OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Válaszidő, kontraszt, de a legjobb, ha élőben megnézed. Egy másik dolog talán az, hogy ha van a videokártyán digitális kimenet (DVI), akkor már olyan monitort vegyél, ami ezt használja. Ekkora felbontásnál már az analóg nem a legjobb.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 12, 2010, 11:48:55
Válaszidő, kontraszt, de a legjobb, ha élőben megnézed. Egy másik dolog talán az, hogy ha van a videokártyán digitális kimenet (DVI), akkor már olyan monitort vegyél, ami ezt használja. Ekkora felbontásnál már az analóg nem a legjobb.

Nem hiszem, hogy van DVI kimenetem. Végülis pokerre szeretném használni, hogy elférjen kb 10 asztal. Ahhoz jó lehet egy ilyen monitor, nem? Kontrasztarány 20000:1, többinél se sokkal több, ami hasonló árkategóriában van. válaszidő szintén 5 ms a legtöbbnél.
Esetleg valaki Pesten tud valami jó boltot? Mert ugye ez neten van, nem tudom megnézni..

Köszi :cya:

Idézetet írta: Gery185 Dátum augusztus 12, 2010, 13:12:12
Nem hiszem, hogy van DVI kimenetem. Végülis pokerre szeretném használni, hogy elférjen kb 10 asztal. Ahhoz jó lehet egy ilyen monitor, nem? Kontrasztarány 20000:1, többinél se sokkal több, ami hasonló árkategóriában van. válaszidő szintén 5 ms a legtöbbnél.
Esetleg valaki Pesten tud valami jó boltot? Mert ugye ez neten van, nem tudom megnézni..

Köszi :cya:

Szerintem verhetetlen az Ipon

www.ipon.hu

Telephely: 1143 Budapest, Francia út 40/b. (üzlet)

Hidd el, nem az:)

Prohardver.hu -n szoktam pc-s dolgokat venni. Van hardverapró része, újonnan, pár hetesen, garanciával lehet venni dolgokat:)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 12, 2010, 20:21:33
Szerintem verhetetlen az Ipon

www.ipon.hu

Telephely: 1143 Budapest, Francia út 40/b. (üzlet)

Köszönöm!
Haverom is azonnal itt kezdett el böngészni, amikor feldobtam neki a témát.

Prohardveren csak használt cuccok vannak, az a bajom, hiába garis még, akkor is használt. Pár hetes cuccot miért adna el valaki, ha minden oké, én ebből indulok ki.

Nem csak használt cuccok vannak:)

Nézd meg hardveraprón a felső részt: Partnereink Apróhirdetései: Pl: Hexaa bazárja... stb.

Idézetet írta: Gery185 Dátum augusztus 15, 2010, 19:46:56
Prohardveren csak használt cuccok vannak, az a bajom, hiába garis még, akkor is használt. Pár hetes cuccot miért adna el valaki, ha minden oké, én ebből indulok ki.

Hali!

Mert vannak újgazdagék, és megjelent egy jobb, és a szomszéd gyereknek is az van már. Én vettem már így alaplapot, videokarit, sőt, egyszer eladtam a 2 Gb ramom 4500-ért, és vettem helyette 2*2 GB-ot 5000-ért... Szóval oda kell figyelni, de sokszor sokat lehet vele spórolni.

Nektek mi a véleményetek az "árfolyamok megtippeléséről". Ezek a forexes dolgok mennyire mások mint egy hagyományos online sportfogadási iroda  ? Van valakinek tapasztalata erről ? Mert nagyon szépek az ajánlatok...de ... ott kisördög,amiért kétségeim vannak

Idézetet írta: portiklaci Dátum augusztus 15, 2010, 20:55:49
Nektek mi a véleményetek az "árfolyamok megtippeléséről". Ezek a forexes dolgok mennyire mások mint egy hagyományos online sportfogadási iroda  ? Van valakinek tapasztalata erről ? Mert nagyon szépek az ajánlatok...de ... ott kisördög,amiért kétségeim vannak

Semmi köze nincsen a forexnek a sportfogadáshoz vagy a fogadóirodákhoz. Még csak nem is ugyanaz a tippelés menete vagy fogalma.

Idézetet írta: portiklaci Dátum augusztus 15, 2010, 20:55:49
Nektek mi a véleményetek az "árfolyamok megtippeléséről". Ezek a forexes dolgok mennyire mások mint egy hagyományos online sportfogadási iroda  ? Van valakinek tapasztalata erről ? Mert nagyon szépek az ajánlatok...de ... ott kisördög,amiért kétségeim vannak

Jó a blogod! Pont ma készítetted? :) 8)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum augusztus 15, 2010, 22:18:59
Jó a blogod! Pont ma készítetted? :) 8)
Igen.
Csak elgondolkodtam azon,hogy mennyire hasonlít a két dolog,és én teljesen járatlan vagyok ezekben a pénzügyi marhasságokba.
De szerintem nem is a tudás kell,hanem vaalmi rálátás.
Emlékszem, hogy a 90-es évek közepén , volt egy Inter-Lecce meccs , és annak idején még Toto volt (Romániában a Pronosport a neve),és én X-et tippeltem, mert az Internek a győzelmi sorozata túl hosszú volt (akkor is grafikonokkal "játszadoztam"),és azon  a  Pronosport versenyen volt a nekem jelentő csúcs : 12 találat . Addig is ,és azóta is max.9-ig jutottam el.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 15, 2010, 21:01:59
Semmi köze nincsen a forexnek a sportfogadáshoz vagy a fogadóirodákhoz. Még csak nem is ugyanaz a tippelés menete vagy fogalma.

Nem tudom, hogy pontosan, hogy érti az árfolyamok megtippelését, pont tegnap láttam valahol, hogy meg lehet tippelni, pl.: egy részvény eléri e az adott árfolyamot, a dollár értéke nő vagy csökken, stb. Hirtelen nem tudom, hogy hol, azt hiszem valamelyik angol irodánál!

Idézetet írta: portiklaci Dátum augusztus 16, 2010, 09:15:57
Igen.
Csak elgondolkodtam azon,hogy mennyire hasonlít a két dolog,és én teljesen járatlan vagyok ezekben a pénzügyi marhasságokba.
De szerintem nem is a tudás kell,hanem vaalmi rálátás.
Emlékszem, hogy a 90-es évek közepén , volt egy Inter-Lecce meccs , és annak idején még Toto volt (Romániában a Pronosport a neve),és én X-et tippeltem, mert az Internek a győzelmi sorozata túl hosszú volt (akkor is grafikonokkal "játszadoztam"),és azon  a  Pronosport versenyen volt a nekem jelentő csúcs : 12 találat . Addig is ,és azóta is max.9-ig jutottam el.

Volt egy kis irónia is a hozzászólásomban, de mindegy vegyük csak egy sima hsz-nek. Sok sikert a bolgodhoz! :)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum augusztus 16, 2010, 09:35:41
Nem tudom, hogy pontosan, hogy érti az árfolyamok megtippelését, pont tegnap láttam valahol, hogy meg lehet tippelni, pl.: egy részvény eléri e az adott árfolyamot, a dollár értéke nő vagy csökken, stb. Hirtelen nem tudom, hogy hol, azt hiszem valamelyik angol irodánál!

Volt egy kis irónia is a hozzászólásomban, de mindegy vegyük csak egy sima hsz-nek. Sok sikert a bolgodhoz! :)

Éreztem az ironiát... :beerchug:, de semmi gond... ez ezzel jár.
És jól olvastad, én sem tudom melyik angol irodánál lehet fogadni az árfolyamokra. De a lényeg,nem a blogon van, hanem két dolgon,amit most követni akarok,és amit marketing szemmel nézek :
- való igaz-e amit a marketingesek mondanak,hogy az árfolyamtippelésnek a célcsoportja, férfi,18 és 35 év között,és jártasak az online sportfogadásokba.
- milyen csatornákon kersztül érkeznek az érdeklödők ? ( pld.nagyon feldicsérték a facebookot,de ott semmi eredmény)

Idézetet írta: portiklaci Dátum augusztus 15, 2010, 20:55:49
Nektek mi a véleményetek az "árfolyamok megtippeléséről". Ezek a forexes dolgok mennyire mások mint egy hagyományos online sportfogadási iroda  ? Van valakinek tapasztalata erről ? Mert nagyon szépek az ajánlatok...de ... ott kisördög,amiért kétségeim vannak

A forexet nem ismerem, de szerintem aki nagyon érzi az árfolyamok mozgását, az alapvetően jobban járhat, ha tőzsdézik. Mondjuk akkor, ha a forexesek nagyon benéznek valamit, akkor viszont érdemesebb lehet náluk fogadni, mint a tőzsdén kereskedni. Mindenesetre az árfolyamok mozgásába adott esetben jobban bele lehet látni (vagyis, hogy mi mozgatja éppen), mint a klasszikus sportfogadás oddsainak változásába, így mindenképpen ajánlatos lehet ilyennel foglalkozni. Persze figyelni kell az ilyen írányú híreket, oldalakat ezerrel, de szerintem megéri a fáradtságot.

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 16, 2010, 12:18:17
A forexet nem ismerem, de szerintem aki nagyon érzi az árfolyamok mozgását, az alapvetően jobban járhat, ha tőzsdézik. Mondjuk akkor, ha a forexesek nagyon benéznek valamit, akkor viszont érdemesebb lehet náluk fogadni, mint a tőzsdén kereskedni. Mindenesetre az árfolyamok mozgásába adott esetben jobban bele lehet látni (vagyis, hogy mi mozgatja éppen), mint a klasszikus sportfogadás oddsainak változásába, így mindenképpen ajánlatos lehet ilyennel foglalkozni. Persze figyelni kell az ilyen írányú híreket, oldalakat ezerrel, de szerintem megéri a fáradtságot.

Igazad van. Én most csak az én példámmal tudok előrukkolni. Egy ilyen forex tipusú fogadóirodánál játszom jelenleg.Azért,hogy regiztem,és telefonszámom érvényesittettem kaptam 50 ront,mert Romániából játszom - ha jól tudom,akkor Magyarország téréségére 5000 Ft. az érték. Pénteken záráskor az Eur/Usd paritás nagyon alacsony volt,és én megtippeltem,hogy az Euro erősődni fog - a letöltöttt program segitségével betudom állitani ,általam ugynevezett automata pilota módra-hogy mennyit engedhetek meg,hogy veszitsek,és melyik az az érték,ahol megáll a fogadás. Jól tippeltem,és nyertem 54,30 lejt. És a pénzt a monyebookerses számlámra át is helyeztem. Most még én sem tudom, hogy hányszor tudok "utalni". 
Ha belegondolok,hogy napi 10 óra melóért csak 40 lejt kapok, ez egy jó napszám.
De hangsúlyozom,ez csak az én példám... és az én stratégiám.