Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sajna berágtam,és feltettem egy meccsre....és elment.Kikapott PETRA KVITOVA TEGNAPELŐTT.Ez van....

De azért megköszöntem nekik,a kimerítő levelezést,és a sok segítséget.Válaszoltak  :)

#92 november 19, 2015, 13:58:57, vmlinuz
Tisztelt xx,

Megkeresés azonosítója: xx
Köszönjük e-mailjét.

Sajnáljuk, ha negatív tapasztalat érte, de sajnos a szabályoktól nem tudunk eltérni. Köszönjük a megértését.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.
Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata

Körülbelül ennyi.Persze volt,több levélváltás is.de csak ismételgették magukat.én meg hiába kérdeztem.
Na mindegy,ez van.Én is lehettem volna nyugisabb,de bennük semmi korrektség nem volt,és olyan hozzáállás amin az ügyfél érezni hogy segíteni akarnak.
De ez a múlt,játszunk tovább!Csak ezek a dolgok,megmaradnak!
Tegnap már tudtam röhögni is rajta   :)
A nejem azt mondta,ha arra fogadok hogy mikor zuhan le a HOLD,és nyerek,akkor sem fizettek volna.
Sebaj...igyunk rá egy sört,és spongyát rá.
Ez a kis sztorim!    :beerchug:

Ja még hozzáteszem,sok fogadásom volt ezen kívül is amin nyertem,azért növekedett a az összeg amit nyertem.És közben még is mondták hogy kérjem ki TURSTLYN.
Csak amikor kiakartam kérni a vége felé,valahogy sehogy nem akaródzott fizetniük.
Akkor jöttek ezek a hülye kifogások.
De dilis egy ügy volt.
Különben most történt NOVEMBER 12-16 között.
Ezért nem értettem hogy egyszer lehet így tenni egy teniszmeccsre,másnap már nem.DE mégis jó csak a tét kicsi,utánna amikor mégis jó a tét,akkor meg a fogadás rossz.
Na mindegy már különben   :)

Szerintem túl türelmesek voltak veled.

Sehol nem lehet úgy forgatni hogy egy kétkimenetelű eseményen mindkét oldalra teszel!

Amikor már felhívja magára valaki a figyelmet, akkor nem érdemes ügyeskedni, mert nyilvánvalóan nem fogja azt mondani az iroda, hogy eddig benéztük az ellentétes fogadásokat, ezért neked ezután is megengedjük, hogy így forgass!

Ez a pont mindig is benne volt a szabályzatukban:
20. Ismétlődő vagy egymásnak ellentmondó fogadások nem számítanak a bónusz megforgatásának.

Nekem is feltűnt, hogy  egy évvel ezelőtt még ezt a pontot nem kérték számon a valóságban, azóta gondolom szigorítottak a manuális szűrésen.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 17, 2015, 08:40:42
Van, amit korábban toleráltak, bár a szabályzatuk alapján nem kellett volna (több, ellentétes fogadás ugyanarra a meccsre), majd elkezdtek ragaszkodni a leírtakhoz

Ha számon kérik a leírt szabályaikat, az azért belefér, bármilyen bosszantó is...

Igazatok van!Csak akkor már az elsőt sem kellett volna beszámolni,és nem utólag hívatkozni rá.Ez nem fair.
Különben az UNIBETNÉL pörgettem igy Nem volt semmi gond.
És itt is kérdeztem,az elején hogy volt e vele baj,azt írták nem.
Én is tudom hogy nem éppen szabályos fogadás,de akkor azt kellett volna írni hogy még mindíg 23.500-az forgassak meg.

Én nem értem miért kell ügyeskedni? Annyira nincs elképzelésed a sportfogadásról hogy magadtól tegyél olyan tippeket amik nem fedik le egymást (nem basztatásból)
Nyilván az elsőt elfogadták, mert azt gondolták, hogy egyszeri alaklom, biztos védeni próbáltad a tipped, (ez ugyanaz gyakorlatban mint a cashout, ami szintén sehol nem számít bele) de amikor már folyamatosan ezt játszottad és feltűnt nekik. Hogy ezt tudja valaki, hogy nem szabályszerű, egyetlen iroda terms and conditions-ét sem kell elolvasni, hiszen evidens

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 18, 2015, 22:13:50
Én nem értem miért kell ügyeskedni? Annyira nincs elképzelésed a sportfogadásról hogy magadtól tegyél olyan tippeket amik nem fedik le egymást (nem basztatásból)
Nyilván az elsőt elfogadták, mert azt gondolták, hogy egyszeri alaklom, biztos védeni próbáltad a tipped, (ez ugyanaz gyakorlatban mint a cashout, ami szintén sehol nem számít bele) de amikor már folyamatosan ezt játszottad és feltűnt nekik. Hogy ezt tudja valaki, hogy nem szabályszerű, egyetlen iroda terms and conditions-ét sem kell elolvasni, hiszen evidens

Ez az egyik, hogy pár ezer forintos bónusszal minek kell trükközni eleve ingyen pénz ha elveszted sincs semmi, de amikor van 50 iroda ahol ha nagyon akarsz ellenfogadhatsz ennek ellenére ugyanannál játszod meg mindkét oldalt az tényleg pofátlanság.
Aztán csodálkozunk, ha magyaroknak nem adnak bónuszt...

Nyugalom gyerekek!Van elképzelésem a sportfogadásról! :)
Van iroda ami engedi.6 éve játszom online!És nem hőbörögtem itt a pénz miatt!
DE HA SZABÁLY,AKKOR TARTSUK BE MÁR AZ ELEJÉTŐL!!(Ez az irodára vonatkozik.Töröljék a fogadást és kész!)
Tehettem volna X-re 6000-et a meccs elején,Y-ra meg a meccs közben élőben 6000-et.És kész megvan forgatva 6 rugó.és ha szerencsém van még nyerőben jövök ki.SZABÁLYOS!!!
ncis88: Kiváncsi lennék hogy játszanál 200.000 ft-al ,hogy ne bukj.Én nem szeretek.Ha te igen,az a te bajod  :)
Colonel jesup:Nem pofátlanság,ez egy ilyen világ,ők sem nézik a két szép szemed,ha kell lehúznak!!
És szerinted,miért jobb egy német,angol,svéd fogadó?
Azt hiszed hogy ők nem ügyeskednek,egyem a lelked!  :)
És itt vegyük ki a tét összegét,Tök mindegy mennyivel játszol,kialakul egy stílusod.Ez van.  :)
De ezeket nem basztatásként mondom. :)
Nem szoktam csalni,de amit lehet azért megcsinálom.
Ügyeskedni meg sajna kell.   :beerchug:

#102 november 19, 2015, 01:18:01, junglefever
Idézetet írta: naxosz Dátum november 19, 2015, 01:06:14
Ügyeskedni meg sajna kell.   :beerchug:
Nem kellene, de ugy latszik van akinek muszaj.
Itt szerintem senki sem azert irogatott be, hogy megkerdojelezze a sportfogadasi 'elkepzeleseid' (bar en inkabb csak a magam neveben szolok, engem pont nem erdekel min buksz mennyit) - hanem azert, hogy ha legkozelebb 'ugyeskedesre' adod a fejed legalabb ne tedd ennyire atlatszoan.
Igen az iroda nem vette eszre idoben, bumm - nagy ugy. Ezek az irodak mar csak ilyenek.
De ez pont egy akkora osszeg volt olyan forgatasi kovetelmennyel amit normalisan beosztva es atgondolva, nyugodtan, turelmesen gond nelkul ki lehet porgetni egy hetvegi nap alatt, nemhogy egy het stb. elteltevel... Kar volt rajta rugozni, hogy meglegyen neked 'tutiba'...

Különben 50 éves vagyok.Totóztam.Tippmixeltem akkor amikor megnyílt az első kísérlet iroda valahol a Deák tér környékén a 90-es évek elején.
Tapasztalatból:Ők sem a a Máltai Szeretetszolgálat.Ha igazad van,sokszor(nem mindíg!!)szarnak rád nagy ívből.  :)
Buktam már én is nagyot,nyertem is nagyot.Ezért szerencsejáték a neve.
De mint minden szakmában,ha szabály van,azt az első perctől be kell tartani.
Látták ők hogy én hogy fogadtam,törölni kellett volna és kész.Nehogy már azt feltételezzük róluk hogy hülyék!
REMÉLEM NEM BÁNTOTTAM MEG SENKIT!  ;)
De mondjuk ez jó vita téma,hogy meddig mehet el egy játékos.Ki,mit nevez csalásnak,ügyeskedésnek,és mi az ami belefér még a játékban.  :)
Különben pl: ha egy játékos fetreng,a 90.percben a szögletzászlónál tököl a labdával,az nem ügyeskedés?Áh...csak tartja az eredményt,mi??
Az egész sajna egy gusztustalan játék,így kell elfogadni.  :beerchug:

Jungflever
Persze igazad van,de így alakult.Nem a 20 e-mail után kell rájönniük  :)
DE MINT ÍRTAM ITT VEGYÜK KI MÁR A TÉMÁBÓL AZ ÖSSZEGET!
Én sajna igy játszom saját zsével is,meg bónuszal is  ;)