feltételek alapján csak a bónuszt kell forgatni elvileg. Ha így van, akkor ez tényleg kariajándék.  :)

A magyar nyelvű ügyfélszolgálat december 18-ig szabadság miatt nem elérhető.  :bash: :bash:

Szerintem meg 750.000ft mire kiforgatod...


Unibet - Adventi Kalendár!

December 8: Bónuszt mindenkinek! - maximum 15 000Ft bónusz!

Hogyan működik?
Fizess be 60 000Ft értékben és automatikusan egy 15 000Ft-os bónuszt kapsz, vagy fizess be 30 000Ft-ot és 7500Ft bónuszt kapsz, stb. Nyiss számlát IDE kattintva!

Részvételi feltételek:
- Ahhoz, hogy aktiváld a bónuszt, menj a Számládon belül a Bónusz ajánlatok menüpont alá és fogadd el a bónusz ajánlatot december 8-án 00:01 és 23:59 között.
- Egy napod van rá, hogy elfogadd a bónusz ajánlatot, majd 30 nap áll rendelkezésedre, hogy eleget tegyél a bónusz megforgatási követelményeinek.
- Csak egy aktív bónusz ajánlat lehet a számládon egyszerre.
- Az ajánlat csak az első', legalább 1000Ft értékű befizetésre érvényes, a bónusz elfogadása után.
- A befizetési bónusz maximum 15 000Ft értékű, 25%-os bónusz.
- A bónusz összegének megforgatási követelményei: 10x sportfogadás, 25x Piros kaszinó, Játékok, - Fekete kaszinó és 35x Élő' Kaszinó. A póker és a Bingó nem számít bele a megforgatási feltételekbe.
- Csak egy befizetési bónusz játékosonként.
- Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek

Használd ki az Unibet adventi kalendárjának újabb promócióját, nyiss számlát ITT!

Idézetet írta: Henky32 Dátum december 08, 2012, 09:15:29
A mai promóció egy 25%os feltöltés bónusz 15ezerig, az van írva, hogy a bónuszt kell megforgatni 10x, tehát, ha befizetek 60ezret akkor azt akár egyből ki i vehetem? gyors válasz kéne

Persze kiveheted, de akkor egyből bukod a bónuszt is. A Unibetnél ez minden promónál így van...