OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


oakland23!

El tudnád küldeni a program nevét?

Előre is köszi!  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 18, 2009, 18:25:58
Fiúk!

Mindenképp megírom a fejleményeket a bundás tippekkel kapcsolatban! Könnyű helyzetben vagyok, vagyunk, mert ha egy meccs előre le van játszva, akkor ott nem lehet hibapont. Eddig adott egy tippet, ami csúnyán jött / Dungannon Swifts v Portadown 2, 2-8/. Nem hiszünk senkinek semmit, nem fizetünk senkinek semmit.. Erre a meccsre egyébként 2.60 körül fizettek a fogadóirodák.

Na, a bunda meccsekkel kapcsolatban idézem a legutóbbi levelezést:


"Win Play írta (2009.11.25 19:56:23):

> Hello. Van 2 meccs mara! Ossz szorzojuk a kettonek 2.90! 100 eur a
ketto! Ha erdekel irj! Udv

csacsa írta:

100 euro? Most viccelsz? Köszi, nem kérek több mail-t, hacsak nem
akkor, ha úgy értetted te fizetsz 100 eurót, amivel megjátszhatom a 2
meccset... Egyébként én egy sajtos-tejfölös lángosért adok szívesen
egy mai hoki meccs tippet, és ez nem vicc!

Üdv,

Gábor"

Hát ennyi, remélem kéri a hoki meccs tippet!  ;D



Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 26, 2009, 11:30:01
Na, a bunda meccsekkel kapcsolatban idézem a legutóbbi levelezést:


"Win Play írta (2009.11.25 19:56:23):

> Hello. Van 2 meccs mara! Ossz szorzojuk a kettonek 2.90! 100 eur a
ketto! Ha erdekel irj! Udv

csacsa írta:

100 euro? Most viccelsz? Köszi, nem kérek több mail-t, hacsak nem
akkor, ha úgy értetted te fizetsz 100 eurót, amivel megjátszhatom a 2
meccset... Egyébként én egy sajtos-tejfölös lángosért adok szívesen
egy mai hoki meccs tippet, és ez nem vicc!

Üdv,

Gábor"

Hát ennyi, remélem kéri a hoki meccs tippet!  ;D




Csacsa sajtos tejfölöst lángost adok én bárkinek ingyen aki megláttogat engem.   :great:

A következőképp zajlik ez a bunda hülyeség. A kókler kinéz mondjuk 500 emailcímet egy adatbázisból. Elküld beetetésnek 250-250 embernek egy meccset két ellentétes végeredménnyel. Tehát mindenképpen maradt 250 embere (ha nincs X lehetőség), akiket még bepalizhat. Jön a következő beetető fülese, amit 125-125 embernek ellentétes végeredménnyel küld el. Tehát simán van 125 embere két kör után, akiket még megvezetett. Ha ebből a 125 emberből van 5 darab, aki beveszi ezt a hülyeséget, és küld neki 100eurot, akkor már bőven megérte neki. Ja, és hogyha még véletlenül beletrafál, akkor tovább is folytathatja.

Bocs, ha lelőttem a poént a sok svindler előtt...

Én utánanéztem ennek a "bundameccset árulok jópénzért" dolognak, és hát elég vegyes a helyzet. Nekem ettől a csávótól két infóm volt eddig és azok bejöttek, viszont neten nagyon sok ilyen van, főleg külföldi oldalakon. Azok viszont elég gyengén nyomják, ilyen 2 körüli szorzókat küldenek mint "tuti bundameccs" és akkor azoknak kb a 60%-a jön csak be. Egyébként elég sokat beszéltem már ezzel a csávóval, és egyszer azt mondta hogy 600 euróért vesz egy infót, legközelebb meg olyat mondott hogy ezer euróért, szóval kicsit bűzlik. Mondjuk ha lenne 1 milla a számlámon akkor bekockáztatnám, de szerintem ha valaki ott van a szeren akkor tiszta meccsekből is sok lóvét tud összekaparni.

Fiúk!

A kislányom szavazásával kapcsolatban annyi történt, hogy a fórumon válaszolt a szerkesztőség, hiszen ott is többekben is felmerült a csalás gyanúja.

A válasz:

"A szavazatok teljesen széles skáláról érkeznek, amibe közösségi oldalak és a népszerű mail szolgáltatók adják az alapot. Még egyszer megismételném, hogy nem találtunk semmi olyan jelet (proxy vagy egyéb) ami a szavazatokat informatikai szempontból összekapcsolná, így nem tudjuk megkérdőjelezni a játék tisztaságát e képek esetében sem. Az említett időintervallum szerintem teljesen természetes, mivel a legtöbb cég esetében az Internet elérése munkaidő alatt korlátozott, tehát előtte, vagy utána tud valaki azzal foglalkozni, hogy szavazzon az ismerőse képére."


Hát ennyi. Persze, ez nem változtat helyzeten, továbbra sem hiszem el, hogy tiszta a játék.

Fiúk!

Kérem, hogy akinek biturbozási lehetősége van, legyen kedves használja!  :beerchug:


Köszönöm szépen!   

Fiúk!

Elééééééég a szavazatokból!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;D  ;D

szeva csacsa!
Ráb@sztam a szavazatgenerátort  ;D
2400 körül nyomtam neki egy stoppot, meglátjuk mit lép a papucs, a Vizsla kilőve. ;D

Figy Csacsa
2 dolgot lehet tenni. -Hagyni a fenébe
                                 -Vagy kicsit megfenyegetni a gyereket. Ott a beküldő neve, onnan már csak egy lépés...
                                  (Bár a másodikat nem ajánlom  ;) )

Mekkora esély van rá, hogy kibukjon a szavazatgenerátor?

Milan, vmlinuz!

Az lenne a kérdésem, hogy ki lehetne szedni az összes hozzászólásomból a fotóra mutató linket? Vagy csak egyenként tudom kitörölni?
Mert ha rákeresek a linkre valamelyik keresőben, akkor az elvezet erre az oldalra..

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 27, 2009, 18:56:01
Milan, vmlinuz!

Az lenne a kérdésem, hogy ki lehetne szedni az összes hozzászólásomból a fotóra mutató linket? Vagy csak egyenként tudom kitörölni?
Mert ha rákeresek a linkre valamelyik keresőben, akkor az elvezet erre az oldalra..
Ki lehet de a googlibol eleg lassan fog eltunni (hetek, honapok), ugyhogy talan egyszerubb eltuntetni egyes hozzaszolasokat. Igy legalabb azt hiszik az itteni tagok szavaztak

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 27, 2009, 20:47:00
Ki lehet de a googlibol eleg lassan fog eltunni (hetek, honapok), ugyhogy talan egyszerubb eltuntetni egyes hozzaszolasokat. Igy legalabb azt hiszik az itteni tagok szavaztak

Köszi vmlinuz!

A saját hozzászólásaimat tudom törölni, a többire is van mód? Mi a véleményed a szavazatgenerátorról?

Huh Csacsa beindultál ;D Csak így tovább, nyomd le a mocskos "jobbancsalókat" ;D

hogy áll a szavazás?

Idézetet írta: Szigo Dátum november 28, 2009, 09:31:04
Huh Csacsa beindultál ;D Csak így tovább, nyomd le a mocskos "jobbancsalókat" ;D

hogy áll a szavazás?

;D  Nem egyszerű módon csalnak. A papucskát tegnap megközelítettük, mára már újra hozta a szokásos előnyét. Oakland23 nagyon ügyesen toborzott szavazókat...  ;D Úgy tűnik szükség lesz még rá!  :beerchug: Ja, igen, a vizsla is csal, tuti..

1. papucs 3508
2. Csenge 2467
3. vizsla  2396