Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kicsit off, kicsit nem, de ide írom, mert itt több röpis megfordul.

Az lenne a kérdésem hogy: Addig tiszta, hogy amikor átmegy a szerva, akkor 3 érintése van az ellenfélnek. Az is tiszta, hogy kézen kívül akár lábbal, fejjel, mellel vállal is lehet 'menteni'. Ma viszont azt mondták nekem, hogy abból a bizonyos háromból mondjuk csak egyszer lehet lábbal menteni. Tehát a másik két érintésnek kézzel kell megtörténnie?

Ez létezik ez a szabály, vagy csak át akartak b*szni  :D  Aki tudja, legyen szíves írja meg! Előre is köszönöm  :ok:

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 03, 2012, 14:19:46
Kicsit off, kicsit nem, de ide írom, mert itt több röpis megfordul.

Az lenne a kérdésem hogy: Addig tiszta, hogy amikor átmegy a szerva, akkor 3 érintése van az ellenfélnek. Az is tiszta, hogy kézen kívül akár lábbal, fejjel, mellel vállal is lehet 'menteni'. Ma viszont azt mondták nekem, hogy abból a bizonyos háromból mondjuk csak egyszer lehet lábbal menteni. Tehát a másik két érintésnek kézzel kell megtörténnie?

Ez létezik ez a szabály, vagy csak át akartak b*szni  :D  Aki tudja, legyen szíves írja meg! Előre is köszönöm  :ok:
Én úgy tudom, hogy akár mindhárom érintés történhet lábbal, csak itt is figyelni kell, hogy ne legyen kettős érintés. Nem 100%, de én így tudom. Sőt úgy emlékszem láttam is már olyat, hogy az egyik csapat többször egymás után lábbal ért a labdához mentés közben.
Még annyit, hogy a sáncolás nem számít érintésnek, szóval csak onnantól kezdve kell számolni a hármat.

Idézetet írta: gerry Dátum április 01, 2012, 23:38:36
Liberec - VK Ostrava hazai csapat nyer odds: 1.55

2-3

Tegnap sima 3-0 val lehozták a meccset a hazaiak  ;)

Április: 2-1

Idézetet írta: gerry Dátum április 02, 2012, 16:51:36
Piacenza - B.Arsizio vendég csapat győz odds: 1.30

3-2

Április: 2-2

Havelková nagyon hiányzik a vendégeknek, ma azért hazai pályán illik nyerni, sztem nyerni is fognak csak a szorzó kicsi: 1.15-1.20 körül!

Schweriner SC - RR Vilsbiburg hazai csapat nyer! odds: 1.50

USC Münster - Drážďany SC vendég csapat győz! odds: 1.25

Idézetet írta: gerry Dátum április 04, 2012, 16:59:13
3-2

Április: 2-2

Havelková nagyon hiányzik a vendégeknek, ma azért hazai pályán illik nyerni, sztem nyerni is fognak csak a szorzó kicsi: 1.15-1.20 körül!

Végül sima 3-0 lett!

Arsizio - Villa Cortese döntőt rendeznek Olaszországban!

Április: 3-2

Idézetet írta: gerry Dátum április 04, 2012, 17:00:14
Schweriner SC - RR Vilsbiburg hazai csapat nyer! odds: 1.50

3-0

Április: 4-2

Idézetet írta: gerry Dátum április 04, 2012, 17:00:48
USC Münster - Drážďany SC vendég csapat győz! odds: 1.25

2-3

Április: 5-2

Közben a Belchatow a 3. szettben 18-15-ről 19-23. Aha...  :crazy:

Halkbank (N) - Fenerbahce (N) 1 @ 2.30

Monza Brianza - Verona Monza Brianza győz odds: 1.30

Piacenza - Valentia Piacenza győz odds: 1.30

Cannes - Nantes Rezé hazai csapat győz odds: 1.47

Sete - Rennes hazai csapat nyer odds: 1.45