Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 15, 2014, 17:27:48
A netellernél kérhetsz visszahívást és a beszélgetésbe bekapcsolódik magyar tolmács is, ha szükséges.
Ha minden jól megy, már a beszélgetés alatt újra aktív lesz a számlád.

Már beszéltem velük telefonon, azt mondták türelem, a bejelentésemtől számított 10 munkanapon belül kiderítik, hogy mi történt, és azonnal hívnak. Bele se merek gondolni mennyit kell várni ha valaki nem vip ügyfél, szerintem 1,5 hónapot biztosan.

Skrill Mastercard-ott használom Mol-nál! Nem beváltható kapom a nyugtát de a Skrill-számláról lent van a pénz!
Mennyek reklamálni?

Még ne menj, csak ha egy hét múlva nem kapod vissza a Skrillre. Ilyen esetben csak le van foglalva (hold) a pénz de az utalás nem hajtódik végre. A hold majd pár nap múlva elévül és visszakapod a pénzt.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 16, 2014, 13:54:59
Még ne menj, csak ha egy hét múlva nem kapod vissza a Skrillre. Ilyen esetben csak le van foglalva (hold) a pénz de az utalás nem hajtódik végre. A hold majd pár nap múlva elévül és visszakapod a pénzt.


Köszönöm az infót!
Hol nem szeretik a skrill kártyát? Valakinek tapasztalat?

Ideiglenesen bárhol előfordulhat, hogy nem megy, de ez más kártyával is. Én eddig nem tapasztaltam s nem is nagyon hallottam olyant, hogy valahol biztosan nem megy.

Miért van az, hogy ha belépek Skrill-re és rámegyek az összes tranzakció menüpontra, akkor csak kettő darabot látok (az egyik a Skrill Card díja, a másik pedig egy befizetés)?
Pedig volt eddig vagy 15-20 tranzakcióm.

#1746 szeptember 17, 2014, 00:10:49, gomes66
Idézetet írta: benedek185 Dátum szeptember 16, 2014, 23:50:04
Miért van az, hogy ha belépek Skrill-re és rámegyek az összes tranzakció menüpontra, akkor csak kettő darabot látok (az egyik a Skrill Card díja, a másik pedig egy befizetés)?
Pedig volt eddig vagy 15-20 tranzakcióm.

bal oldalon van egy menu (Filter transactions, By date range) ott be tudod állítani az időpontot, alapból az utolsó 30 napot mutatja...

"összes tranzakció" nem a dátumra utal, itt a kártyás és bankszámlás be/kifizetéseket is látod, lehet külön csak a kártyást vagy a banki adatokat is

Idézetet írta: gomes66 Dátum szeptember 17, 2014, 00:08:08
bal oldalon van egy menu (Filter transactions, By date range) ott be tudod állítani az időpontot, alapból az utolsó 30 napot mutatja...

"összes tranzakció" nem a dátumra utal, itt a kártyás és bankszámlás be/kifizetéseket is látod, lehet külön csak a kártyást vagy a banki adatokat is

Tényleg, köszönöm szépen. Hogy ezt eddig miért nem vettem észre?  :D

Jönnek a szokásos kamu emailek , most éppen ezzel a címmel : " Important: Account information renewal"  Természetesen a Dear name helyett Dear email cím van, leginkább innen lehet tudni hogy kamu.

Sziasztok!
A haverom kb egy hónapja regisztrált skrillre és azóta már vett is lett pénzt a skrill kártyájával de mostanában már nem tud. Elküldte a dokumentumait is már viszont a bankkártyáját nem adta hozzá, csak egy pár napja próbálta de azt sem engedte a skrill neki, sőt küldeni sem enged pénzt már. Olyan kérdésem lenne hogy ilyenkor mi a teendő?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Meg kell várja a hitelesitést. Én mindenképpen ezzel kezdtem volna a számlanyitást követően.

Az körülbelül mennyi idő lehet?

Idézetet írta: kicsi22 Dátum szeptember 19, 2014, 10:48:40
Az körülbelül mennyi idő lehet?

Normális körülmények közt 2-3 munkanap lenne, de most valamiért nagyon be vannak lassulva.

Segítséget szeretnék kérni.

Elindítottam a kártyahitelesítési folyamatot, mostanra le is vont egy kisebb összeget a Skrill, viszont csak ennyi jelent meg megjegyzésben: "VÁSÁRLÁS KÁRTYÁVAL SKRILL LTD ", illetve 422 forint levonás. Ezzel mit lehet kezdeni? :(

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 19, 2014, 16:08:28
Segítséget szeretnék kérni.

Elindítottam a kártyahitelesítési folyamatot, mostanra le is vont egy kisebb összeget a Skrill, viszont csak ennyi jelent meg megjegyzésben: "VÁSÁRLÁS KÁRTYÁVAL SKRILL LTD ", illetve 422 forint levonás. Ezzel mit lehet kezdeni? :(
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2709.0.html