Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában


#2100 április 03, 2015, 10:18:01, bendehal
Idézetet írta: Larsson Dátum április 03, 2015, 09:58:46
   Ti hogyan használjátok a Skrill kártyát az "inkognitó"-ban maradás véget?
Fizetni vele mint bankkártya vagy levenni ATM-ből a pénzt és készpénzt használva VIP vagyok nincs készpénzfelvételi díj!?

https://www.skrill.com/en/vip/benefits/?rid=17288037
Cash withdrawal*
*Local ATM surcharges may apply.   
GBP 1.32
(EUR 1.80)

Hali.
A segítségetekre lenne szükségem.
Van itt olyan ember biztosan, aki Skrill-t használ.
A helyzet az, hogy regisztráltam, hozzáadtam a kártyámat, kiírta, hogy a megerősítéshez levon egy bizonyos összeget 1,01-2,99 euró között. Ez az összeg 879 Ft volt, de hiába léptem be netbankba sehol semmi infót nem találtam, hogy euróba mennyit vontak le. Aktuális árfolyam szerint próbáltam beírni egymás után 3 összeget, nem talált, erre verification failed és írjak nekik...
Mit tudok csinálni? Nekem fontos, hogy mára fent legyen a pénz skrill-emen. Írtam nekik, de nem tudom, hogy ma válaszolnak e. És ha válaszolnak is..nekik is megírtam ugyan ezt, aktiválják a kártyámat a skrillhez, ráteszik azt a 879 Ft-ot, amit már levontak a számlámról..?
Köszönöm

Idézetet írta: staker Dátum április 05, 2015, 11:20:56
Hali.
A segítségetekre lenne szükségem.
Van itt olyan ember biztosan, aki Skrill-t használ.
A helyzet az, hogy regisztráltam, hozzáadtam a kártyámat, kiírta, hogy a megerősítéshez levon egy bizonyos összeget 1,01-2,99 euró között. Ez az összeg 879 Ft volt, de hiába léptem be netbankba sehol semmi infót nem találtam, hogy euróba mennyit vontak le. Aktuális árfolyam szerint próbáltam beírni egymás után 3 összeget, nem talált, erre verification failed és írjak nekik...
Mit tudok csinálni? Nekem fontos, hogy mára fent legyen a pénz skrill-emen. Írtam nekik, de nem tudom, hogy ma válaszolnak e. És ha válaszolnak is..nekik is megírtam ugyan ezt, aktiválják a kártyámat a skrillhez, ráteszik azt a 879 Ft-ot, amit már levontak a számlámról..?
Köszönöm
Hali! Még azt esetleg megpróbálhatod, hogy feltöltöd a kártyádról a Skrill-re, ha engedi.
Majd itt is lesz egy átváltási árfolyamod, és szerintem az ugyanaz lesz mint 879Ft-nál.

Köszi szépen mindenkinek.
Igen, ez a baj, hogy elhasználtam a 3 lehetőséget és feljött a szöveg, hogy vegyem fel velük a kapcsolatot.
Végigolvasgattam pár oldalt és a hozzászólásokból az jött le, hogy hetekig nem válaszol a Skrill ha ír nekik az ember.
Csoda történt, mert visszaírtak az email-re kb. 2 óra alatt.

Ezt a választ kaptam:

IdézetThank you for contacting the Skrill Help Team.

Regarding your query, since you were unable to confirm the exact verification amount in its original currency, we will be happy to verify the card manually. To do this, we need the following:

• a colour copy (scan or a camera image) of both sides of a valid official identification document. Accepted types are your ID card, driving licence or passport;

In additon, if you wish to have your account fully verified so you can enjoy the full range of Skrill facilities, please send us an address proof document as well. To verify your address we need a copy of a document verifying your name and address. This should be a document that confirms your name and address, issued in the past three months. A utility bill or bank statement, for example

Unfortunately, documents containing credit card information cannot be accepted because of PCI DSS* compliance requirements designed to protect you against fraud.

Nem tudok angolul túlságosan, de nekem ebből az jött le, hogy küldjek egy személyit, útlevelet vagy jogsit mindkét oldalról lefényképezve, aztán utána minden oké lesz, jóváírják a pénzt is.

Lehet meghatotta őket, hogy odaírtam a levél végére, hogy kellemes húsvéti ünnepeket :D
Meg gondolom az is közrejátszik, ha valaki új ügyfél. Remélem, hogy még ma meglesz a dolog...megkapták a személyit, aztán aktiválják a kártyámat, jóváírják a pénzt.


Kezd tele lenni a tököm ezzel a Skrill-el.
Tegnap normálisnak tűntek, alig 2 óra alatt válaszoltak, de utána hiába küldtem el nekik a személyimet...basznak visszaírni már lassan 22-23 órája. Egy egy ekkora méretű társaságnál ilyen nyomorékok ülnek ügyfélszolgálaton vagy mi van? Most nem is az a 800 Ft vág földhöz amit levontak a számlámról és Skrill-en még mindig 0 Ft szerepel, hanem az, hogy nekem még ma valahogy Skrill-en pénzt kell küldenem...de hiába küldtem el nekik amit kértek, egyszerűen basznak visszaírni. Nyomorék banda. :)
Felhívni meg nincs értelme őket, annyira nem tudok angolul. Este 5-ig várok, ha addig nem aktiválják be a kártyámat, nem kerül Skrill-re a pénz, felhívom a volt angoltanáromat, íratok vele egy levelet, amiben anyázástól elkezdve minden probléma le van írva és dugják fel maguknak.. :)

Haver húsvét van meg ilyenek. ( de amugy sem túlgyorsak)
És miért ünnepre halasztod az ilyeneket?
Gondolom kártya verifikáció a gond, de abban skrill nem segít neked.
Paypal kért tőlem ID-t az is két nap volt mire ellenőrizték... Jah és nem karácsonykor kűldtem nekik.  :bash:

Idézetet írta: bendehal Dátum április 06, 2015, 11:48:54
Haver húsvét van meg ilyenek. ( de amugy sem túlgyorsak)
És miért ünnepre halasztod az ilyeneket?
Gondolom kártya verifikáció a gond, de abban skrill nem segít neked.
Paypal kért tőlem ID-t az is két nap volt mire ellenőrizték... Jah és nem karácsonykor kűldtem nekik.  :bash:

Már a tegnap is ünnepnek számított mégis visszaírtak.
Segítenek, csak egy ID-t kértek + ha akarok teljes körű nem tudom én micsodát(gondolom keret bővítés..stb), akkor még valamit amin rajta a név+lakcím és max 3 hónapos csekk, bankszámlakivonat vagy bármi.
Ismerősömnek kellene skrill-re pénzt küldenem...vagyis tegnap kellett volna, ma még belefér, de holnap már nem.
Arról nem tehetek, hogy Ft-ban van minden számlám és nem látom sehol, hogy EURO-ban mennyit vontak le.

K&H bank...
Először próbáltam instant banki utalást..Skrill Direct-el, csak rájöttem, hogy a netbankomhoz semmi felhasználónév és jelszó nincs, csak egy kis USB-s kártyaolvasó + pin kód úgy meg nem nagyon tudtam összehozni.
Aztán jött a VISA kártya, minden adat helyesen megadva, levont 879 Ft-ot, de se netbankba, se sms-ben nem írták hogy az hány euró, persze majd holnap már munkanap, akkor lehet netbankban írni fogják, ha könyvelnek...de addig meg nem ér rá nekem. :D

Persze, tudom, hogy fontos a biztonság...de a Skrill is csinálhatná azt, hogy a levont összeget megadhatnám a saját pénznememben is...vagy reg. után rögtön személyit feltölteni, 2-3 óra alatt leellenőriznék és megvan oldva a dolog. Ha tegnap 2 óra alatt vissza tudtak írni, akkor utána nap végéig abban a több mint 10 órában mit csináltak? :)

Idézetet írta: staker Dátum április 06, 2015, 11:35:03
Kezd tele lenni a tököm ezzel a Skrill-el.
Tegnap normálisnak tűntek, alig 2 óra alatt válaszoltak, de utána hiába küldtem el nekik a személyimet...basznak visszaírni már lassan 22-23 órája. Egy egy ekkora méretű társaságnál ilyen nyomorékok ülnek ügyfélszolgálaton vagy mi van? Most nem is az a 800 Ft vág földhöz amit levontak a számlámról és Skrill-en még mindig 0 Ft szerepel, hanem az, hogy nekem még ma valahogy Skrill-en pénzt kell küldenem...de hiába küldtem el nekik amit kértek, egyszerűen basznak visszaírni. Nyomorék banda. :)
Felhívni meg nincs értelme őket, annyira nem tudok angolul. Este 5-ig várok, ha addig nem aktiválják be a kártyámat, nem kerül Skrill-re a pénz, felhívom a volt angoltanáromat, íratok vele egy levelet, amiben anyázástól elkezdve minden probléma le van írva és dugják fel maguknak.. :)

Skrillnél már az csodaszámba megy ha 1 hónap alatt visszaírnak...  :D
Nekem már lassan fél éve nem tudnak válaszolni.


Pedig elfogadja a K&H-s kártyát, csak non gambling-al és mivel havernak kéne zsét átküldenem így tök mindegy, hogy gambling vagy non gambling...
Bármennyire is érdekes nem vagyok balfasz, régebben használtam fogadáshoz netellert, ukash-t, abaqoos-t, skrill-t is...csak ez a dolog basz fel, hogy ha már ennyi országban elérhető a Skrill, akkor miért nem úgy van az aktiválás ahogy leírtam..hogy leírhatod bármilyen pénznemben a levont összeget. Pl ha Ft alapú számlát regelsz náluk, akkor Ft-ban kelljen megadni a levont összeget és csumi.
Hány millió ember van regisztrálva náluk...? Egy csomó ember 300-900 Ft-ja ott lehet a Skrillnél. Gondolom sokan beszopták már ezzel.
Ezt a paysafecard-ot megpróbálom, köszi.

Jaja, igazad van. :)
Nemsokára bemegyek busszal városba, van egy OMV a közelben. Bár régebben abaqoos-al voltam úgy, hogy holnapon írták pár COOP-ra hogy értékesítési pont, bementem, hogy az abaqoos kártyámat szeretném feltölteni, azt se tudták miről van szó.
Regisztráltam playsafecard-ra, meg lett erősítve a mail és a telószám is. Bemegyek OMV-be hogy 5000 Ft-os playsafecard-ot kérek, remélem tudják miről van szó, kapok is, hazajövök feltöltöm a PIN-t, aztán átnyomatom Skrill-re, 5000 nem is, de 4750 Ft marad belőle elvileg és küldhetem tovább. Köszi, hogy leírtad ezt a módszert.
Bár lehet azt csinálom, hogy beszélek haverral, hogy váltsa be magának a PIN-t bet365-ön, aztán utána a pár Ft-os Skrill egyenlegével próbáljon befizetni bet-re. Nem rég olvastam, hogy így át lehet verni bet-et és kérhet kifizetést skrill-re...mert abaqoos-al, paysafecard-al történő befizetéskor csak számlára kérhetne ki zsetont, meg akkor nem veszne el az a ~ 250 Ft sem.

Igen, sikerült.
Köszi a tippet még egyszer. :)