Bet-at-home 5€ Ingyen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tisztelet mindenkinek! Van még kupon?? :D

Üdv!
Új vagyok még a fórumon, érdekelne a kupon engem is. Milannak küldtem üzenetet, remélem megkaptad, mert nem találom a kimenő mappát...:D

Az eddigi igénylőknek kiosztottuk a kuponokat, aki nem kapott kupont azt jelenti, hogy valamit nem tett helyesen, pl. nem általunk regisztrált.

Még 5 kupon vár a gazdájára!

Igényelném az 5 euró bónuszt.
Számlaszám: 15222158
Felh: mania87

Üdv!
Regisztráltam, a fogadási számlaszámom: 15222183.
Szeretnék kérni egy 5 euros kupont.
Köszönöm szépen! :)

Ez megint nem lesz jó, mert először a ti linketekről regisztráltam volna, de aztán nem töltött be..... :(
Csinálok egy másikat, ezt pedig lezáratom. Én hülye...

komolyan mit szánalmaskodtok itt a kuponokért? nehéz befizetni 10 €-t? sőt valahol csak 1400 FT a min. befizetés Unibetnél pl, vagy bet365nél 1500 FT,  szép dolog ez a sportfogadas.org-tól, de sztem itt jópáran nem az 1. számlájukat csinálják...  :noway:

Na, készen vagyok.
Most biztosan a jó linkről regisztráltam, fogadási számlaszámom: 15222194.
Elnézést kérek a szerencsétlenkedésért, de nagyon szeretném a kupont! Köszönöm szépen! :)

Ha most biztosan a jó linkről regeltél az velem azt mondatja, hogy egyszer biza már rosszról megtetted.. Vagyis eleve nem vagy jogosult a kuponra, mivel egy gépről/Ipről/háztartásból csak egy számlát lehet nyitni..

Én egy kupont kérek, és nem veszem el másoktól a lehetőséget!
Sajnos eddig nem állt módomban interneten játszani, csak tippmixeltem, mert senkinek nem volt bankkártyája a családban, és sportfogadásból nem tudnánk fedezni a bankszámla költségeit.
Ha pedig ebből az 5 eurobol nem sikerül egy kisebb összeget csinálni, így jártam.

Igen regisztráltam előbb, de most zárattam le. Azért, mert ha nem a linkről regisztrálok, nem jár az 5 euró.

Bezárathatod a számlád, de akkor sem nyithatsz még egyet. Erre nagyon odafigyelnek, főleg a betathomenál. Szal hiába nyersz a kuponnal, akkor sem fogod megkapni a pénzt. Bezárnak azt szevasz.

Nem szükséges bankkkártya ahhoz h játszhass neten. Abaqooshoz semmi nem kell, besétálsz a bankba feltöltöd a számlát 10 alap tippmix árával 1perc alatt és feltöltöd bwinre vagy bet365re. Kész.

Köszönöm az ötletet, utánaolvasok az interneten. A bet365öt mindig ki szerettem volna próbálni. :)
De eddig csak "nézelődni" tudtam ott is.

Már csak 2 kupon maradt!

Kinek kell?