Magyarország - Spanyolország Villámverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: davixxx Dátum december 11, 2014, 19:49:33
60 gól

Tippem: 69 gól* sajnos 60 ra már tippeltek. Nem tudom, hogy érvényes-e így, de ha nem akkor se vesztettem semmit.. >:(

Idézetet írta: davixxx Dátum december 11, 2014, 19:50:39
Tippem: 69 gól* sajnos 60 ra már tippeltek. Nem tudom, hogy érvényes-e így, de ha nem akkor se vesztettem semmit.. >:(

Hát ezt nem hiszem el ;D ;D ;D ;D ;D ;D :topbet_125: :tickedoff: :uglystupid2:




Idézetet írta: Milan Dátum december 11, 2014, 17:46:59
Ennek tudatában indítottam a versenyt, de köszönöm a javaslatot.

Eredetileg erre is gondoltam (félidő gólok száma), de mivel villámgyorsan, így nem fognak nagyon sokan játszani.

Oké, akkor nem szóltam.  :)

Ez így lényegében egy villám "draftolás". aki korábban érkezik, jobb eredményt foglalhat magának. 
Engem nem zavar, én mindig a "lyukakra" adom a tippeket, de most mindenki rá lett kényszerítve a taktikázásra.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 11, 2014, 20:04:03
Oké, akkor nem szóltam.  :)

Ez így lényegében egy villám "draftolás". aki korábban érkezik, jobb eredményt foglalhat magának. 
Engem nem zavar, én mindig a "lyukakra" adom a tippeket, de most mindenki rá lett kényszerítve a taktikázásra.

:ok:

Magyarország - Spanyolország Villámverseny

Helyes válasz: 53!


Idézetet írta: Knapp Dátum december 11, 2014, 17:37:42
66

Legközelebb ugyanezt a játékot lehetne azzal cifrázni, hogy a félidő góljait is meg kell tippelni, ami a holtversenyről döntene.
Úgy több variáció lenne és nem csak az első 15 tippelőnek lenne esélye nyerni.


Én is erre gondoltam, azonban a mai tippjátékban nem a holtverseny közt dönt a félidős tipp, hanem csak az lesz nyertes, aki eltalálja a félidő és a végeredmény góljainak összegét is, együttesen.