OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 04, 2013, 17:47:54

És ezt még CSAK "olvasod"....mi lenne, ha a fejükbe is belelátnál!??  :o  :crazy:  :D
Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 03, 2013, 12:04:31
No mindegy idáig 5/5 eltalálva...  ;) :cya:
Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 03, 2013, 11:56:17

Gondolom a meccs végén söröztek egy barátit....  ;D ;D

+ a "maradj talpon2" jelentkezés, és ezek csak a leghasznosabb hozzászólásaid az utóbbi 3 napból...

Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 04, 2013, 18:43:46
csak gratulálni tudok ehhez az egészhez, tiltsatok le, ebből az oldalból már úgy is elegem van. Itt csak kötözködnek, trágárul sértegetnek engem, büntetlenül, és még engem figyelmezetetnek, előtte legyerekeznek, levadmarháznak, elküldenek a P-be és még én vagyok a szemét!!!! Ennyit rólatok  :noway: :noway: :noway:  :fakk2: :fakk:
Igen, velünk van a baj, te vagy az egyedüli okos ember a fórumon. Jobb is, ha elhagysz minket.

Idézetet írta: Lacapi Dátum március 04, 2013, 18:44:56
+ a "maradj talpon2" jelentkezés, és ezek csak a leghasznosabb hozzászólásaid az utóbbi 3 napból...


Hallod neked is sok hasznos hozzászólásod van...amiket felém írsz, azok mind-mind azok, igaz?!  ;D ;D a sok kötözködés amiket ncis88, vagy kagawa is írt, azok is mind csak a hsz számot szaporították, mint amiket te is írsz, hisz kötekedni nem muszály és semmi lényeges sem volt benne ezekben az irományokban, hisz kötözködni, másokba belekötni, az nem hasznos dolog sztem, bár ha ellenem írodnak, akkor úgy látom igen.

Amúgy Lacapi, azokat nem másolod ki, az elemzéseimet, meg a tippjeimet?! Ha már ilyen aktuális vagy, akkor mindent másoljá ki, viszont, akkor szinte minden 2. felhasználót ide másolhattad volna, hisz én nekem nem itt kopik el a billentyűzetem, mint egyeseknek, de azért én is látok, és minden 2. felhasználótól látok 1-2 szavas, vagy csak smiley-t tartalmazó hsz-t és érdekes módon őket nem cseszegetitek és nincs figyelmezetetve stb....csak én. Akkor itt vmi nem stimmel sztem....ja igen mert nekem csak 300 hsz-om van, míg akinek van 3000-4000 hsz-a, az bármit megtehet itt a fórumon (és ezt nem csak én vettem észre): FALKA  :ok: és itt a pont..... szép estét  :atv:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 04, 2013, 18:47:10
Igen, velünk van a baj, te vagy az egyedüli okos ember a fórumon. Jobb is, ha elhagysz minket.

Nagy baj van, igen...de már előtte leírtam mi a gond, bár a FALKA-szellemmel nem is lenne úgy gond, csak annyi a baj vele, hogy mindegy mi az ellenvélemény és mi ellen kell fellépni, ha ésszerűtlen és botorság is, akkor is csak az összetartás, a kis hülye 300 hsz-os jorgi ellen vagy szabcsi ellen meg még mások ellen, akiknek nem itt kopik el a billenytűzete és hiába van igazuk, vagy védik meg magukat, akkor is őket kell oltani!!!! Sőt, nekünk KUSS van, mindegy mit teszünk, mi már lejártunk itt, a FALKA kiejtett minket...sőt néha isten-komplexussal is találkoztam már itt és hát a gyerekességtől jóval súlyosabb eset az, dehát kell az olyan is ide.  :cya:

Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 04, 2013, 19:14:01
Nagy baj van, igen...de már előtte leírtam mi a gond, bár a FALKA-szellemmel nem is lenne úgy gond, csak annyi a baj vele, hogy mindegy mi az ellenvélemény és mi ellen kell fellépni, ha ésszerűtlen és botorság is, akkor is csak az összetartás, a kis hülye 300 hsz-os jorgi ellen vagy szabcsi ellen meg még mások ellen, akiknek nem itt kopik el a billenytűzete és hiába van igazuk, vagy védik meg magukat, akkor is őket kell oltani!!!! Sőt, nekünk KUSS van, mindegy mit teszünk, mi már lejártunk itt, a FALKA kiejtett minket...sőt néha isten-komplexussal is találkoztam már itt és hát a gyerekességtől jóval súlyosabb eset az, dehát kell az olyan is ide.  :cya:

Nem néztél te kicsit sok twilight filmet ??? Agyadra ment ez a falkázás... Egyébként meg én azt mondom mindenkinek hogy hagyjuk Jorgit a fenébe, ez már betegség amit ő csinál, jobb ráhagyni mert az utolsó szó úgyis az övé lesz.... Nehogy még komolyabb sérelmek érjék mint eddig és kárt tegyen magába. Veszélyesek az ilyen emberek

Lacapi!?
Nem is említetted, hogy vmlinuzal falkát alapítottatok!
Jelentkeznék! Bevesztek?
;D

#1386 március 08, 2013, 13:48:51, jorgi05
Csak, hogy senkinek se fájjon, mert mindenki azzal támadt engem, hogy: én csak azé írkáltam a sok hsz-omat, hogy megszerezzem a 100 hsz feletti +pontokat a februári akció révén...., szóval itt vannak a hsz utáni pontjaim:

2013 március 04
13:14   90   Hozzászólások   90 hozzászólás február 2013 hónapban

90 pont és ugye 100 pont felett élt az akció....szóval ENNYIT ERRŐL!!! Remélem most már senkinek sem fáj a dolog...  :ok:

Ha-ha-ha  ;)

FIFA 13-ban Ultimate Team-el nem nyomja valaki véletlen?

Idézetet írta: csatarid Dátum március 04, 2013, 20:46:39
FIFA 13-ban Ultimate Team-el nem nyomja valaki véletlen?

Én nem, de örülök, hogy írtál ide, és lezárod ezt a  :uglystupid2:  :beerchug: