Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Brutál meccs volt ez is, döntő szett 11-9-nél, viszont mekkorát hibázott a bíró, egy olyan labdát ítélt a brazilok ellen, ami még a vonalat sem érte.

Idézetet írta: hege1010 Dátum augusztus 07, 2012, 19:36:09
Brutál meccs volt ez is, döntő szett 11-9-nél, viszont mekkorát hibázott a bíró, egy olyan labdát ítélt a brazilok ellen, ami még a vonalat sem érte.
igen, az durva hiba volt, egy nagyon fontos szituációban.

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 07, 2012, 16:39:40
Pont ezért csípem a japókat! Kár, hogy a kommentár ismét nem nőtt föl a meccshez, de ehhez már hozzá lehetünk szokva  ;D

Vicc a komenntálás, olyanokat tud mondani, h sírok tőle!!!!  :noway:

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 07, 2012, 20:16:28
igen, az durva hiba volt, egy nagyon fontos szituációban.

De a végén győzött az igazság!!!  :beerchug:

Holnap férfi negyeddöntő Bulgária - Németország 1.70 - 2.10 (bet365)
Németország a csoportmeccseken nagyon simán kikapott a 3 ásztól, szerbek ellen nagy nehezen nyertek. Bulgária csoportmeccsei meggyőzőek.
Az olimpián nem nagyon néztem férfi röplabdát, jelenleg nem ismerem annyira a 2 keretet, csapatjátékukat. A bolgárokról hallottam, hogy az olimpia előtt nem volt minden oké, ez már a múlté?

Nekem ilyen oddson tetszik a bolgár siker, szerintetek?


Csak én gondolom úgy, hogy nagyon leírják a lengyeleket a mai oroszok ellen derbin? Ok, a csoportkörben volt 1-2 érdekes eredményük, de ezekből nem kell messzemenő következtetéseket levonni, az olimpia most kezdődik  igazán. Na meg az oroszok is messze vannak a csúcsformától. Én biztos felrakom 2,5-ért a Világliga győztesének sikerét.

orosz-lengyel nem tudom a keretek mennyire egyeznek a bl csapatok keretével, mert ha igen akkor ez lehet a BL döntő visszavágó Zenit Kazan-Belchatow. Ott az oroszok nyertek.

A bulgár meccs nekem is tetszik az ausztrálok ellen láttam őket és hátrányban sem ijedtek meg hoztak is nekem szépen.

Idézetet írta: r.smyth Dátum augusztus 08, 2012, 09:01:01
orosz-lengyel nem tudom a keretek mennyire egyeznek a bl csapatok keretével, mert ha igen akkor ez lehet a BL döntő visszavágó Zenit Kazan-Belchatow. Ott az oroszok nyertek.

A bulgár meccs nekem is tetszik az ausztrálok ellen láttam őket és hátrányban sem ijedtek meg hoztak is nekem szépen.
Abszolút nem egyeznek. :) A Kazany fele ott van az orosz válogatottban, de a Belchatowból kb. csak 3 ember a lengyelben.

Nekem a tudásom az amatőrt is alulról súrolja röplabdában, de pont ez ütötte meg a szemem nekem is. Nálam ez olyan 50-50, ha mindenképp esélyes kellene, akkor is talán inkább a lengyelek, mint az oroszok (mondjuk az abszolút tuti meglátásom szerint az over 3,5 szett 1,43-ért). A másik ami nagyon tetszik a brazilok -1,5 szettes hendikepre adott 1,4-es odds, a döntő szett nálam majdnem nagyobb meglepetés lenne, mint a brazil kiesés.

Ez a lengyel-orosz H nekem is nagyon tetszik!
A csoportmeccsekkel szerintem nem kell foglalkozni. Óriási blokkcsata lesz ez...
Ha nem tennék rá akkor is nézném mert fantasztikus csemege lesz, az orosz-lengyel viszonyt senkinek nem kell bemutatni...Ne hagyjátok ki szerintem, és mivel tenni is szeretnék rá, én a lengyeleket választom!
:)
Mindenkinek sok sikert! :)
Még vmi, nekem a Bolgár-Német simának tűnik...Usa-Olasszal meg óvatosan, szerintem :)

Ezek az olaszok nagyon brutálisan tolták! :ok:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 08, 2012, 18:59:39
Ezek az olaszok nagyon brutálisan tolták! :ok:

Ha a szerva továbbra is így fog működni, bármi lehet, ezért nem jó az ő meccseikre fogadni, az egész mezőnyben szerintem ők tudják a legnagyobb nyomást gyakorolni az ellenre szervánál! Kegyetlen erős csapat, aki akár a csúcsra is felérhet!!!

Lengyelek még sem olyan jók  :( már 2-0 az oroszoknak.

Az oroszoknak is pont most kell jól játszani...

Sajnos épp ellenkező lábbal keltek fel a csapatok, míg a lengyelek ballal, addig az oroszok jobbal. De el kell ismerni, hogy ha komolyan veszik a meccseket akkor brutál erős csapat ez az orosz.
Egyértelmű, hogy orosz-brazil döntő lesz.Ott pedig tényleg bármi, de bármi lehetséges. Két stílus, két iskola találkozik bombaerős képviselőivel.