frostling

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Újra ÖRÖMPÓKER, most már tényleg!!! :angel:

Egy MTT Ch n ch $1, jól alakult, de a végén savanyú lett a szőlő. me 3RD of about 150 players WON about $24, tehát megdupláztam a BR om. Viszont min. 2. lehettem volna, de ha türelmesebb vagyok akkor akár meg is nyerhettem volna, pff, de így is hajnali 4 körül estem ki a 3. helyen, szóval már hulla fáradt voltam, fas.ság ilyen későn pókerezni, nem normális, kb. éjjel 0.15AM kezdtem, pfff.

Ma pedig egy MTT ch n ch $1.10 bukó, me QQ vs AA pre-flop all-in, pech,  38th out of kb. 130 players, Top15=MONEY, simán meg lehetett volna, pfff. 2 DON, egy $1.10 me A10 vs QJ f A810 és a barom all-in t ment a köcsög lyukas sorára, ilyen nincs, na mind1, még jó, h. csak $1.10, viszont örömjáték egy $5.50, simán megnyertem, szarrá szopattam mindenkit, élveztem, a döntő pillanat: me KK vs 44 pre-f all-in, miért ment erre all-in t. öngól, nekem jól jött, onnantól kezdve szétszivattam az asztalt, jó érzés újra normális póker játékosnak lenni és tényleg büszke vagyok, h. $2 ről ismét visszatértem!!! :angel:

So FOLKS, frosty is back on the stage again!!!! GL mindenkinek az asztaloknál! ;)



Everest            $54.43

Szep visszateres!
Hogyan tervezed a tovabbiakat?

#167 március 11, 2012, 18:58:04, frostling
Szia demi!

Köszi a biztató szavakat, nagyon jól jönnek, CÉL: $100

Deadline31 DEC 2012

Viszont elnézve a tempómat természetesen előbb szeretném elérni!! ;D Addig is, játszom, amihez értek: SnG DON 10 játékossal, $1.10  és $ 5.50, ez az ami megy! :) és mivel imádom az MTT ét és ismét ott hoztam fel magam a mostani 'csúcs'ra, így ezért befigyel 1-1 MTT Ch n ch is, $1, ill. $1.10, valamint talán heti 1-2 a nagy derbyből $2.20 MTT R, nagy álmom, h. megnyerjem és bekebelezzek egy $500ast!!! Nagyjából ez a terv! :)

Még1xer köszi a biztatást!

Gratulálok, csak így tovább!!    :beerchug:

Köszi söprű, igyekszem! :beerchug:

TE, h. állsz mostanában?

GL mindenkinek az asztaloknál!

Mostanában inkább fogadgatok, meg dolgozom. A jövő héten tervezek majd játszani egy kicsit többet.

GL!  :great:

#171 március 15, 2012, 04:33:27, frostling
Utolért a szokásos betegségem ma éjjel, hajnalban ismét: FULLTILT. Egy MTT ch n ch $1 , persze bukó és sok - sok DON $5.50, amiből mindösszesen 1 et sikerült megnyernem és  az összes többi bukó, igazi fulltilt, de sajnos megint  későn szálltam ki :bash: A BR om teljesen lepusztult újra, kezdhetem elölről. :crazy: Ideje már abbahagynom, ha qrvára nem megy, még mindig nem tudok leállni, pedig már az első $5.50nél éreztem, h. nem megy, de erőltettem, csak azért is, ahhhhhhh, abszolút az én hibám!!! :bash: Meg kell tanulnom vesztesen is elhagyni a terepet és később visszatérni, a később nem fél óra, hanem 1 nap v. inkább 1 hét!! :bash:


Everest        $29.61

Hajnali 4.29AM
van és mondom kiegészítem $30 ra a BR om, beültem még egy DON $1.10 re, életem egyik legszarabb játéka, 1h10m eltelt és még mind a 10en bent voltunk, ilyen nincs, 100 esetből max. 1, hát persze, h. hajnalban fulltilt en történik meg, 2en nagy nehezen kiestek, erre AQ van a kezemben, pre f all-in, erre belenézek egy QQ be és még 1 állat feljött (ezek a barmok, addig meg csak dobáltak, ez a formám!)  10J be f xxJ esélyem se legyen! végül QQ nyert, 7th helyen kiestem, igazi FULLTILT!!! :crazy:


Everest
      $28.51

Ma nyugodt, higgadt és tudatos játékkal 2 SnG játék, egy Tsongmo $0.27 T győzelem és egy DON $1.10 4th. A csúcson kell abbahagyni.

2   2  -


Everest
          $30.19

#173 március 22, 2012, 22:12:42, frostling
Sajnos nem megy a játék, egy SnG DON $5.50 me AK vs JJ f xxA t J pffff, joke, hihetetlen szar helyzet, szegény embert még az ág is húzza, kiesés place 7th, pfff, a legfájóbb a -$5.50. A BR om ismét zuhant. Még gyors beneveztem egy T DON $3.30 ra, h. egy kicsit visszahozzam a lepukkant BR om, kár volt, a lehetetlen place 4th és brutál balszerencse, röhej, igazi BR pusztítás! :crazy:

DON    2  - 2


BR               $21.19

Jobb lesz, ha hanyagolom a pókert, m. nagyon nem megy! :bash:

Ma 3 SnG DON $1.10, tök mind1 milyen erős és tuti lapjaim voltak, az ellenfél mindig jobb volt, nagyon gáz, jobb, ha hagyom a sza.ba az egészet, röhej. :crazy: BR pusztul.

DON  3  1  2


BR
    $ 19.89

Idézetet írta: frostling Dátum március 23, 2012, 20:54:57
Jobb lesz, ha hanyagolom a pókert, m. nagyon nem megy! :bash:

Ma 3 SnG DON $1.10, tök mind1 milyen erős és tuti lapjaim voltak, az ellenfél mindig jobb volt, nagyon gáz, jobb, ha hagyom a sza.ba az egészet, röhej. :crazy: BR pusztul.

DON  3  1  2


BR
    $ 19.89

Kitartás, pihenj pár napot, ne foglalkozz a pókerrel, jó lesz az!  ;)

Köszi csacsa a biztató szavakat, nos pihentem pár napot, hónapot. :)

Végre elértem ma reggel a jelenleg álomhatárt: a 40 dolcsit! :D

Ma két 'komoly' derbym volt. 2 matches 2 wins :angel:

DON $0.55  1  1 -

DON $1.10  1  1 -


Itt gyorsan meg is állok egy (jó) ideig, így tartom az eredményem.

Még egy érdekesség, valaki ITT, a fórumon mondta, h. az Everest en, már DON $1.10 nél is jók a játékosok, hála Istennek én ilyesmit nem tapasztaltam, 10ből 6 játékos fish volt, ez bőven jó arány. Persze a DON $3.30 most távolinak tűnik még, meg az $5.50 is, de remélem vissza tudok térni hamarosan arra a szintre is :angel: Az igazság az, h. én DON játékos vagyok, a többi csak kínlódás és bukás. Persze sok tanulással, gyakorlással fejleszthető a Tournaments skills is, de most nincs időm, sem kedvem hozzá, majd jövök, ha változás lesz. ;)


BR   $40.49

#177 augusztus 02, 2012, 15:43:49, frostling
Mondtam, h. írok ismét, ha változás lesz, van, csak az a gond, h. negatív irányban, lefelé :bash:
A hibás egyértelműen én vagyok, BR menedzsmentem pocsék volt, amikor beültem egy DON $5.50 re és ah. illik el is buktam, peches voltam, de ez lényegtelen. Hiba volt beülni! A hibázás pedig azonnal kiütközött a BR omon. Ma is beültem két DON T $0.55 re és két vereség lett a vége, persze közben az Olimpiat néztem, így nem lehet, nem szabad játszani. Most inkább az Olimpia - t választom a póker helyett, Gyurta Dani tegnap esti győzelme után, számomra, az Olimpia London 2012 sokkal jobb időtöltés, mint a póker.

Természetesen a lényeg:

BR    $35.50

A mai napon hengereltem az előző eredményeimhez képest, szinte mindent megnyertem, ahova beültem. A következő eredmények születtek:

D T $0.55  1 1 -

D $ 1.10    3 2 1


Alt.: 4 3 1

Persze van még mit tanulni, van hová fejlődni bőven, de ez a jó benne, időm viszont nem biztos, h. lesz, nah mind1, majd alakul, az a helyzet, h. mióta megtörtem: kb. $210ről lementem $10 re (itt valahol leírtam pontosan, a fene sem emlékszik már rá), nos azóta nincs olyan nagy kedvem pókerezni, más dolgok inkább érdekelnek.

A lényeg kicsit javult.

BR $ 41.50

#179 augusztus 24, 2012, 15:07:12, frostling
 :coolsmiley:Ma hiba volt leülnöm játszani, a szokásos DON $1.10 et toltam, 5 játékot és abból 3at kifeküdtem 2őt nyertem. A lényeg az utolsó három játékom keményen erőltetett volt, utálattal játszottam és végtelenül sajnálom az időm erre a játékra most. Rohadtul untam a pókert, méla undorral játszottam, az eredményem is ilyen lett. Viszont az utolsó győzelmem rendkívül kalandos lett, így utólag belátom 1általán nem unalmasan végződött a játékom!  :coolsmiley:

DON $1.10   5 2 3


BR
  $40


P. S.  :coolsmiley: tehát a történethez tartozik még, h. ebben a nagy unalomba társult egy durván kellemetlen epizód. Áramszünet volt és az utolsó partyt toltam, már bubble time közeledett, az ideg szétvágott. Először észre sem vettem, azt hittem a net szarakodik, pedig nem szokott, szerencsére. Aztán hallottam, h. a szomszédok üvöltötték, h. X. Y. bácsi 'aszonta' áramszünet van, akkor az van. Nah vazzzeg még jobban szétkúrt az ideg, ez nem igaz, mi a fas.omnak kellett még arra a rohadt utolsó játékra beülnöm. Kb. 1/4 óra múlva lett áram, azonnal feltéptem Everest re és nem akartam hinni a szememnek 40 dolcsi 'ragyogott' a képernyőmön. Szerintem ezek a marhák kicsinálták 1mást az áramszünetemben! :angel: ezt a mákot, szóval itt kell megállni.