OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát én azt nem tudom. De az biztos, hogy én velük októberben 20e-ből csináltam 440e ft-ot. Az szerintem nem rossz főleg, hogy én nem is annyira értek a fogadáshoz.
Nekem megérte :yeah:

Idézetet írta: Bundes Dátum november 11, 2007, 16:00:56
Idézetet írta: folder06 Dátum november 11, 2007, 12:44:57
Sziasztok!

Én már 1,5 hónapja tagja vagyok egy oldalnak, amit szerintem nektek is érdemes megismerni. Röviden sporttippekkel foglalkozik (főleg tenisz), de elég nagy százalékban bejönnek. Akit érdekel nézze meg.

21769%os haszon 900fogadásból?Lehetséges ez?

Melyik ez az oldal?, vagy törölve lett valami a hozzászólásból?

Idézetet írta: bfogado Dátum november 18, 2007, 18:28:35
Idézetet írta: Bundes Dátum november 11, 2007, 16:00:56
Idézetet írta: folder06 Dátum november 11, 2007, 12:44:57
Sziasztok!

Én már 1,5 hónapja tagja vagyok egy oldalnak, amit szerintem nektek is érdemes megismerni. Röviden sporttippekkel foglalkozik (főleg tenisz), de elég nagy százalékban bejönnek. Akit érdekel nézze meg.

21769%os haszon 900fogadásból?Lehetséges ez?

Melyik ez az oldal?, vagy törölve lett valami a hozzászólásból?

Túl reklám szagú volt, ezért törölve lett...

Idézetet írta: Milan Dátum november 18, 2007, 20:10:27
Idézetet írta: bfogado Dátum november 18, 2007, 18:28:35
Idézetet írta: Bundes Dátum november 11, 2007, 16:00:56
Idézetet írta: folder06 Dátum november 11, 2007, 12:44:57
Sziasztok!

Én már 1,5 hónapja tagja vagyok egy oldalnak, amit szerintem nektek is érdemes megismerni. Röviden sporttippekkel foglalkozik (főleg tenisz), de elég nagy százalékban bejönnek. Akit érdekel nézze meg.

21769%os haszon 900fogadásból?Lehetséges ez?

Melyik ez az oldal?, vagy törölve lett valami a hozzászólásból?

Túl reklám szagú volt, ezért törölve lett...

Akkor biztosan, mert még ide is érzett!.....      :crazy: ;)

en nem ertem .. ennyi jo ember a forumon es senki nem hasznalja a chat-et .... :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

Nagyon elvan dugva a cset, jobban szem elött kéne lennie, én pl totál elfelejtettem h van...

Heheee megyek a csatornák közt és hirtelen a sport1-re találok, persze románra szinkronizálva. Ennek örülök. De itt még véletlenül sem a magyar meccs megy, nem ugyanazt sugározzák mint a magayrországi sport1-en?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 06, 2008, 18:12:29
Heheee megyek a csatornák közt és hirtelen a sport1-re találok, persze románra szinkronizálva. Ennek örülök. De itt még véletlenül sem a magyar meccs megy, nem ugyanazt sugározzák mint a magayrországi sport1-en?

Nem, más a műsorprogram.

Idézetet írta: Milan Dátum február 06, 2008, 18:31:20
Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 06, 2008, 18:12:29
Heheee megyek a csatornák közt és hirtelen a sport1-re találok, persze románra szinkronizálva. Ennek örülök. De itt még véletlenül sem a magyar meccs megy, nem ugyanazt sugározzák mint a magayrországi sport1-en?

Nem, más a műsorprogram.

És ennek mi értelme van? akkor miért ugyanaz a csatorna? A sport klubbal is ezt csinálják?
akkor csinálnak a jó kis sport1-ből egy olyan szinvonalat mint a tv sport. Csupa ismétlés meg szarság, meg román 6. osztály  :hanyas:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 06, 2008, 18:33:14
Idézetet írta: Milan Dátum február 06, 2008, 18:31:20
Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 06, 2008, 18:12:29
Heheee megyek a csatornák közt és hirtelen a sport1-re találok, persze románra szinkronizálva. Ennek örülök. De itt még véletlenül sem a magyar meccs megy, nem ugyanazt sugározzák mint a magayrországi sport1-en?

Nem, más a műsorprogram.

És ennek mi értelme van? akkor miért ugyanaz a csatorna? A sport klubbal is ezt csinálják?
akkor csinálnak a jó kis sport1-ből egy olyan szinvonalat mint a tv sport. Csupa ismétlés meg szarság, meg román 6. osztály  :hanyas:

Egyszer egyik netes streamen néztem egy meccset sportklub néven és nem a "mi" sportklubunk volt. Ugyan az a felírat stilús meg minden de német volt. Ez azért van mert ugye senki nem gondolja hogy azok amiket mi nézünk azok "magyar" csatornák. Mert azók a licencek amiket a sporttv kifizet (NBA, NHL, NFL, meg kb 5 európai foci bajnokság) elég nehéz kigazdálkodni a pölöskei szörp által fizetett reklám pénzből. Vannak ilyen nagy tv családok RTL (RTL Klub) és ZDF (TV2) ezek birtokolják európát 50-50%-ban.És ha jól tudom akkor a SportTV is egy ilyen tv család tagja (http://hu.wikipedia.org/wiki/Sport_TV). De vannak ilyen "szövetkezetek" mint pl. EBU ezaz Európai Közszolgálati Tv-k nagy családja de et egy szövetség itt senki nem birtokolja a másikat. (Az EBU onnan lehet ismerős hogy volt régen a játék határok nélkül ezt a logot lehet látni mindig) EBU-nál úgy van hogy pl. A műkorcsaja EB jogait megvette és a tagoknak szétosztja persze pénzért ezért, volt az M1 és az Eurosporton egyszerre volt a műkorcsa mert mind kettő EBU tag. Szóval a MTV (nem a Music Teleison :) ) simán tudna egy sport csatornát inditani mert atom sok sport esemény jogait megtudja kapni (venni).Nem véletlen volt hogy egyik hétről a másikra megjelent az MTV-n a MotoGP. Na ez tényleg OFF volt de remélem mondtam olyat amit eddig nem tudod valaki ;)

Lehet jelentkezni egy piackutatásra ha vkit érdekel:

-SPORTFOGADÁS, TIPMIX, SZERENCSEJÁTÉK- könnyítések! Nagyon sok hely!

Keresünk 18-55 éves kor közötti HÖLGYEKET és URAKAT, akik szeretik a szerencsejátékokat, kipróbálták már a Tippmix nevű sportfogadó-játékot valamikor, de jelenleg inkább a neten fogadnak havi rendszerességgel sportesemények eredményeire (valamelyik magyar, vagy külföldi oldalon, vagy akár többön egyszerre). Az ideális jelentkező aktív dolgozó, vagy esetleg a fiatalabb korosztályból tanuló, de mindenképp maga fedezi szerencsejátékának anyagi vonzatait. Legalább kéthavi rendszerességgel fogad külföldi oldalakon sportesemények eredményeire (pl.betandwin.com, sportingbet.com, expekt.com, csak hogy a legnagyobbakat említsem a teljesség igénye nélkül). A nagyon népszerű egyéb netes szerencsejátékok (pl. online póker) nem képezik a kutatás tárgyát, csak a sportfogadások... Fontos még, hogy a jelentkező napi rendszerességgel netezzen, és tájékozódjon a világ, esetleg kedvenc sportja eseményeiről újságokból, netről, tv-ből. (Bár feltételezem, aki körültekintően fogad, annak ez nem jelent gondot). Beszélgetés időtartama:  max.2 óra, kért megjelenés: 20 perccel korábban. Honorárium: 4500 ft. értékű vásárlási utalvány a beszélgetés résztvevőinek, illetve 1000 ft. értékű kisebb utalvány a személyivel megjelent, nem elkéső jelentkezőknek. Csoportidőpontok életkorok szerint:

-2008.02.14., csütörtök, 17.00. – 18-30 éves kor közötti Hölgyek és Urak.

-2008.02.14., csütörtök, 19.00. – 31-55 éves kor közötti Hölgyek és Urak.

A kutatás annak nem nehéz, aki kötött már internetes sportfogadást. Ugyan kicsit férfiasabb a téma (a csoportok is vegyesek lesznek), de remélem, sok Hölgy szereti a sportokat és fogad is... Természetesen ez a kutatás sem az APEH számára készül, azaz a nyereményösszegek senkit nem fognak érdekelni, és a trükkjeit is mindenki megtarthatja magának. (Bár én szívesen vennék pár jó fogást).

Sajnos az időpont is elég közeli, remélem azért lesz szép számú kockáztató kedvű Hölgy is, és az Urak se habozzanak... A félreértések elkerülése végett: a vásárlási utalvány valamelyik multi kézzel fogható utalványa lesz! Könnyítések: elég kéthavonta fogadni a neten. Illetve elég, ha valaki magyar oldal, pl. www.tippelj.hu tagja. (Ezen az oldalon tárgynyereményekért szokott folyni a játék, és nem kell pénzt befizetni, ezért kockázat nélkül is rendszeresen látogatható).  Itt a sportfogadásra való hajlandóság a lényeg, és nem a tétek. Az viszont maradt, hogy minden jelentkező legalább egyszer az életben kipróbálta a TIPPIX-et.  Minden egyéb szerencsejátékos jelentkezését is várjuk! A program sürgős, de nem nehéz, remélem nem ijedtek meg tőle.

Andrea

TEL. : 3227338 .

PANNON: 06-20-3227522

VODAFONE: 06-70-3892103.

T-MOBILE: 06-30-9476058. (Ez utóbbi kizárólag délután van bekapcsolva! )

frnky4fngrs, ehhez még hozzátenném, hogy akkor csak azon személyek jók akik a www.tippelj.hu-n részt vettek, mert hát ugyebár a www.sportfogadas.org weboldalon az emberek nem sportfogadással, hanem mondjuk csocsóval foglalkoznak... ;D

Jah, amúgy érdekes dolgokat készit a Szerencsejáték Rt., s gondolom ezt a kutatást is ők végzik.

Miután a szezon elejétől az angol első osztályú bajnokik közvetítési jogát elveszítette a Sport1, és csak a Ligakupát adhatta, sokáig tartott, amíg megállapodtak a másodosztályú meccsek sugárzásáról.

"Még meg sem száradt a tinta a szerződésen" - mondta az Indexnek Máté Pál, a Sport Televízió főszerkesztője. "Az első meccsen is mindjárt láthatunk magyart, március másodikán a Buzsáky Ákos vezette Queens Park Rangers fogadja a feljutásért harcoló Stoke Cityt."

Máté hozzátette, összefoglalót is adnak hetente egyszer, ott lehet nyomon követni a ligát erősítő, teljes csapatra való magyar - többek közt Gera Zoltán, Király Gábor, Halmosi Péter, Tímár Krisztián, Buzsáky Ákos - szereplését.

Elsősorban azokat a találkozókat szemelték ki, amelyeken magyarok is szerepelnek, de a csomagban más rangadók is lesznek, a feljutásért zajló meccsekkel egyetemben.

Máté bízik abban, hogy jövőre még több magyar lesz ebben az osztályban, és az ő teljesítményüket hétről hétre élvezhetik a hazai drukkerek, mert a legtöbbjük lehetőséghez jut.


YEEEEEEEEEEEEEEAAAAH :beerchug:

Hova tűnt baboca naplója?
Meg akartam nézni, hogy ma mennyit sikerült neki "nyernie" és eltűnt a naplója, megsemmisítve az összes hozzászólásomat.
Most aztán belehúzhatok, hogy meglegyen a havi 25 szólásom.  ;D


Idézetet írta: Micuka Dátum március 09, 2008, 00:22:46
Hova tűnt baboca naplója?
Meg akartam nézni, hogy ma mennyit sikerült neki "nyernie" és eltűnt a naplója, megsemmisítve az összes hozzászólásomat.
Most aztán belehúzhatok, hogy meglegyen a havi 25 szólásom.  ;D



Úgy látszik, hogy törölt mindent...de ezt nem csak nálunk tette igy, hanem profitles weboldalán is...
Biztos elegge lett a fogadásokból...vagy nem tudom...