Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nektek jóváírták már az Európa Ligára tett fogadás után járó freebetet? Elvileg tegnap kellett volna jóváírniuk, de nem látom sehol... Vagy úgy kell értelmezni a feltételeket, hogy akinek volt ingyenes fogadása az EL-re, és utána rakott egy újabb tétet saját pénzből, az már nem jogosult rá, holott csak a valódi pénzen megtett fogadások teljesítik a feltételeket?

Idézetet írta: Tigris Dátum február 25, 2017, 08:03:00
Nektek jóváírták már az Európa Ligára tett fogadás után járó freebetet? Elvileg tegnap kellett volna jóváírniuk, de nem látom sehol... Vagy úgy kell értelmezni a feltételeket, hogy akinek volt ingyenes fogadása az EL-re, és utána rakott egy újabb tétet saját pénzből, az már nem jogosult rá, holott csak a valódi pénzen megtett fogadások teljesítik a feltételeket?

Jóváírták, és nem saját pénzből kellett fogadni, hanem ott volt rá a freebet.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 25, 2017, 09:25:37
Jóváírták, és nem saját pénzből kellett fogadni, hanem ott volt rá a freebet.

Az EL meccsekre adott 6000 Ft freebetet jóváírták nekem is, azonban ezt még nem: https://www.winmasters.com/promociok/sport/europai-kihivas/ Ezt a 3000-et írták jóvá neked?




Idézetet írta: Tigris Dátum február 25, 2017, 12:26:48
Az EL meccsekre adott 6000 Ft freebetet jóváírták nekem is, azonban ezt még nem: https://www.winmasters.com/promociok/sport/europai-kihivas/ Ezt a 3000-et írták jóvá neked?

Az általad linkelt promócióban nem vettem részt. Valószínűleg ezért nem írták  jóvá neked a 3000 forintos freebetet:

"Az aktív bónusszal rendelkező játékosok nem vehetnek részt a promócióban"

Egyébként ha már korábban cikiztük az irodát az ingyenes pörgetések miatt, akkor az a korrekt, hogy ezeket a sportfogadás freebeteket megdicsérjük!
Ha heti 1-2 alkalommal pár ezer forint befizetésével és egy fogadással lehet hasonló értékű ingyenes fogadást szerezni, az elég baráti.
Arra viszont oda kell figyelni, hogy a promó lezárulta után maradhat pár forint a bónuszegyenlegen és ha nem zárul le automatikusan a bónusz, akkor a következőt elvileg nem lehet kihasználni...

Megváltoztatták a promót.  :(

A Péntek Esti Kaszinó megújult: 700 Ft Freebetet és 10 Ingyenes Pörgetés jelent Önnek!

A winmasters bemutatja a megújult Pénte Esti Kaszinót. Ezen a szombaton 700 Ft Frrebetet és 10 ingyenes pörgetést gyűjthet be a Wild North nyerőgépre! Jelentkezzen be winmasters fiókjába március 3-án este 7 és március 4-e 0:59 között, fizessen be legalább 3.000 Ft-ot és 700 Ft-os Freebet, valamint 10 ingyenes pörgetés várja a Wild North nyerőgépen. Sok szerencsét!


Nem lesznek már full ingyenes pörgetések pénteken meg hétfőn?  Pedig egy vagyont nyertem ott általában ( 300 FT volt a leggnagyobb)   :redchug:

Nektek bejön most az oldal?? Délelőtt még bejött. Most akartam kivenni a teljes összeget, erre karbantartanak...  >:( Lehet megérezték?  :o

Nálam is ez van :


A weboldal karbantartás alatt van. A kellemetlenségért szíves elnézését kérjük.

Kérjük, próbálja meg később.

Tényleg pont péntek délután kell karbantartani az oldalt? :bash:

hát nem sok érzékük van az oldalfrissítéshez , még mindig azt babrálják . :cya:

és még mindig semmi... ;D

és még mindig semmi... ;D

továbbra is karbantartás.....
A jó munkához sok idő kell!
De ennyi?


már működik bár a befizetésemet nem írták jóvá a számlámon,a nemzetközi ügyfélszolgálat meg elégé le lehet terhelve.