SPF Klub, a hűségprogramunk

Indította Admin, július 03, 2020, 09:18:17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BvB_09

***** Régi motoros
Idézetet írta: hillandkimi Dátum május 08, 2021, 17:24:02
miért vagyok lepontozva? Ha egy normális napló hozzászólás 4 pont , én igyekszem napi 4 tippet indoklással feltenni.. erre május 6. án a négy tippemre 12 pont jött... 16 helyett.. Ha én néztem be valamit, előre elnézést, csak furcsa...

Csak az első három bejegyzésért jár pont a saját naplóban.

hillandkimi

**** Tősgyökeres

LosGabos

****** Veterán
@hillandkimi  olvass vissza egy kicsit itt feljebb és ott van a válasz.

hillandkimi

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: LosGabos Dátum május 08, 2021, 21:14:48
@hillandkimi  olvass vissza egy kicsit itt feljebb és ott van a válasz.

láttam, nyomtam is a like-ot

zsiraf111

** Kezdő
Úgy látom ez az oldal sem működik. :'( :'(

Latzka

****** Veterán

BvB_09

***** Régi motoros
Szerintem a júniusi pontokat nem látja még a kolléga.

Admin

***** Veterán senki
@zsiraf111 és aki még nincs képbe az új rendszerrel:

Elméletileg minden hónap elején (jelen pillanatban június 5-én) kiértékeljük a múlt havi teljesítményeket, és akkor írjuk jóvá a nyereményeket is. Mivel májustól két toplistánk van, ezért ez is összefüggésbe van a múlt hó kiértékelésével.

Gyakorlatilag akkor fogjátok látni a júniusi eredményeket amikor lezártuk a májusit.

Addig lehet gyűjtögetni a pontokat értelmes tevékenységek során.

chabialonso

***** Régi motoros
Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 02, 2021, 17:58:38
@zsiraf111 és aki még nincs képbe az új rendszerrel:

Elméletileg minden hónap elején (jelen pillanatban június 5-én) kiértékeljük a múlt havi teljesítményeket, és akkor írjuk jóvá a nyereményeket is. Mivel májustól két toplistánk van, ezért ez is összefüggésbe van a múlt hó kiértékelésével.

Gyakorlatilag akkor fogjátok látni a júniusi eredményeket amikor lezártuk a májusit.

Addig lehet gyűjtögetni a pontokat értelmes tevékenységek során.

A további kérdések elkerülése érdekébn hozzátenném, hogy a jóváírás  az orgos egyenlegen jelenti az összeg megjelenését. Skrillre a később szokott kerülni.

Admin

***** Veterán senki
Idézetet írta: chabialonso Dátum június 03, 2021, 10:08:40
A további kérdések elkerülése érdekébn hozzátenném, hogy a jóváírás  az orgos egyenlegen jelenti az összeg megjelenését. Skrillre a később szokott kerülni.

Köszönöm a pontosítást. Igen, nem 5-én kapjátok "kézbe".

grof19

**** Tősgyökeres
Kedves Admin! Májusi hűségprogramért járó díjazást sok szeretettel felajánlom csabax számára küld el kérlek.

Latzka

****** Veterán
Idézetet írta: grof19 Dátum június 05, 2021, 21:33:15
Kedves Admin! Májusi hűségprogramért járó díjazást sok szeretettel felajánlom csabax számára küld el kérlek.

Csatlakozok! Igaz nem egy nagy összeg, de én is szeretném csabaxnak felajánlani a májusi díjazásomat! :beerchug:

Admin

***** Veterán senki
Aki esetleg nem vette még észre: a tegnap jóváírtuk a májusi nyereményeket (egyelőre SPF egyenlegként, jövő héten utalunk).  :cya:

LosGabos

****** Veterán
Sziasztok!
Én még a 30k csoportban vagyok, nem kellett volna átkerülnöm nekem is a másikba?

(Mondjuk itt most több a pénz a nevemnél, mint ott lenne.  ;D )

vmlinuz

***** Tősgyökeres senki
@LosGabos de, át fogsz kerülni holnaptól. Nálad pont kimaradt a június 4-ei pontozás, mivel nem volt aktivitásod arra a napra, ezért nem frissült a toplistás helyzeted.