Büntetőlapok - Lancer

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mai egyetlen fogadásom amit raktam bet365

Torino v Sassuolo 5,5 alatt 1.66

Singlebe egységnyi téten a lapok eddig 4,859x+ a rizikós pedig 0,615x- bet365 0,16x-

Rég volt már fogadás de mivel élőben fogadtam sokat most pedig szinte mindennap dolgoznom kell elég nehéz azért ma is tudtam rakni 1 mecset.

bet365

Bayer Leverkusen v Cologne 4,5 Alatt 1.72

Singlebe egységnyi téten a lapok eddig 4,859x+ a rizikós pedig 0,615x- bet365 0,56x+

Aki kicsit követte a naplómat az láthatta milyen sikereket értem el most pedig elteszem téli álomra.
Fortunawinen 5680 FT ról indultam a nyáron egy 5 eurós bonusznak hála amit az oldalon nyertem skrillre és oda raktam fel. A vb-n elkezdtem sárga lapokra fogadni ami nagyon megtetszett és egészen november végéig csináltam. Közel fél évig játszottam csak élőben a büntetőlapokat ami nagyon kevés meccsen volt de elég jó arányban jött. A bankom egészen 33.700 FT ig felment ami 6 szorosa a kezdő tőkémnek mind ezt úgy hogy singleben fogadtam nagyrészt és az aktuális időszakra meghatározott bankomnak 4% volt a max. Októberben volt egy stagnálás novemberben pedig egy kicsi minusz. Összeségében több mint 27 ezer forintot vehetek ki a számláról ami nagyon szép eredmény főleg úgy hogy még 18 ezer volt amit megkellet forgatni és egy kis trükkel 3 meccs alatt megcsináltam 2 ezer forintomba került csak. Az idei év volt számomra a tanuló év és a belefektett pénzem kitudtam venni  és a nyereséggel tudom folytatni már ami a bet365 számlámon van. Remélem sokatoknak hasonló szép éve volt soha rosszabbat és mindenkinek boldog karácsonyt. Remélem még egyszer lesz értelme elindulnom a sárga lapok utján aminek hála nyereséges lettem. Az új tipus amire fogadni akarok már megvan a téli szünetben kerül kirpobálásra aztán majd kiderül mire jutok.