Napi tipp - Július 22.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 július 22, 2020, 21:45:10, firgabácsi
Idézetet írta: firgabácsi Dátum július 22, 2020, 14:41:50
futball barátságos klubmeccs, 2020.07.22 18:30

Gyirmót - Bicskei TE
tipp: pontos végeredmény - más ( 5 gólt kell rúgnia minimum a Gyirmótnak )
odds: 6.40
iroda: betclic

Komoly difit érzek a két csapat között. A Gyirmót feljutni nem fog most sem az NB2-ből, de azért nem rossz az állomány, mostanra jó formában is vannak, játszottak már több edzőmeccset elég jó eredményekkel. A Siófokot 5-0-ra, a szlovák második ligás Somorját 4-0-ra verték pl.
A Bicske NB3-as, nem olyan régen kezdte a munkát, mondhatni kemény fizikai munkából jönnek a játékosok erre a meccsre ahogy olvastam ami általában rányomja a bélyegét a teljesítményre. Pár napja a szintén NB3-as Taksonytól sima 4-0-ás vereséget szenvedtek. Korábban a BVSC-vel játszottak 1-1-et.
Annyi a gond hogy ma két barimeccset is játszik a Gyirmót, de ha igaz akkor itt az első csapat lesz, a B csapat meg a Főnix-Goldhoz megy.
Nem tudom hogy osztja a csapatot Csertői, de mégy egy Gyirmót vegyes is sanszos egy sima győzelemre itt. Az öt gólhoz nyilván már szerencse is kell persze.
Normál tippnek HT/FT 1/1-et és -1.5 HC-t gondolok.

5-1 NYERTES


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 22, 2020, 16:55:06
Premier League
Liverpool - Chelsea
tipp: Firmino gólt szerezz
odds: 3,70
iroda: Unibet
Indok: Már pár meccse vártam tőle a gólt, akkor sajnos csak kapufáig jutott. Mérkőzések óta rengeteget próbálkozik, nagy xG mennyiséget dolgozz ki, de nagyon balszerencsés mostanság és nem akar összejönni tőle a gól. Egy hetük volt pihenni a játékosoknak, úgy gondolom a Chelsea inkább Mané és Salahra fog ráállni, így lesz lehetősége ficánkodni Firminónak jó nyugodtan, ma remélem megtörik a hosszú góltalansági anfieldi sorozata!
nyertes :D

Idézetet írta: Szigo Dátum július 22, 2020, 10:05:12
Lecce - Brescia
2020.07.22. 21:45

Tipp: over 2,5
Odds: 1.52
Iroda: unibet

nyertes

Idézetet írta: firgabácsi Dátum július 22, 2020, 14:41:50
futball barátságos klubmeccs, 2020.07.22 18:30

Gyirmót - Bicskei TE
tipp: pontos végeredmény - más ( 5 gólt kell rúgnia minimum a Gyirmótnak )
odds: 6.40
iroda: betclic

Komoly difit érzek a két csapat között. A Gyirmót feljutni nem fog most sem az NB2-ből, de azért nem rossz az állomány, mostanra jó formában is vannak, játszottak már több edzőmeccset elég jó eredményekkel. A Siófokot 5-0-ra, a szlovák második ligás Somorját 4-0-ra verték pl.
A Bicske NB3-as, nem olyan régen kezdte a munkát, mondhatni kemény fizikai munkából jönnek a játékosok erre a meccsre ahogy olvastam ami általában rányomja a bélyegét a teljesítményre. Pár napja a szintén NB3-as Taksonytól sima 4-0-ás vereséget szenvedtek. Korábban a BVSC-vel játszottak 1-1-et.
Annyi a gond hogy ma két barimeccset is játszik a Gyirmót, de ha igaz akkor itt az első csapat lesz, a B csapat meg a Főnix-Goldhoz megy.
Nem tudom hogy osztja a csapatot Csertői, de mégy egy Gyirmót vegyes is sanszos egy sima győzelemre itt. Az öt gólhoz nyilván már szerencse is kell persze.
Normál tippnek HT/FT 1/1-et és -1.5 HC-t gondolok.

Gratulálunk @firgabácsi ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.