OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: TiB Dátum május 06, 2015, 00:51:21
Láttam a bajnoki ünneplést Fehérváron a minap, hát még van hova fejlődni ;D ;D

120 Jahre Fortuna Düsseldorf - Pyroshow auf der Rheinpromenade

A németeknek azért olyan referenciáik vannak, mint a Reichstag "kivilágítása" 1933-ban.  :)

Egyre inkább úgy néz ki Bátonyterenyén megállt az idő  ;D  ;D mondjuk azt, hogy ilyen szelvényekkel villogni mire jó, eddig sem értettem, ezután sem fogom  :noway:  :noway:

Idézetet írta: Knapp Dátum május 06, 2015, 10:00:04
A németeknek azért olyan referenciáik vannak, mint a Reichstag "kivilágítása" 1933-ban.  :)
Néró után szabadon...




Sziasztok!

olyan kérdésem lenne,hogy a haladó naplókhoz nem szólhat hozzá bárki? ranghoz van kötve? mert nekem nem sikerül, el kell érni bizonyos hsz számot?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Idézetet írta: MrElegant Dátum május 13, 2015, 13:19:19

Sziasztok!

olyan kérdésem lenne,hogy a haladó naplókhoz nem szólhat hozzá bárki? ranghoz van kötve? mert nekem nem sikerül, el kell érni bizonyos hsz számot?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Feltétel

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum május 13, 2015, 13:32:48
Feltétel

Köszi, érthető ez a rendszer, de sajnálom, mert lenne pár észrevételem,kérdésem egyes naplóknál, marad a privát üzenet,remélem olvassák az illetők.



Idézetet írta: TiB Dátum május 15, 2015, 21:48:09
10-es és 30-as szorzók: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/tour-of-california-nagy-szorzok-buvoleteben

Pozzato nem szórakozik piszlicsáré szorzókkal :) :beerchug:
Nem apróztam el, csak aztán be is jöjjön.

Sziasztok!

Van egy ismerősöm, aki meccseket gyűjt, és szívesen cserélne. Akit érdekel a dolog, azt kérem jelentkezzen.  :beerchug:

Üdv.,

csacsa


Idézetet írta: Jabba Dátum május 20, 2015, 20:45:24
Egy jó kis leszarom kvíz sose rossz:
http://velvet.hu/gumicukor/2015/05/20/leszarom_kviz/

Sunyi egy kvíz, mert sokat megtudsz a celebekről belőle, hiába szarsz rájuk!  :)

Már többször a szememet szúrta ez a dolog, s kíváncsi vagyok, hogy ki indította el ezt a lavinát, vagy hogy miért használják egyesek oly gyakran, szerintem anélkül, hogy ennek a szónak ismernék a súlyát.

A szóban forgó dolog a "már".

pl. "Javítsd már ki a tippem"

Én ezt úgy értelmezem, hogy az illető többször kérte, hogy javítsam, vagy legalább még egyszer, s most már nagyon kéri, hogy javítsam, úgymond "követeli".

Persze, idővel az ember megszokja, s tudja, hogy az illető nem követelőzik, csak ez egy ilyen kifejezés, vagy micsoda...

Szóval kíváncsi vagyok, hogy ez most miért annyira divat? Ez is csak egy mostani trend, vagy ez mindig is így volt?

Legyetek szívesek világosítsatok "már" fel.  ;D

RIP "Dooku gróf"  :'(