Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Molnar Tamas Dátum december 15, 2016, 10:04:50
Üdv.
Érdeklődnék, h tervezik-e a kézilabda fogadásoknál visszatenni a 2.félidei fogadásokat? A háromesélyes 2.félidők visszajöhetnének. Régebben voltak.
Illetve kézilabdában a player szekciót kiterjeszthetnék mérkőzésekre is.  PL. női/férfi BL, illetve a januári vb alatt is jó lenne.
Adott meccsen alatt/felett fogadásokra gondolok.


[/quote]Kedves Tamás!
Megérdeklődtem a bukiknál a kézilabda kapcsán fent idézet kérdésedet és részlegesen jó hírrel tudok szolgálni.
A kézilabdában a számos ajánlattal rendelkezünk, azonban nem minden mérkőzés esetében adunk ajánlatot minden fogadási típusra. Egyben különböző ajánlatokat használunk a mérkőzés előtti és az élő fogadások esetén, így - sajnos - előfordulhat, hogy egyes mérkőzésekre nem találod meg minden egyes ajánlatunkat. A teljes kínálatunkban szerepel 2. Félidőre vonatkozó háromesélyes fogadási ajánlat, de az egyes játékosokora vonatkozó ajánlatok köre igen szűk, inkább egymás elleni (H2H) ajánlatokat használunk.
Mint bizonyára előtted is ismert, december 1-én jelentős átalakuláson esett át az oldal, mind a mérkőzések számát, mind az ajánlatok számát jelentősen bővítettük. Természetesen tudjuk, hogy minden igényt 100%-ban kielégítő oldal nem létezik, de mi törekszünk rá. A jelenlegi jelentős fejlesztés igen hosszú és kemény munka eredménye, mellyel biztosan állíthatom minden nagy vetélytársunkkal szemben is helyt álló kínálatot alkottunk. Nem akarom megalapozatlanul megígérni, hogy a közeljövőben bővítjük kínálatunkat az általad igényelt fogadással, de remélem, hogy találsz ezen túlmenően is megfelelő ajánlatot kínálatunkban.

Ez az 1500-as freebet új ügyfeleknek is jár vajon?


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 18, 2016, 10:59:07
Ez az 1500-as freebet új ügyfeleknek is jár vajon?
Rövid válasz, igen, kifejtve: az 1.500 Ft-os Freebet minden olyan ügyfélnek jár, aki legalább 3.000 Ft-tal felölti a számláját és igénybe veszi az Üdvözlő Bónuszt.

Idézetet írta: winmasters marketing Dátum december 19, 2016, 09:37:29
Rövid válasz, igen, kifejtve: az 1.500 Ft-os Freebet minden olyan ügyfélnek jár, aki legalább 3.000 Ft-tal felölti a számláját és igénybe veszi az Üdvözlő Bónuszt.


Szerintem most sokak szavát tolmácsolom. Ennek az 5ingyen pörgetésnek 1db nyerővonallal 15ftos téttel az ég világon semmi értelme amit rendszeresen kínáltok. Ezért kár időt pazarolni hogy jóváírjátok mindenkinek, emailt és értesítőt kiküldeni. Erre még ellen indokként azt sem lehet felhozni hogy aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli, mert ez szerintem nem pozitív reakciót vált ki a játékosokból hanem abszolút negatívat. Főleg akkor mikor meglátjuk hogy 1db nyerővonalra szól az ingyen pörgetés.
Szerintem marketing szempontból sokkal jövedelmezőbb lenne, ha sokkal ritkábban adnátok ingyen pörgetést, de az full nyerővonallal, akár nagyobb forgatási követelménnyel is. Így biztos nem szerettetitek meg a kaszinót a játékosokkal hanem inkább ellenszenvet váltotok ki.
Javaslatom adjatok 3havonta de az legyen normális.

Teljesen egyetértek  :great: ez ìgy mindenek a legalja ajánlat!!!!!

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 19, 2016, 19:38:42

Szerintem most sokak szavát tolmácsolom. Ennek az 5ingyen pörgetésnek 1db nyerővonallal 15ftos téttel az ég világon semmi értelme amit rendszeresen kínáltok. Ezért kár időt pazarolni hogy jóváírjátok mindenkinek, emailt és értesítőt kiküldeni. Erre még ellen indokként azt sem lehet felhozni hogy aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli, mert ez szerintem nem pozitív reakciót vált ki a játékosokból hanem abszolút negatívat. Főleg akkor mikor meglátjuk hogy 1db nyerővonalra szól az ingyen pörgetés.
Szerintem marketing szempontból sokkal jövedelmezőbb lenne, ha sokkal ritkábban adnátok ingyen pörgetést, de az full nyerővonallal, akár nagyobb forgatási követelménnyel is. Így biztos nem szerettetitek meg a kaszinót a játékosokkal hanem inkább ellenszenvet váltotok ki.
Javaslatom adjatok 3havonta de az legyen normális.

Köszönöm az észrevételt, kritikát.
Értem amit írsz, azt is elfogadom, hogy sok mindenki véleményét tolmácsolod. El tudom fogadni, hogy az ajánlat számotokra nem jelent sokat, sőt semmit sem, de a játékosaink sokfélék, akik különböző ajánlatokra vágynak. A sportfogadas.org-on megjelenő játékosok rutinos, sok mindent megélt, az átlagnál jóval nagyobb szerencsejáték tapasztalattal bíró személyek, akik valószínűleg többre - sokkal többre - fogják értékelni a hamarosan elérhető új ajánlatunkat. Míg azok, akik örömmel teszik próbára szerencséjüket aprópénzért, panasszal fognak élni, hogy az új promóciónk számukra elérhetetlen. Szóval egy sokszínű közösséget, sokszínű ajánlatkínálattal kell kiszolgálni, így óhatatlan, hogy nem tetszik minden mindenkinek.
Nem csak üres frázisnak gondoljuk, hogy folyamatosan fejlődni akarunk, hanem teszünk is érte, így törekszünk arra, hogy azonosítva az egyes játékostípusokat, mindenki a számára legértékesebb ajánlatokat kapja a jövőben, ahogy erre a korábbiakban már volt számos példa. A hétfői és a pénteki 5 ingyenes pörgetés most indult újra az új platformon, ezért kürtöltük szét szinte minden játékosnak, mert bármennyire is hihetetlennek tűnik számotokra ez az egyik legsikeresebb, legtöbb játékost megmozgató promóciónk. Fent említettem ennek az okát.
Meggyőződésem, hogy az ilyen kritikák hozzájárulnak ahhoz, hogy olyan szolgáltatást nyújtsunk, melyet egyre kevesebb kritika ér, így bátran bíztatok mindenkit, hogy ossza meg véleményét.

Én is aprópénzel játszom vagy azzal sem,de ha már szerencsejáték akko nyugodtan lehetne normális ajánlatokat tenni.A 0.1Cent egy nyerővonal ugy rossz ahogy van.Tegnap nekem be se töltött az adott játék ami nem az én hibám volt.Levelezgetés,próbélkozás több alkalommal mire rájöttek nem az én hibám.Egy bocsánatkérés más semmi.Más iroda ilyen esetben felajánl egy bónuszt.Ja igen más iroda! De ez a Winmasters! :-(

Néhányan, akik az aprópénzre panaszkodnak, még mindig jobban jártak, mint én. Hiába kaptam én is levelet, miszerint éjfélig ott vár az 5 ingyen pörgetés, mire hazaértem a munkából (jóval éjfél előtt), kiderült, hogy csak blöff volt az egész. Semmilyen ingyen pörgetés nem várt. A kérdésemre azt a választ kaptam – és ez most nem vicc –, hogy a pörgetések csak korlátozott számban állnak rendelkezésre (csak ez "véletlenül" lemaradt a kiküldött e-mailből), és elfogyott a nyereménykeret! Mivel most látom, hogy milyen "irdatlan" összegekkel lehetett volna játszani, így felvetődik bennem a kérdés, hogy erre a hatalmas marketingfogásra mekkora keretet szántak. :)

Idézetet írta: winmasters marketing Dátum december 20, 2016, 08:44:06
A hétfői és a pénteki 5 ingyenes pörgetés most indult újra az új platformon, ezért kürtöltük szét szinte minden játékosnak, mert bármennyire is hihetetlennek tűnik számotokra ez az egyik legsikeresebb, legtöbb játékost megmozgató promóciónk.

Persze, hogy sok embert mozgat meg, mert mindenki szereti az ingyen pénzt. De amikor meglátják, hogy milyen nevetséges a promóció az 1 nyerővonallal, inkább elmegy az egésztől a kedvük. Az akció tehát kontraproduktív. Nemcsak a rutinos, de a kezdő szerencsejátékosoknál is. Nyugodtan készítsetek erre egy kutatást, ez fog kijönni. Én is azt javaslom, hogy kínáljatok ritkábban, de normális promóciókat.

Így van. Nagyon rendesek vagytok hogy ilyen gyakorisággal adtok ingyen pörgetést, és még forgatni sem kell, felhasználható fogadásra de ennél tényleg minden jobb. Jobb ha ritkábban adtok lehetőséget és akár még minimálisan forgatni is kell. Nyílván a célotok ezzel hogy a játékosok a kaszinóban is játszanak, de ezekkel az egy nyerővonalas pörgetésekkel megutáltatjátok az egészet. Én pl akkor sem játszanék a kaszinótokban ha tehetném. Pedig egy konkurens oldalon rendszeresen játszok nyerőgépekkel és  a legnagyobb nyereményem sem sportfogadásból hanem a kaszinóból származik, de ha ránézek a kaszinó ikonra nálatok egyből beugrik ez az egyvonalas butaság..

Korábban egy kérdésre már jeleztem, hogy bizonyos időközönként Kaszinó Újratöltési Bónusz ajánlattal jövünk. Így van ez most is, 60.000 Ft-os újratöltési bónusz és 80 ingyenes pörgetést tartlamzó promóciót indítottunk a napokban. Részletek az alábbi link alatt:
https://ads.winmasters.com/redirect.aspx?pid=2538&bid=1777&lpid=556
Ha kérdésetek van a promócióval kapcsolatban, ígyekszem mielőbb megválaszolni.

Az ingyen pörgetések itt is egy vonalasak ?

És hogy ne maradjunk speciális sportfogadási ajánlat nélkül...
Az Angol Bajnokság 18, karácsonyi fordulójára speciális ajánlatokkal készültünk.
Minden csapat szerez gólt? Szorzó: 566,0
Minden vendég csapat szerez gólt? Szorzó: 75,0
Minden hazai csapat szerez gólt? Szorzó: 10,0
Milyen egyéb speciális ajánlatokra vágytok?

Idézetet írta: Seven Dátum december 22, 2016, 12:00:05
Az ingyen pörgetések itt is egy vonalasak ?
Ebben az esetben egy ingyenes pörgetés 10 érmét jelent, azaz egyszerre akár 10 line használható