Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 10, 2011, 09:55:36
A továbbjutás még meglehet, de amilyen lélektelenül játszottunk, az felháborító...

Amúgy olyan hülyék vagyunk, hogy állandóan bizakodunk, hogy majd az adott versenyre
- a női kosarasok kijutnak a németek ellen,
- a női kézisek kijutnak a németek ellen,
- a férfi kosarasok kijutnak a finnek - portugálok ellen,

Erre kapjuk a pofánkba a nagy semmit...

Én már nem reménykedek többet... Itthon a helyünk...

Egy hete írtam...
erre megint azt hittem, hogy lesz valami...
Istenem, hogy lehetek ilyen idióta...

UTOLJÁRA Dőlök be a magyar sportujságírásnak-van még hátra a meccsből de eddig egy kalap kaki...!-ami itt folyik-megszoktam hogy be vannak oltva foci ellen de hogy a kosárral is ugyanez a helyzet..írták volna hogy kiba......t nehéz a helyzet bármi lehet...de nem.....valakik tehát curvára nem értenek hozzá

A félidőig néztem, pontosan nem emlékszem, de olyan 20% körüli dobóteljesítményt még majdnem én is el tudnék érni. A szurkolóknak teljesen igazuk volt ez k*rva gyenge...

Azért a finnek még egyszer helyre tettek  :noway:


Finnország-Magyarország 87-65 (22-17, 22-22, 18-16, 25-10)

Szép volt fiúk, nagy gratuláció a teljesítményhez, soha ne legyen jobb!!!!!  :noway:  :noway:  :noway:  :noway:  :noway:  :noway:  :noway: :noway:  :noway: :noway:  :noway: :noway:  :noway:  :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

 
Pff engem ezek a nyilatkozatok idegesítenek fel...a szakmai igazgató Mészáros szerint ez a teljesítmény, eredménysor egyáltalán nem szégyen, és normálisan felkészültünk a portugálokból. Látszott...
Hanga még az itthoni portugál meccs után is azt nyilatkozta, hogy erősebbek és gyorsabbak vagyunk náluk, ha feleannyit nyújtottunk volna, mint amit tudunk, akkor mi győztünk volna. Akkor mi/ki tartotta vissza őket ebben? Meg az egész sorozat alatt...  Egyébként meg a portugálok 34-37 éves játékosaik sokkal gyorsabban játszották ezt a játékot, mint a mi fiataljaink. Az arcból kellett volna visszavenni neki is, kicsit elszaladt vele a ló az utóbbi időben, de majd a spanyoloknál remélhetőleg helyrerakják, főleg, hogy a 2. hülyesége után a kispadon fogja találni magát. Persze nem csak rá volt jellemző a nagy arc, mindenki olyan nagyon magabiztosan nyilatkozgatott, aztán meg jött a nagy pofáraesés, kb. mint fociban, csak itt tényleg volt reális esély a kijutásra. Báder is végig egy vicc volt, ő az egyetlen a keretben akinek komolyabb nemzetközi rutinja is van, elég jó nevű európai együttesekben tolta, joggal várhatta el tőle mindenki, hogy abszolút húzóember lesz. 0 volt. Erre még szerdán is elmondta, hogy semmi olyat nem mutattak a portugálok a kinti meccsen, ami miatt tartanunk kéne tőlük itthon.
A szakmai vezetés meg ahogy meccselt, az még NBII-ben is vicc lett volna...

Remélhetőleg ez a pofon még időben jött, mert a válogatott magjában még akár 2 Európa-bajnoki ciklus is benne van, és most, hogy 24-re emelték a létszámot azért lenne sanszunk kijutni, de ahhoz sokat kell még tanulni. Ez a portugál csapat is messze van az Eb szinttől, mégis ott vannak...legalább majd lesz kit veretni hendikeppel is. :)

Hali!

Akropolis Tournament néven fut egy görögországi kosártorna, amelyen idén Görögország, Olaszország, Bulgária, és a BYU (NCAA) vesz részt.
Első meccsseken Olaszo.-Bulgária 74-71 , Görögo.-BYU 83-54
Ma kerül sor az Olaszo-BYU meccsre ahol számomra nagyon  csábító a +24,5-es hendi az amcsikra.
Tegnap szokták a légkört, ma meg már összekapják magukat szerintem a lazaságra is hajlamos olaszokkal szemben.
Vélemény?


Chelsea bajnokin járt a válogatott

Budapest – A ,,sikeres" EB-pótselejtező sorozatért jutalomútban részesült Mészáros Lajos együttese.

Bőkezű vezetőségi tagjainak egyike afféle jutalomútban részesítette a magyar férfi kosárlabda-válogatottat, amelynek tagjai ma – titkos program keretében – a helyszínen tekintik meg a Chelsea–Norwich angol bajnoki labdarúgó-mérkőzést – írja a Népszabadság online.

Lapunk úgy tudja: a londoni kiruccanás a sikeresen megvívandó Eb-pótselejtező ürügyén került a programba, mondván, a csapat – két ellenfele közül – egy riválist csak megelőz az utókvalifikációs szériában, a kontinenstornás fellépést pedig illik megünnepelni. Ehhez képest a Mészáros Lajos vezette társulat mind a négy meccsét elvesztette, a túrát viszont senki nem mondta le. Nem úgy, mint a szövetség egy másik, profi irányítója által ,,kibrusztolt" Akropolisz Kupát, amelynek minden költségét a neves hívó fél állta – volna... A rangos görög torna kihagyása szakmailag és sportdiplomáciailag is kínos, igaz viszont, hogy sztárfutballistákat látni mindig lebilincselő élmény.

Javasolnánk azért szakmai tanulmányutat is.

Ha máshová nem, a litvániai kosárlabda Eb-re.

Forrás: bb1.hu


No comment...



Pisti1987, rossz helyre írtál, ez nem a viccek topic ;D

Aki esetleg lemaradt volna a Katar - Irán kosármeccsről itt megnézheti teljes egészében.

FIBA Asia Championship, Preliminary Round, Qatar - Iran

De ma már Tájván ellen végig nyomták.

A bet365-ön néztem a női amerikai kontinensbajnokságról a Jamaica-Paraguay meccset.
Elképesztő volt!
Paraguay Brazília ellen 34 pontot szerzett, Kanada ellen 26-ot, most pedig beszórtak 13 triplát és nyertek 71:69-re... 
Na meg olyanra sem emlékszem, hogy egy csapatnak kevesebb duplája legyen, mint triplája a meccs végére, most 13:12 lett a vége ebből a szempontból.

Hja, az utolsó harmad közepén 3 pontos paraguayi vezetésnél megjelent a bwinen, hogy Paraguay +9.5  1.09.
Ezért szeretem ezt az irodát... 
Mire észbe kaptam, már csak 1.07 volt, de nem kellett sokat izgulni miatta.

Most meg jön a Brazília-Mexikó meccs.
Mondjuk fociban szívesebben látnám ezt a párosítást, de hát ez van...

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 27, 2011, 23:32:58
A bet365-ön néztem a női amerikai kontinensbajnokságról a Jamaica-Paraguay meccset.
Elképesztő volt!
Paraguay Brazília ellen 34 pontot szerzett, Kanada ellen 26-ot, most pedig beszórtak 13 triplát és nyertek 71:69-re... 
Na meg olyanra sem emlékszem, hogy egy csapatnak kevesebb duplája legyen, mint triplája a meccs végére, most 13:12 lett a vége ebből a szempontból.

Hja, az utolsó harmad közepén 3 pontos paraguayi vezetésnél megjelent a bwinen, hogy Paraguay +9.5  1.09.
Ezért szeretem ezt az irodát... 
Mire észbe kaptam, már csak 1.07 volt, de nem kellett sokat izgulni miatta.

Most meg jön a Brazília-Mexikó meccs.
Mondjuk fociban szívesebben látnám ezt a párosítást, de hát ez van...

Ezt én is megfogtam még este. Én a 3. negyed közepén tettem Paraguayt +6.5 ből, amikor is hattal mentek, ha jól emlékszem. Csak azt néztem, hogy elég kevés a pont, mondom ennek ki kell tartania  ;)  Aztán közben olvasgattam a neten, de tényleg fura volt, hogy Paraguay pontjai mindig hárommal emelkedtek. Nem volt egyszerű meccs, de örülök, hogy még 'megfogtam a csajokat' mielőtt kinyomtam a gépet.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 28, 2011, 09:33:49
Ezt én is megfogtam még este. Én a 3. negyed közepén tettem Paraguayt +6.5 ből, amikor is hattal mentek, ha jól emlékszem. Csak azt néztem, hogy elég kevés a pont, mondom ennek ki kell tartania  ;)  Aztán közben olvasgattam a neten, de tényleg fura volt, hogy Paraguay pontjai mindig hárommal emelkedtek. Nem volt egyszerű meccs, de örülök, hogy még 'megfogtam a csajokat' mielőtt kinyomtam a gépet.

Grat!

Szórakoztató és egyben idegesítő is ez a női kosárlabda!
Puerto Rico pl. ha nyer 17 ponttal Chile ellen (64:49), akkor betesz némi aprót a zsebembe, erre az utolsó 2 percben nem is dobtak kosárra!
Az egyik akciónál 20 mp-ig szerencsétlenkedtek, majd kivezették az oldalvonalon a labdát (nem úgy véletlenül, hanem teljes sebességgel haladva a nézőtér felé), a legvégén meg a kezükben volt a labda és "lepörgették" az órát a félpályánál pattogtatva.
Abban biztos vagyok, hogy édesanyjuk nagyon büszke volt rájuk, de csuklottak is azok az asszonyok most rendesen!


Kosárlabda: Bryant szóban megegyezett a Bolognával, 40 napra ír alá

Kobe Bryant szóban megegyezett a Virtus Bologna vezetőivel, így a Los Angeles Lakers sztárja az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) kényszerszünete miatt Olaszországban folytathatja pályafutását. Egy névtelenséget kérő informátor arról számolt be, hogy az ötszörös NBA-bajnok Bryant negyven napra szóló szerződést köt a klubbal, ez idő alatt pedig 2.2 millió eurót keres majd.

A 33 éves játékos jelenleg Olaszországban tartózkodik, ám pénteken hazatér a tengerentúlra. Ezt követően munkavállalási engedélyt kell kapnia, majd aláírhatja szerződését.

Bryant gyerekként hét éven át Milánóban élt, tökéletesen beszél olaszul, a bolognai kalandra pedig azért van esély, mert az észak-amerikai profiliga csapatai és játékosai továbbra sem tudnak megállapodni az új kollektív szerződésről, amelynek hiányában elmaradhat a szezon.

Forrás: nso.hu