Eb hírek/pletykák/érdekességek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azért ez a Renato Sanches nagyon nagy fogás a Bayernnek. Láttam párszor a `ficában is, de nem gondoltam volna hogy 18 éves fejjel ilyen szerepet kap egy EB-negyeddöntőn, és abszolút helytáll.
(már csak fél füllel hallottam, remélem az a majomarcú Bognár nem őt szidta a passzolási mutatókkal, de van egy olyan érzésem hogy igen  ;D)

Holnapra ki kéne szurkolni egy Wales tj.-t, Bale-Cr csatára fel lehetne húzni egy fasza marketinget  :) Ha az ő védelmük nem hibázik mint a mienk Alderweireld fejesénél, akkor meglehet. Ha vezetnek a belgák és kontrázhatnak, bárkit megtömnek, de felállt fal ellen nincs ötlet. Túlértékelt csapat, ne nyerjenek már  :P

Én pont akkor kapcsoltam oda amikor mondta hogy hátrafelé nem nagy kunszt 94%kal passzolni.. Szerintem is őt szidta Mr Kaszinó.

Nem jut eszembe hirtelen pár éve hol volt edző még NB3ban, és jöttek hozzánk bajnokira. Mondták is neki a nézőtérről, szia Gyuri, nem tudsz egy jó kaszinót itt a közelben?? Majdnem megfulladtam szotyievés közben a röhögéstől.

#302 július 01, 2016, 11:52:14, oakland23
Gundi elszólás tegnapról:

Lengyelország mindössze a 2. szögletét rúghatja.
közvetlenül utána:
6-3 a szögletarány

:laugh:

Mutatja az EB színvonalát, hogy ez a Portugál csapat elődöntős.  ;D  Ennyi erővel Anglia vagy Észak-Írország is ott lehetne a legjobb négyben. Ha ezek után idén Messi vagy Ronaldo kapja az aranylabdát, az megint a világ szégyene lesz.

Fellaini egy tùl èrtèkelt mikrofon fejū gyökèr favàgò

Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 01, 2016, 22:22:40
Fellaini egy tùl èrtèkelt mikrofon fejū gyökèr favàgò

Persze hogy az. A MU-ban még frusztrálttá is vált, tényleg az egyik leggusztustalanabb játékos jelenleg. Bele sem merek gondolni hogy Mourinho keze alatt hogyan változik a személyisége  ;D De legalább kihagyta a kihagyhatatlant is  :ok:

Wales - Izland döntőt akarok :D Köcsög Fellaini viszlát. :cya:

Wales elődöntős. Ízlelgessük  :)
De nem volt ez akkora meglepetés, aki látta a belgákat annak nem. Két meccsen volt blowout amikor naívan támadó csapattal találkoztak, azon kivül nulla, tanácstalan csapat. Wilmots taktika A: minden gyors sztárt a pályára, taktika B: Fellainira felívelni  :redchug: ;D Van Gaalhoz járt kurzusra?  :D

Tippmix Vili nagyon szomorú, sztem belgákat tolta mixen  ;D

Na Wales elég jól megüzent Brüsszelnek! :D


Ez a gól...áá imádom, szétszoppattya mindet ;D

! No longer available

Nagyon remélem,hogy nem Portugália vagy Wales nyeri az EB-t,mert az olyan lenne,mint a görögök idejében.Akkor már inkább Izland,igaz ahhoz meg a nagycsapatoknak is lesz 1-2szava.Olaszoknak drukkolok,de nincs jó előérzetem a ma estével kapcsolatban. :(

#312 július 02, 2016, 11:03:54, Baknyúl
Ma lesz EB-n a Bayern-tarcsi a Juve-B csapattal. Szerintetek mire érdemes megtenni a 8000-es ingyenes élőt, úgy, hogy végre reálisan be is jöjjön?
- félidő 0-0 , 2,2 körül
- németek nem kapnak gólt, 2,2 körül (eddig nem kaptak senkitől  :o )
- németek nyernek (a 90 percben) 2,3 körül
- 90 perc döntetlen (3,0 körül)
- under 1,5 gól (2,5)
- (olasz továbbjut, 2,37)  :redchug:
Tudom, elméletileg rendes játékidőben nyerhetnének az olaszok is, de ezt elutasítom, mint ahogy a kósza őrült gondolatokat szokás

Idézetet írta: Milan Dátum június 27, 2016, 23:04:58
Legyen igazad. Sajnos nekem az az érzésem, hogy Thomas Müller ezen a mérkőzésen fog feltámadni.  ;D

Bejött, hogy fekszik a stílusuk, de ez igazából Löw faszsága volt, mert a Szlovák meccshez viszonyítva egy olasz védekező csapathoz igazodva egy védekezőbb csapatot küldött pályára. :bash: Hülye birka

Illetve segget csókolhat az olasz 11es rúgóknak....

Müllert el kellene felejteni, leültetni a cserepadra mert ha ő kezd nem lesz EB-gyöztes Németország.. Jöjjön Poldi  :)

Épp azt beszéltük öcsémmel, hogy ezek a szarháziak ha már ilyen pénzeket keresnek, akkor az lenne a minimum, hogy nyomás alatt is minimum a kaput eltalálják 11 méterről.  :noway: Ez a Müller is amilyen magabiztos volt korábban, idén annyire balf@sz lett. A Zaza helyett inkább a Balotellit kellett volna hozni, ő sem csinált volna semmi, de a tiziket be szokta gurítani...

Müller meg a másik faék egyszerűségű gyerek van akkora makker, hogy a döntőben fog gólt lőni.

Amúgy meg sokan szidják a ksi csapatokat, meg hogy minek növelték a létszámot... Hát nem tudom, de nekem szimpatikus Izland és Wales is, Albánia is nagyokat küzdött, szerintem a magyarok meccseit nem csak mi magyarok élveztük.
Közben meg ott vannak a nagyok, egy horvát-portugál, egy olasz-német, ahol nem nagyon értettük, minek az a 120 perc, ha már a kezdőrúgás után látni lehet rajtuk, hogy a tizikre bazíroznak. Remélem, ma Izland 20 %-os labdabirtoklással rúg két gólt, és megnyeri a meccsetm se Rami, se Kanté, hátha ...