Mybet.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Igen!

Volt valami olyasmi a feltételekben, hogy akinek ez az első kaszinó befizetése, annak nem jár ez a bónusz, ezért én elsőre vettem 5 eurónyi chipset a sportfogadás egyenlegemből.
Nem voltam biztos benne, hogy ez befizetésnek számít-e, ezért befizettem a kaszinóba netellerről is 5 eurót, majd befizettem még 10 eurót (ennyit kellett kereken a bónuszhoz) és ekkor kezdtem játszani.
0,5 euró a legkisebb tét, így húszat kell pörgetni. A 20. pörgetés után egyből meg is jelent a számlán a 10 euró, de addigra már nem érdekelt, mert beadott valami 5 pajzsot és arra 40 eurót.   :D
A bónusszal együtt 47,1 euró plusszal zártam, egyből ki is utaltattam netellerre, hogy ha megkapom az 50 euró feltöltési bónuszt, akkor ebből megoldhassam.   ;)

Érdekes  :icon_confused: .Viszont volt olyan is, hogy csak az egzakt 10 eurós deposit ér' bónusz szempontból. Mondom, ha meg külön befizetek, akkor azért nem jó. Nem is foglalkoztam a dologgal. Befizettem a 10-et és én is nyertem több, mint 35-öt a bónusszal együtt, mert azt is megkaptam.  :beerchug:
Mi ez a 11-es ma?

Úgy látom, 11-es kötésben német, angol, spanyol első osztályú 1x2 meccsek 5€-ért összesen. Ha egy nem jó a 11-ből, visszakapod a tétet :)  :great:

Idézetet írta: borbor Dátum december 08, 2012, 09:05:31
Úgy látom, 11-es kötésben német, angol, spanyol első osztályú 1x2 meccsek 5€-ért összesen. Ha egy nem jó a 11-ből, visszakapod a tétet :)  :great:

Most, hogy a tegnapi nap erősen pluszos lett, ez a kidobott 5 euró is belefér.  :)
Aztán holnap poker freeroll.

Azért jó lenne tudni, hogy az első hét (dec. 1-7.) alapján jogosultak vagyunk-e a bónuszra!
Én biztosan hibáztam egyet, a poker alatt egyetlen leosztásból kiültem és elvileg ezt nem szabad a feltételek szerint, csak azt elfelejtettem előtte elolvasni. (Na meg nem is szoktam pókerezni.)

Szóval már fogalmazom a reklamáló levelet! hehe
Szólj majd, ha neked felkínálják a bónuszt!

Ezt a pókerkiülést nem is figyeltem. Pedig könnyen megtörténik akaratlanul is.
Eddig még nem kínálták a bónuszt.

Megnéztem a feltételeket: aktívan kell részt venned  a versenyen, ha regisztrálsz és kiülsz, az nem érvényes. Ez úgy gondolom, nem egyszeri kiülésre vonatkozik, hanem sokan otthagyják és lassan fogy le a pontjuk. Én mindenesetre aktívan estem ki, szokás szerint erősebb indulóval...

Idézetet írta: borbor Dátum december 08, 2012, 12:10:34
Megnéztem a feltételeket: aktívan kell részt venned  a versenyen, ha regisztrálsz és kiülsz, az nem érvényes. Ez úgy gondolom, nem egyszeri kiülésre vonatkozik, hanem sokan otthagyják és lassan fogy le a pontjuk. Én mindenesetre aktívan estem ki, szokás szerint erősebb indulóval...

Én is ebben az értelmezésben reménykedem, bár eddig a versenyig "póker-szűz" voltam. hehe
A szabályokat ismerem, láttam pár éve néhány pókerközvetítést és ennyi.
Most két ok miatt ültem ki egy partit: az egyik, hogy azt a gombot is ki kellett próbálnom, a másik ok pedig, hogy éppen egy all-in-nel kiejtettem egy riválist és nekem lett a legtöbb zsetonom az asztalnál. Ezt fel kellett dolgoznom. hehehe

Végül a mezőny első felébe odaértem (lettem vagy 380.), pedig annyira bután játszottam...  :)

Közben a tegnap indított kiutalásom meg is jött netellerre, jó tudni, hogy szombaton is dolgoznak a mybet-nél.



Ma is póker. A Dortmund elintézte a 11-eseket. Semmi jelzés az 50€ bónuszról, a chat sem elérhető. Gondolom fontolgatják, hogy mi legyen. Ha kiejtenek valakit, akkor már elvétve vesz részt a napi feladatokban, a 300-asra is elvesztve az esélyt.

Most van két napunk várni, a mai póker nem kerül semmibe, holnap meg visszanyerhetjük a tegnap elcseszett 5 eurót:
10 eurós visszatérítés az első vesztes élő fogadásra a Köln-Braunscweig meccsre. Ebből 5-6 eurót garantáltan kiszedek.

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, itt a bónusz feltételeknél minimum 2-es szorzót ír forgatásra,
elfogadják a kis szorzós kombi szelvényeket is ami eléri a 2-es szorzót?
köszi.

helló, melyik bónuszra gondolsz? A hetire, stb.? Nem írja a feltétel, szerintem biztosan jó az is.

Idézetet írta: borbor Dátum december 09, 2012, 19:52:02
helló, melyik bónuszra gondolsz? A hetire, stb.? Nem írja a feltétel, szerintem biztosan jó az is.

ja sorry, kezdő bónuszra gondoltam.

Before your winnings can be withdrawn, you must turn over the deposit amount at least once and the bonus amount at least 9 times within 60 days. Stakes can be placed on one or more sports bets with a minimum odd of 2.00.

Arra is jó, szerintem.

Na, megkaptam az 50 eurós feltöltési bónuszt, holnap éjfélig kell vele élni.
Aztán 7 nap alatt 5x kell megforgatni.

(először a befizetési résznél vettem észre az iroda oldalán, hogy van egy bónuszajánlatom, aztán email is jött fél órával ezelőtt)